IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Черен петък на ДАХ...?

    Коментар


    • Дау пада като круша, а Дакса при това положение не го и поглеждам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        Короната, ако отшуми до лятото, тези избухват, имат рекордно много резервации и ще наемат допълнително самолети, с късмет до лятото ще литнат и техните 737 MAX, но това са оптимистични пожелания. Хейтва я яко пазарът, иначе под 8 е добре, за по - търпеливите диапазонът 4-5 е оптимален.

        П.П.: Честито ти "Рено", успех, нивото не е лошо, може пъргаво да иде нагоре.
        Рено ги взех за бърза врътка. Ако им сложа печалбата която изкарах от тях преди десетина дни, то цената ми идва точно 27 ...
        За TUI се чудя колко ли могат да издържат финансово при тая истерия. Имат ли много дълг ? Да не глътнат вода като Томас на кукувово ...
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Немските банки не са ми в списъка макар да съм се облажвал от търговията с тях...освен ако DAX не направи още 15% надолу ....
          От тамошния пазар наглеждам само TUI , но нямам представа къде да я чакам Идеи ???
          За Рено - имам поръчка на 27.65 ...
          Короната, ако отшуми до лятото, тези избухват, имат рекордно много резервации и ще наемат допълнително самолети, с късмет до лятото ще литнат и техните 737 MAX, но това са оптимистични пожелания. Хейтва я яко пазарът, иначе под 8 е добре, за по - търпеливите диапазонът 4-5 е оптимален.

          П.П.: Честито ти "Рено", успех, нивото не е лошо, може пъргаво да иде нагоре.
          Last edited by k.o.; 27.02.2020, 20:08.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            трудно е... удвоих на 27.11
            Разбира се, парите не се изкарват лесно ,трЕбва риск...
            Преди малко имаше камшичен удар до 26 К на ДАУ сега се връща до 26550 ,какво ще стане ,предполагам днес ще коригира още малко а утре преди събота и неделя вечерта ще се срине ама......Аз гледам телевизора и не пипам.....? Може и да е грешка но...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              към 5 ще бъде на следващата спирка......
              трудно е... удвоих на 27.11
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Не още...но имам среща в 5 на тая спирка
                към 5 ще бъде на следващата спирка......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Тй не мина ли.....Видях 27,8...
                  Не още...но имам среща в 5 на тая спирка
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Немските банки не са ми в списъка макар да съм се облажвал от търговията с тях...освен ако DAX не направи още 15% надолу ....
                    От тамошния пазар наглеждам само TUI , но нямам представа къде да я чакам Идеи ???
                    За Рено - имам поръчка на 27.65 ...
                    Тй не мина ли.....Видях 27,8...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      В момента има добри цени.....Ареалбанк утре ако падне под 26 все пак дивидента е намален но 2 евро са си 2 евро и Луфтханза под 11.....? Вирекард играе като нестинарка но под 115 бих пробвал.... Рено под 25 ?
                      Немските банки не са ми в списъка макар да съм се облажвал от търговията с тях...освен ако DAX не направи още 15% надолу ....
                      От тамошния пазар наглеждам само TUI , но нямам представа къде да я чакам Идеи ???
                      За Рено - имам поръчка на 27.65 ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Бях си заплюл в петъка да пазарувам Рено .... но на два пъти поръчки не ми се изпълняват за 2 цента ...може и да е знак да не се качвам на тая бангия
                        В момента има добри цени.....Ареалбанк утре ако падне под 26 все пак дивидента е намален но 2 евро са си 2 евро и Луфтханза под 11.....? Вирекард играе като нестинарка но под 115 бих пробвал.... Рено под 25 ?

                        Коментар



                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                          Можеш ли да ми кажеш името на проекта за соларния парк, или линк към инфо за проекта, че не го намирам в сайта.
                          В нета различна информация за няколко проекта, в които имат участие, но се фокусират върху енергия от слънцето. От тяхната страница това:

                          https://www.shell.com/energy-and-inn...ies/solar.html
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Фенските ми пристрастия са за Шел...иначе чакаме петък ли ,-,?
                            Бях си заплюл в петъка да пазарувам Рено .... но на два пъти поръчки не ми се изпълняват за 2 цента ...може и да е знак да не се качвам на тая бангия

                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              16 го няма на моята графика ...но 18 го има
                              Успех !
                              Също желая успех! Ще видим къде ще чукне.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                                Мислим в една посока. Shell - освен нисък дълг, никога не намалят дивидента, преструктурират - продават рафинерии, ще изграждат огромен соларен парк сега и целят до години да се превърнат в най - големият производител на екетричество в света, в много от бензиностанциите си слагат зарядни колонки за ел. коли, мислят за бъдещето, имат и добър мениджмънт. Петролът не е толкова модерен, шистовата революция в САЩ спомогна за свръхпредлагане и нива от 100 долара/барел са повече от мираж.

                                В момента цената на газта е супер ниска, това се отразява на Shell като топ играч в LNG сектора, пренасочват и доставки, които бяха за Китай, отделно петролът може да продъни 50, намалиха обратното изкупуване на акции и текущото тримесечие се очаква да е най - слабото от години. Мисля си за цени около 16, графично много ми прилича на ситуацията от 2015-2016?
                                Можеш ли да ми кажеш името на проекта за соларния парк, или линк към инфо за проекта, че не го намирам в сайта.

                                Коментар

                                Working...
                                X