IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Готови ли сте за пързалката ...ще е цяло чудо ако се разберат днес брюкселските зелки ...
    https://www.capital.bg/politika_i_ik...peiskiia_fond/
    Има ли БГ официална позиция - за или против грантове ?
    Ами мнението ми е че маркета ще спадне от 2 до 10 % в близките дни в зависимост от решенията , е ще има първичен оптимизъм.... ? То това банки ,коли , самолети всичко лети...?

    Коментар


    • Commerz цена 3,80, чупят рекорди. Както се пее - някой чупи рекорда, други пада зад борда ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Готови ли сте за пързалката ...ще е цяло чудо ако се разберат днес брюкселските зелки ...
        https://www.capital.bg/politika_i_ik...peiskiia_fond/
        Има ли БГ официална позиция - за или против грантове ?
        Ако бях англичанин щях с двете ръце да съм за брекзита... отърваха се. За бегето ни вътре, нито отвън...

        Коментар


        • Готови ли сте за пързалката ...ще е цяло чудо ако се разберат днес брюкселските зелки ...
          https://www.capital.bg/politika_i_ik...peiskiia_fond/
          Има ли БГ официална позиция - за или против грантове ?
          Last edited by Protokol; 27.05.2020, 09:21.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Ами франсетата ще подпомагат сектора.....Вчера немците Луфтвафе....
            Що става в Шел та не иска да излети поне до 18 .....не знам?
            Няма да се плашиш Монти Вермахтът е корав. В момента само загряват новата ракета Фау 3. Баба Меркел ще пререже лентичката на айродрума в Берлин.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Ами франсетата ще подпомагат сектора.....Вчера немците Луфтвафе....
              Що става в Шел та не иска да излети поне до 18 .....не знам?
              Лошо резнаха дивидента, иначе вече 20 щеше да е, също липсва сигурност до колко ще се спазват квотите за добив и до кога. Дългосрочно са добре, но ще ти държат парите известно време.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Такъв ръст при банките, не го очаквах, и Комерц и Дойче банк

                Коментар


                • Продадох Unicredit - 6.12-7.04 ...за близо две седмици , две заплати +++++ От утре хайде пак към 6 евро
                  п.с. по принцип тия където съм ги хванал на дъното ги оставям да стоят дълго за късмет ..ама банките са горещ картоффф
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Монте, какво стана с твоето Renault, повдигнали са се книжата на 19.
                      Ами франсетата ще подпомагат сектора.....Вчера немците Луфтвафе....
                      Що става в Шел та не иска да излети поне до 18 .....не знам?

                      Коментар


                      • Монте, какво стана с твоето Renault, повдигнали са се книжата на 19.

                        Коментар


                        • Само че OHL ми е слабост мисля че тук хубавото предстои ,но за сега ще чакам долу в ниското

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                            Дакса, що не я движите тази тема - цял ден нищо ?
                            днес доволно затворих OHL на мексиканци вяра нямам

                            Коментар


                            • Дакса, що не я движите тази тема - цял ден нищо ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                                Изсипването при Вирекард беше до 72 и сигурно ще има ново изсипване тези дни...късите нещо кротуват но не и купуват...
                                Иначе добре с Банката но Шел нещо днес е слаб..?
                                Янките и канадците са 4 процента нагоре в този сектор. Те ще са печелившите, според мен ще зъпълнят изцяло празнината до към два месеца. Шела и би трябвало да се събуди по някое време. Така че стягай софрата да отпразнуваме групово бъдещето покачване на въглеводородите. Само да не ни чуе архитекта, че ще ни сложи бомба на 33,33 и тогава идва четвъртата световна война ама в горещата и фаза. Точно ръшаните захлебиха и Роснефт взе превес над конкурента си и някой да вземе да издумка отново цената на на 10 долара примерно. Те при десет долара ръшаните ще са до третото пришествие в карантина- Така че зехтина се надявам да го отведем на 50-60 долара суровия и още +10 за Брента- Повече не ни трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X