IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Импов отдавна си живее в негов си свят и всяко различно мнение от неговото е грешно

    Коментар


    • Извинявам се за острият тон.

      Но Спредов - сам виж - запълнил си ДВЕ СТРАНИЦИ с информация за "късите" си поръчки. Ако всяко спекулантче тука започне като тебе - в какво ще се превърне тоя форум, замисли ли се? Много хора или дори повечето искат да четат по-мащабна и стратегическа информация за повече компании, по тоя начин трябва да отсяват цели страници с твои писаници.

      Защо не си откриете една или няколко теми специално за спекулка? Пишете си там - и да си ви четат тия, които се интересуват от бързи игрички, лошо няма
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Хайде поредните, които са се помислили за "големи" след 2-3 успешни спекулативни сделчици...
        Last edited by X_Y; 06.09.2018, 15:06.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • ptn 85000 @ av. 0,409. watch for er&new licence deal. q1'19 fda decision on nda.
          watch to cross marked top @ 1.28 eur. target '19 min 2.5
          Last edited by nitro; 06.09.2018, 12:14.

          Коментар


          • re-enter wdi @ 178,50 with the sold 1/2 from yesterday. next target 1000 @ 225

            Коментар


            • промените са приети миналата нощ. започва битката на индекс-фондовете за количества от новият "член", който btw инейбълва пеймънт процесите на а1 вече и в бг

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                Чекай обърка се Императора е този който преподава уроци .
                Ти се обърка. Аз обичам да помагам на другите, но сам обичам да се уча и ценя добрите съвети. Просто рекох, че е малко прекалено играчорите на късо да дават отчетче за всяка поръчка - ето го - Спредов е напълнил цяла страница - вярно: за хубава и уважавана във форумът акция.

                Мен често ме критикуват, че оспамвам темата за Дивидентите, защото отчитам всеки дивидент, който ми е пъкнал, нищо, че това далеч не е всеки ден, камо ли всеки час - и нищо, че тая тема АЗ съм я измислил.... и то само защото критикарите не смеят да си покажат цифките извън БФБ - и ги дразни, че споделям информация какво съм нагувичил от Щатите или от Британия.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                  Аз само минавах. Отивам малко на ваканция и ако слушаш пак може да те науча нещо
                  Чекай обърка се Императора е този който преподава уроци .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                    Проблема с ontex са а) качващи се цени на целулозата и б) Бразилия. Но и двата фсктора са рефлектирани в цената. Смятам цени около19-19.50 за добри с цел 25-27. Дали ше има оферта не знам, но за мен компанията в добър сектор и които има нерви и време ще бъде възнаграден.
                    Тенкю.Продължавай да пишеш.За мен лично си много интересен.Поздрави.
                    Last edited by frei1974; 05.09.2018, 20:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение

                      Здравей.Кога очакваш да има нова оферта за Ontex ако има такава естествено.
                      Проблема с ontex са а) качващи се цени на целулозата и б) Бразилия. Но и двата фсктора са рефлектирани в цената. Смятам цени около19-19.50 за добри с цел 25-27. Дали ше има оферта не знам, но за мен компанията в добър сектор и които има нерви и време ще бъде възнаграден.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение

                        Като искаш не го чети.На мен лично ми е интересен.Да не говорим че споделя начини модели и фирми за търгуване който не сме чували.Продължавай все така.Поздрави.
                        Може и да си прав за тебе... но хем тая тема не е за норвежки компании, но за немски, хем - ако всеки започне да изписва по цели страници с краткосрочни спекулки - съвсем ще се задръсти форумът. А и аз подхождам с отмъстителство - защото и мен ме обвиняват, че съм пишел какво купувам - хем пазарувам дългосрочно и не всеки ден - и какви дивиденти обирам - хем не обирам всеки ден.

                        Жив и здрав.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                          Ще ти го обедня на български: марине харвест е най големият производител на сьомга. Акцията про при липсва на новини е добре купувана при падащ пазар заради високия си дивидент. Но се върти често около -0.5 до + 1.5%. Това предлага възможности за добра дневна търговия в тесен диапазон и с голям лост. Резултати са добри. Стратегията разбира се е с риск но разумен (спрямо рисковит ти профил). 2 дена показвам в реално време как се правят пари. 10 сделки мисля. Смятаи. Които иска да инвестира в рибнив сектор има и други добри фирми и се отличават д добра дивидентна политика. Но вървят в тандем ако цената на рибата падне и екологично щети. За тези които са в чужбина има много добър ЕТФ подобен продукт (performance index, дивидентите биват реинвистирани). СКО някои го интересува, let me know
                          Зная ги тия Берачи, драги Да - читави са...но да казваш "висок дивидент" на доходност от около например 4.3% след данъци... за мен това е около 0.7% под средната доходност. Тая година са снасяли по 2.6 кронички на тримесечие... това ще дойде около 1.06 еврака - ама след 25% данък остават 0.8 еврака. Човек - ако иска дивидент - може да си докара ного по-добра доходност, от ного по-силни компании. Виж, ако си я спипал за спекулка, познаваш и движението и правиш пари - това е друга работа - успех ти желая Който си има талант за спекулка, браво на него.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                            Ще ти го обедня на български: марине харвест е най големият производител на сьомга. Акцията про при липсва на новини е добре купувана при падащ пазар заради високия си дивидент. Но се върти често около -0.5 до + 1.5%. Това предлага възможности за добра дневна търговия в тесен диапазон и с голям лост. Резултати са добри. Стратегията разбира се е с риск но разумен (спрямо рисковит ти профил). 2 дена показвам в реално време как се правят пари. 10 сделки мисля. Смятаи. Които иска да инвестира в рибнив сектор има и други добри фирми и се отличават д добра дивидентна политика. Но вървят в тандем ако цената на рибата падне и екологично щети. За тези които са в чужбина има много добър ЕТФ подобен продукт (performance index, дивидентите биват реинвистирани). СКО някои го интересува, let me know
                            Здравей.Кога очакваш да има нова оферта за Ontex ако има такава естествено.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              На какво ще ме научиш - на спамърство ли?

                              Туканка имаше един оплезен хахо - който постъпи умно - направи си тема, дето да си пише поръчките и сам да си ги чете и да се радва на себе си.

                              Нитров - тебе пък кой те пита, че се обаждаш?
                              Ще ти го обедня на български: марине харвест е най големият производител на сьомга. Акцията про при липсва на новини е добре купувана при падащ пазар заради високия си дивидент. Но се върти често около -0.5 до + 1.5%. Това предлага възможности за добра дневна търговия в тесен диапазон и с голям лост. Резултати са добри. Стратегията разбира се е с риск но разумен (спрямо рисковит ти профил). 2 дена показвам в реално време как се правят пари. 10 сделки мисля. Смятаи. Които иска да инвестира в рибнив сектор има и други добри фирми и се отличават д добра дивидентна политика. Но вървят в тандем ако цената на рибата падне и екологично щети. За тези които са в чужбина има много добър ЕТФ подобен продукт (performance index, дивидентите биват реинвистирани). СКО някои го интересува, let me know

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                На какво ще ме научиш - на спамърство ли?

                                Туканка имаше един оплезен хахо - който постъпи умно - направи си тема, дето да си пише поръчките и сам да си ги чете и да се радва на себе си.

                                Нитров - тебе пък кой те пита, че се обаждаш?
                                Като искаш не го чети.На мен лично ми е интересен.Да не говорим че споделя начини модели и фирми за търгуване който не сме чували.Продължавай все така.Поздрави.

                                Коментар

                                Working...
                                X