IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
    Монти СНБСИ лаят че зехтина щял да става 10,00 ваймарски марки. Какво мислиш по въпроса? Ама пък плътформите на черупката щяли да станат космически модерни такива. Все едно от междузвездни войни. Дали ще имаме зехтин по цент барела. Почвам да се плаша.
    Питали ли са на тръмп шистоваците....?
    Путин ще помогне предполагам ,онзи ден им прати проформа медицинско оборудване но разговора е бил на друга вълна....
    Големата ябълка е на демократите и не вервам много да се е притеснил....

    Коментар


    • Монти СНБСИ лаят че зехтина щял да става 10,00 ваймарски марки. Какво мислиш по въпроса? Ама пък плътформите на черупката щяли да станат космически модерни такива. Все едно от междузвездни войни. Дали ще имаме зехтин по цент барела. Почвам да се плаша.

      Коментар


      • аз поразтоварих в германия тая сутрин, вероятно съм се ограничил по този начин. като че ли има още потенциал до 11 000-11500 за дакса и до 24 000 - 24 500 за Dow и тогава играчите да започнат да се чудят - не се ли върнахме много и то бързо, и да почнат да дрейфуват

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

          Махат дивиденти, ще орежат бонуси и вероятно служители, но банка няма да поддаде.
          Не всички ...на тия им се чудя отдавна
          BBVA XFRA US05946K1016 BCO BIL.VIZ.ARG.ADR EO, -4 0.160 EUR
          https://www.finanznachrichten.de/nac...2020-2-029.htm
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • ей шшшшш. програмистчето . що дакса падна и така отскочи от 10101,01 . къде ти е фундамента . пак късо. хяхяххяяяяяяяяяяяя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Мисля ,че спекулата ще бъде при туристите , петролните и автомобилите ,банките само нагоре.......е ако някоя не издаде багажа но мисля че няма да и позволят.....печатницата работи на 1000%?
              Махат дивиденти, ще орежат бонуси и вероятно служители, но банка няма да поддаде.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Недей така , бързо скочила ...а като падаше с 10% на ден беше нормално ...
                За мен е много удачен вариант за търговия на петрола. Купувах надолу от 19 до 10 и продавах при качването обратно...Ако беше паднала под 9 щях да стана дългосрочен - за дълго и с много
                Същото, на 8 се бях заложил здраво, как сва;яше, мислех че юе удари и там за последно. В момента си е hold, горе - долу справедлива цена, ако приемем че ще има сделка за петрола, както и че традиционно ще дадат дивидент.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Шанса е 50%. Може да има, може и да няма
                  Ако така се определяха котировките.Те тия неща се знаят предварително- После медиите ги раздухват в определена посока и овцете ту купуват ту продават и все губят кинти щото тоя казал нещо оня казал друго, а от телевизорите и инвестиционните сайтове бълват и препечатват тоя и оня гуру. Дааааа Хахххх. Да ама не. Сега пиша договор и адвоката сложил извънредно положение не носиме отговорност. Да бланката е стара колкото Прадядото на Рокфелер ама човека предвидлив ти да видиш- Важно е заводите да работят. Хората да са щастливи...........Хаххххх

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Четвъртък може да има решение за петрола...?
                    Шанса е 50%. Може да има, може и да няма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Четвъртък може да има решение за петрола...?
                      Монти кефиш мее.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Отказах се да прогнозирам каквото и да било, тъй като имам нулева успеваемост И все пак се надявам да няма сделка за ограничаване на добивите в следващия месец, че да успея да допълня Шел на 11-12 евро. (Много ми се искаше на 10, но не мисля че пак би върнала толкова). Ако не стане, ще търся нещо друго. В края на месеца ще вадят отчет, та мисля тогава може да се чака движение нагоре или надолу. Но на тези волатилни пазари, 25 дни са си адски много време
                        Четвъртък може да има решение за петрола...?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          Дръж я. Може да върне- За мен е бита карта. Ама виж Баба Меркел корава женица птичи вирус не я лови. Съветските хазмати дебаркираха на Ботуша, но Вермахата не ги допусна в Берлин. В Тех Дакса разгледай има една позиция ако и хванеш момента на покупка може да напарвиш тлъста пачка ако си търпелив. Скъпа е още. Но на апетитни нива си е удар- Еххх идва парада на Червения площад. И тази година го пропуснах.
                          Жокерче, аз тук съм играл Варта , Сименс , Картичката , Телефоника и Бентли..?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            R6C и R6C3 каква е разликата освен в цената......
                            Взех малко от първата около 16,8+ и ще чакаме големите да се наиграят ,първият път не взех около 10 ама сега ....като по умен..

                            Манчев ,маркетите са след шест месеца.....това играят в момента..
                            Отказах се да прогнозирам каквото и да било, тъй като имам нулева успеваемост И все пак се надявам да няма сделка за ограничаване на добивите в следващия месец, че да успея да допълня Шел на 11-12 евро. (Много ми се искаше на 10, но не мисля че пак би върнала толкова). Ако не стане, ще търся нещо друго. В края на месеца ще вадят отчет, та мисля тогава може да се чака движение нагоре или надолу. Но на тези волатилни пазари, 25 дни са си адски много време

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Не знам какво да ти кажа ,може и да си прав....Не вервах че ще падне под 20 при 2 евро дивидент....
                              Ами ако не се върне над 17 ,18 + , ще я изхвърлят от МДАХ и ще отиде в СДАХ... а това са иляди продадени бройки.....
                              В момента щом намалее вирУса в Щатите ,ще почнат банките да скачат те са заемодателите за възстановяването.......
                              Внимателно с късите ,мисля че маркета минава на две напред ,една назад.......Мисля че няма да са толкова тъпи да позволят голем фалит....Взели са си урока с Лемън...
                              Дръж я. Може да върне- За мен е бита карта. Ама виж Баба Меркел корава женица птичи вирус не я лови. Съветските хазмати дебаркираха на Ботуша, но Вермахата не ги допусна в Берлин. В Тех Дакса разгледай има една позиция ако и хванеш момента на покупка може да напарвиш тлъста пачка ако си търпелив. Скъпа е още. Но на апетитни нива си е удар- Еххх идва парада на Червения площад. И тази година го пропуснах.

                              Коментар


                              • на програмистчето 10101 е мноу важно . късо бе

                                на програмки наречени борси ли ще си играем . хяхяхяхяхяхя

                                Коментар

                                Working...
                                X