IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • днес жицата ми направи +200%

    Коментар


    • да поизтупам тази тема в Новата Година!!!
      почти никои не смее да се занимава с немски супер-доходоносни акции, за сметка на американски мастодонти.
      е, въпрос на разбиране и вкус. а привкусът от големите печалби в съчетание с приличен евров дивидент мисля, че никой не би отказал.
      за съжаление на разбирачите, "корабите" на FTSE отплаваха надалеч през 03.2016. тази година товарите ще са много високо оценени.
      и най-хубавото и важно е, че търговията е повече от активна всеки ден.
      поздрави и у спех на заложилите на най-голямата икономика в Европа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        ABG Ако имаш интерес за нея може да последваш човека от линка долу той дава всички около Абенгоа
        https://twitter.com/Sergionquin
        Благодаря, ...пред време я търгувах , но в момента ми е доста съмнителна - нещо паднаха оборотите и само я наблюдавам ...може би ще си взима ако потвърди дъното 0.025-26
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • ABG Ако имаш интерес за нея може да последваш човека от линка долу той дава всички около Абенгоа
          https://twitter.com/Sergionquin

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Не си прав ... винаги гледай банките - там вятъра е най-свеж ...
            Какво стана с ABG , още ли ги държиш ...имаш ли идея , това затишие на какво ти прилича ?
            Ами всеки гледа това което мисли да купува аз основно АЕНА ме интересува Абенгоа имам, някой преди малко изсипа и при двете ,за нея не искам да казвам нищо ,че там положението е луда работа
            Няма се очудя ако продавача е Сантандер ,предполагам на 28 ще разберем...
            Last edited by lobos; 22.12.2017, 13:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Испанците ,вече и темата Каталуния не ги плаши няма се изненадам ако завършат на зелено днес
              Не си прав ... винаги гледай банките - там вятъра е най-свеж ...
              Какво стана с ABG , още ли ги държиш ...имаш ли идея , това затишие на какво ти прилича ?
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • взех sniace

                Коментар


                • Испанците ,вече и темата Каталуния не ги плаши няма се изненадам ако завършат на зелено днес

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                    шантаво развитие на тази компания, нали!?

                    Да аз в момента дебна само две компании да си заълнят гаповете AENA-164 SNIACE -O.194

                    Коментар


                    • шантаво развитие на тази компания, нали!?


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                        по твоите досега нямаше ли?
                        не

                        Коментар


                        • ко стаа Евреичета .ко стааа Мишок 333 евреиски с очела . празнувате ли идващата Ханука . дишам ви във врата евреи . ще бъде страшно . обещавам ви, не се шегувам. всички вие които си търкате пръстите по клавиатурата ще усетите пиршеството на Архитекта . специални поздрави и за Жорката . да се приготвя за своя край.ха ха ха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Време е за предколедна корекция нали
                            по твоите досега нямаше ли?

                            Коментар


                            • Време е за предколедна корекция нали

                              Коментар


                              • 2018 новият кандидат за ДАКС ще е жицата!!! и тогава къде може да отиде цената?

                                Коментар

                                Working...
                                X