IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
    По темата DB... За съжалние купих за 15 и нещо, сега мисля на около 10 да добавя да осредня. Като цяло е за дребни пари, така че няма драма особено. Логиката ми и тогава и сега е "по-зле няма накъде"
    .... .
    coba & db: играта ще е с участието на церберус вече. а те знаят какво искат да направят(подобно с баваг). въпросът е дали ще има съгласие по плана им и колко дълго ще се противопоставят на плана за сливане. преговорите са в ход, времето не ги притиска.

    Коментар


    • Падайййй казаххх от свещеното 13058 победителки в евровизия красивииии.хяпяпяях.другата седмица съм ви приготвил Сеееееееееееччччччч.хяхяяяхяхяххях

      Коментар


      • Iron Mountain - не


        Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

        For u Iron Mountain Inc

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
          По темата DB... За съжалние купих за 15 и нещо, сега мисля на около 10 да добавя да осредня. Като цяло е за дребни пари, така че няма драма особено. Логиката ми и тогава и сега е "по-зле няма накъде"

          Поздрави.
          "Винаги може повече", така че не се оповавай само на това

          Коментар


          • По темата DB... За съжалние купих за 15 и нещо, сега мисля на около 10 да добавя да осредня. Като цяло е за дребни пари, така че няма драма особено. Логиката ми и тогава и сега е "по-зле няма накъде"

            Поздрави.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

              Към този бизнес никога не съм посягал, но ми направи впечатление тази хартия:
              https://finviz.com/quote.ashx?t=CLNS&ty=c&ta=0&p=m
              Единствената причина да я забележа е, че присъства в портфолиото на Сет Кларман, а следователно, той е видял в нея нещо обещаващо.
              https://seekingalpha.com/article/417...q1-2018-update
              Би ли и хвърлил едно око и дал мнение дали си струва да се чете по задълбочено?
              Ами хареса ха ми на пръв поглед вероятно са паднали главно заради намаляването на дивидента но аз в сащ не ги следя толкоз адсиците, там и лихвите са по-високи. Виж примерно привилегировани акции или пък облигации още по-сигурно на https://finviz.com/quote.ashx?t=CBL&ty=c&ta=0&p=m мисля е по-оправдано отколкото 7-8% дивидент в clnc.

              Коментар


              • пак награби лъжицата оная

                Коментар


                • начи

                  сакън да не изпусне лъжицата тая победителка в евровизия под бомбата ми на 12989 . веднага я награби пак и почна да лапа .


                  Коментар


                  • ино късичко да изпукаме А?

                    начи като е за дигане на лъжицата победителката бързо дига ама да свали лъжицата сиреч да падне дакса трудно става . ама пък после е красиво . хяхяхяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяя
                    Last edited by the architect; 16.05.2018, 13:02.

                    Коментар


                    • ха

                      що дигнахте бе победителки в
                      еееееееееееееееееееееевровизия красиви ненагледни мамини душички



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                        Към този бизнес никога не съм посягал, но ми направи впечатление тази хартия:
                        https://finviz.com/quote.ashx?t=CLNS&ty=c&ta=0&p=m
                        Единствената причина да я забележа е, че присъства в портфолиото на Сет Кларман, а следователно, той е видял в нея нещо обещаващо.
                        https://seekingalpha.com/article/417...q1-2018-update
                        Би ли и хвърлил едно око и дал мнение дали си струва да се чете по задълбочено?
                        For u Iron Mountain Inc

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

                          ами аз преди имах wereldhave и fonciere des regiones, сега съм само с wereldhave. fonciere des regiones са си оценили имотите на 3.9% наемна доходност за жилища, 4.4% за офиси и 4.6% за хотели нещо такова и се търгуват около счетоводна стойност, засега моловете ми се струват най-интересни заради по-ниските оценки - wereldhave са на 5.1% и са колко 25% под счетоводната стойност , иначе дългосрочно ясно че няма да изкарат само с магазини постепенно ще ги преустроят за други нужди търговските площи ама това става постепенно иначе виж и klepierre и unibail rodamco те са по-стабилни от wereldhave ама и се търгуват по-скъпо. или пък си карай с офисите там пак дългосрочно 4-5% от наеми и 1-2% ръст на цената и пак се връзва 5-7% годишно
                          DIC Asset, LEG Immobilien, Aurelius etc

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

                            ами аз преди имах wereldhave и fonciere des regiones, сега съм само с wereldhave. fonciere des regiones са си оценили имотите на 3.9% наемна доходност за жилища, 4.4% за офиси и 4.6% за хотели нещо такова и се търгуват около счетоводна стойност, засега моловете ми се струват най-интересни заради по-ниските оценки - wereldhave са на 5.1% и са колко 25% под счетоводната стойност , иначе дългосрочно ясно че няма да изкарат само с магазини постепенно ще ги преустроят за други нужди търговските площи ама това става постепенно иначе виж и klepierre и unibail rodamco те са по-стабилни от wereldhave ама и се търгуват по-скъпо. или пък си карай с офисите там пак дългосрочно 4-5% от наеми и 1-2% ръст на цената и пак се връзва 5-7% годишно
                            Към този бизнес никога не съм посягал, но ми направи впечатление тази хартия:
                            https://finviz.com/quote.ashx?t=CLNS&ty=c&ta=0&p=m
                            Единствената причина да я забележа е, че присъства в портфолиото на Сет Кларман, а следователно, той е видял в нея нещо обещаващо.
                            https://seekingalpha.com/article/417...q1-2018-update
                            Би ли и хвърлил едно око и дал мнение дали си струва да се чете по задълбочено?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              Предложи нещо в сферата на имотите тогава. Аз гледах едни Alstria office REIT , но цената сега ми се вижда малко висока. Като цяло лошото е че при една криза, имотите най-вероятно пак ще са най-засегнати. Иначе компанията мисля че е добра, просто ще чакам някаква корекция в цената, че да ми излиза дивидентната доходност...
                              ами аз преди имах wereldhave и fonciere des regiones, сега съм само с wereldhave. fonciere des regiones са си оценили имотите на 3.9% наемна доходност за жилища, 4.4% за офиси и 4.6% за хотели нещо такова и се търгуват около счетоводна стойност, засега моловете ми се струват най-интересни заради по-ниските оценки - wereldhave са на 5.1% и са колко 25% под счетоводната стойност , иначе дългосрочно ясно че няма да изкарат само с магазини постепенно ще ги преустроят за други нужди търговските площи ама това става постепенно иначе виж и klepierre и unibail rodamco те са по-стабилни от wereldhave ама и се търгуват по-скъпо. или пък си карай с офисите там пак дългосрочно 4-5% от наеми и 1-2% ръст на цената и пак се връзва 5-7% годишно

                              Коментар


                              • АЗ ЗАНМ ЗЪ КВО Е ТОВА ПЪНЕНЕ НА ПОБЕДИТЕЛКИТЕ В ЕВРОВИЗИЯ ПРИ ДАКСА

                                НАПЪВАТ СЕ ЗА СВЕЩЕНОТО 13050 . АМА И НИЕ ИМ ЗНАЕМ НОМЕРАТА НА НАДНОРМЕНИТЕ КРАСАВИЦИ . НАЛЕ . ХЯХЯХХЯХЯХЯЯХХЯЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X