IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сутринта излезнах на 108 и ще чакам ДАУ да отвори, за да влезна отново. 104 се надявам да видим днес, но пък кой знае..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Мисля,че покрай тази афера някой много ще плаче и това няма да са ВирекардМного здраво рамо им удариха Морган Стенли , 99% перспектива за растеж Бас слагам,че голяма част от смелчаците с късите днес напълниха гащите
      За Морган си прав и няколко дни биковете качиха и аз помогнах за интервала от 104 до 107 ,7 , но днес просто не ги разбирам късите акули , акцията просто връща без натиск , а те чакат ,може би преди отваряне на ДАУ...? ако няма удар ще влезна пак на тези нива с повечко.... , някой с повече разбирани за акцията...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        https://www.aktiencheck.de/exklusiv/...nnews-10694508

        Може би направих грешка но пък излезнах с 80% от акциите си на 107+ и ще ги чакам на 97-100....
        Късите не се отказват .....това е като наркомания ,всеки ден с нови къси ...? Днес не им се получи удара заради Морган стенли и Тръмп но пък свалиха акцията с над 1,5 и то в биче време....
        Някой с коментар на тази лудост.....
        Мисля,че покрай тази афера някой много ще плаче и това няма да са ВирекардМного здраво рамо им удариха Морган Стенли , 99% перспектива за растеж Бас слагам,че голяма част от смелчаците с късите днес напълниха гащите
        Last edited by strol; 13.12.2019, 08:57.

        Коментар


        • https://www.aktiencheck.de/exklusiv/...nnews-10694508

          Може би направих грешка но пък излезнах с 80% от акциите си на 107+ и ще ги чакам на 97-100....
          Късите не се отказват .....това е като наркомания ,всеки ден с нови къси ...? Днес не им се получи удара заради Морган стенли и Тръмп но пък свалиха акцията с над 1,5 и то в биче време....
          Някой с коментар на тази лудост.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
            Компанията е стабилна и определено има добър потенциал за развитие. Все си мисля, че под 100 няма да отиде и ще отлепим малко.
            Така е , но в момента въпреки качванията на ДАУ и ДАХ , Вирекард се бори с къси , всеки следобед го правят още два фонда пак са взели по 0,13 %, Сутринта оставиха да се качи малко акцията и сега продават на по скъпо .....утре може да я пречупят на 100...
            Дано греша... иначе Тръмп пак е казал ще стане с китайците ......ама друг път...
            Забравих Морган Стенли са дали 205 евро на Вирекард и затова късите този път се задъхват....

            Коментар


            • Компанията е стабилна и определено има добър потенциал за развитие. Все си мисля, че под 100 няма да отиде и ще отлепим малко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                И аз се качих на влакчето Wirecard. Днес много го натиснаха, но важното мисля е, че не успя да пробие 100€.
                Още един фонд е взел къси...вече са 2'93 процента късите...утре ако мажо не измисли нещо отиваме на 97 евра..

                Коментар


                • И аз се качих на влакчето Wirecard. Днес много го натиснаха, но важното мисля е, че не успя да пробие 100€.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    Следя ги само като цена аз. Нямам нерви да влизам, тъй като ми изглежда като руска рулетка акцията. Ти успя ли да продадеш акциите който беше купил скъпо? Аз влязох в Империал Брандс, където е що-годе същата работа, но поне дивидента им е супер, ако се "закучат" работите. Пък и съм оптимист за движението на паунда. В Германия, единствено Байер наблюдавам към момента, но там таргета ми е към 60 евро, така че засега гледам мача отблизо...
                    Не мога да седя на ръцете си при тази акция купувах и на 107 , 88 и 96 и 102 и 121 и 134 продавах и на 118 и 125 и 140 и 155 и после на обратно 140 и 130 и на 117 и 110 и после пак нагоре 115 и 121 и после пак надоле продажба 115 и покупка на 113 ....може да съм изпуснал 10 сделки....
                    Баиер е класика... но 69 евро само ако знам че ще има 3 месечно НГ рали ще вляза... но пък и 60 евро означава че има ПАК нещо гнило....много.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      https://www.finanznachrichten.de/nac...irecard-ag.htm

                      Никой ли не гледа играта при Вирекард ....
                      Три статии и два къси фонда.....от петък насам....
                      До вчера се справяха задоволително ,но днес следобед ги хванаха по бели гащи...утре късите дали ще продължат удара или ще има контраудар...
                      Приготвих на 103 днес но не стигнаха....
                      Все ми се иска утре да видим 113 там е нивото на подкрепа до сега ,защото отиваме към 105 и 100.
                      Голяма смелост на късите ,не го разбирам ..над 2,5% къси акции.....ако Одитите дадат добър резултат ,късите ще гръмнат....
                      Следя ги само като цена аз. Нямам нерви да влизам, тъй като ми изглежда като руска рулетка акцията. Ти успя ли да продадеш акциите който беше купил скъпо? Аз влязох в Империал Брандс, където е що-годе същата работа, но поне дивидента им е супер, ако се "закучат" работите. Пък и съм оптимист за движението на паунда. В Германия, единствено Байер наблюдавам към момента, но там таргета ми е към 60 евро, така че засега гледам мача отблизо...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Ние гледаме ,но само с гледането си оставамеСпоред мен ще тества дъното от февруари и до тогава няма сила която може да ме накара да купувам Шубето си е голям страх

                        Имам 5 акции купени на 88 евро при дъно 86.....
                        Ама нещо не ми се верва чак толкова да върне........
                        Днес за 4 процента и затваряне на 108 ,85 ,дъно на 105 ,65 минаха акции за 350 милиона евро....,утре ще интересно ..
                        Аз ако съм на мажо ,ще посрещна късите на 105 и ще ги цакам до 100 и оттам нагоре докъде мога....а те имат кеш.....да не забравяме че акули като голдън сакс и блак рет.... са техни мажо и мино....... а и обратно имат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          https://www.finanznachrichten.de/nac...irecard-ag.htm

                          Никой ли не гледа играта при Вирекард ....
                          Три статии и два къси фонда.....от петък насам....
                          До вчера се справяха задоволително ,но днес следобед ги хванаха по бели гащи...утре късите дали ще продължат удара или ще има контраудар...
                          Приготвих на 103 днес но не стигнаха....
                          Все ми се иска утре да видим 113 там е нивото на подкрепа до сега ,защото отиваме към 105 и 100.
                          Голяма смелост на късите ,не го разбирам ..над 2,5% къси акции.....ако Одитите дадат добър резултат ,късите ще гръмнат....
                          Ние гледаме ,но само с гледането си оставамеСпоред мен ще тества дъното от февруари и до тогава няма сила която може да ме накара да купувам Шубето си е голям страх

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                            Не знам брат,но тук никак не ми харесват нещата,според мен и под 100 може да пропадне.
                            https://www.finanznachrichten.de/nac...irecard-ag.htm

                            Никой ли не гледа играта при Вирекард ....
                            Три статии и два къси фонда.....от петък насам....
                            До вчера се справяха задоволително ,но днес следобед ги хванаха по бели гащи...утре късите дали ще продължат удара или ще има контраудар...
                            Приготвих на 103 днес но не стигнаха....
                            Все ми се иска утре да видим 113 там е нивото на подкрепа до сега ,защото отиваме към 105 и 100.
                            Голяма смелост на късите ,не го разбирам ..над 2,5% къси акции.....ако Одитите дадат добър резултат ,късите ще гръмнат....

                            Коментар


                            • Last edited by FMZK; 29.12.2019, 08:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Основните плюсове за мен са:
                                1. единственият конкурент на Нокия в САЩ е Ериксон. Имайки предвид , че тепърва ще се полагат основите в огромна по мащаб инфраструктура , вкл. и военна...Но най-важното е - Ериксон е все още под обвинения за корупционни практики...т.е. почти елиминирана от състезанието
                                2. Нокия използва за хардуера в 5G програмируеми чипове с по висок клас на защита. Това се признава от всички . И макар да са по-скъпи ще дойде време да са по-търсени
                                Недостатъци са доста, но според мен преекспонирани...
                                Пазара често е алогичен. Например Тесла гори яко кинти но хвърчи нагоре....явно в нейното бъдещето инвеститорите виждат само звезди
                                Мисля че ще видим 3,50 скоро..
                                Сега на промаркета се качиха иначе Тесла много яко стъкло...

                                Коментар

                                Working...
                                X