IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

    Бесен съм за това, което направиха Мудис днес и то тъкмо като беше тръгнала здраво да катери акцията. Излязох от картичката на 91,28. След това веднага върна 3 евра. Как пък точно в тоз момент на срива бях на компа? Целият пазар днес нагоре, а аз излязох с 50 % по-малка горница от възможното. Сега ще се чудя кога да влизам пак. Ако продължи да пада, ще се чудя до къде ще стигне, а ако тръгне на горе, пак ще се дзверя дали пък не е късно за ново влизане. Тъкмо бях решил, че съм хванал влака дет ще ми извади загубите от средата на март. Не ме е яд за спада, а че точно в тоз момент го направиха това Мудис баш като мина нивото на 95, но някъде четох, че било умишлено, за да подкрепят късите.
    А междувременно още две седмици се търгува BASF преди якия дивидент и тя уж трябва да тръгва нагоре, та ще падне чудене дали да се излиза от там и да се връщам в картичката. Най-гарантираният сценарии ще е от двата стола посредата.
    Твоето си си взел.....аз мислех че е по силна късата атака....Каквото и да стане на 18 юни ще се разбере...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Днес допълних малко около 91......Мудис ги плаши с рейтинга и те от 97 на 90....Утре ще допълвам още ако падне.....има ли друг ..?
      Шел и аареал цепят мрака..! Познах за банките и колите...?
      Бесен съм за това, което направиха Мудис днес и то тъкмо като беше тръгнала здраво да катери акцията. Излязох от картичката на 91,28. След това веднага върна 3 евра. Как пък точно в тоз момент на срива бях на компа? Целият пазар днес нагоре, а аз излязох с 50 % по-малка горница от възможното. Сега ще се чудя кога да влизам пак. Ако продължи да пада, ще се чудя до къде ще стигне, а ако тръгне на горе, пак ще се дзверя дали пък не е късно за ново влизане. Тъкмо бях решил, че съм хванал влака дет ще ми извади загубите от средата на март. Не ме е яд за спада, а че точно в тоз момент го направиха това Мудис баш като мина нивото на 95, но някъде четох, че било умишлено, за да подкрепят късите.
      А междувременно още две седмици се търгува BASF преди якия дивидент и тя уж трябва да тръгва нагоре, та ще падне чудене дали да се излиза от там и да се връщам в картичката. Най-гарантираният сценарии ще е от двата стола посредата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение
        гледам сте ги подпукали хвърчащите..... някой гледа ли Airbusm Easyjet, Ryan i t.n.
        за мен Ер Франс и LH са добра игра, но малко изпревариха възстановяването(тепърва ще ги друсат сачки и полуправни самолети а како трябва да се разделят и със слотове става сложно) - таргети за влизане под 4 и 9 съответно.

        Изи - тия са много интересни, изпуснах ги под 600, но запазиха поръчката за новите самолети па пари нема. основателя им се опита да разкара борда ама не стана... Днес обавиха и че уволняват 30%

        бтв ако има още някой останал дълъг на картичката, шефчето днеска е купувало здраво! до края на юни може да ви се усмихне късмета
        Днес допълних малко около 91......Мудис ги плаши с рейтинга и те от 97 на 90....Утре ще допълвам още ако падне.....има ли друг ..?
        Шел и аареал цепят мрака..! Познах за банките и колите...?

        Коментар


        • Ехееееееее, какво става в Германия бе хора, нямаше ме 3-часа и той минал 12 000 (+3,60%)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Някакъв празник 50 ница лии е ! Какво излезе че свали индексите...сансонците работят...?
            "Germany Manufacturing Purchasing Managers Index (PMI)"

            http://www.investing.com/economic-ca...turing-pmi-136
            17 ч
            "United States ISM Manufacturing PMI"

            http://www.investing.com/economic-ca...turing-pmi-173
            Last edited by Protokol; 01.06.2020, 13:07.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Днес немците затворени ли са ? Гледам календара Whit Monday - какво е това ?
              Някакъв празник 50 ница лии е ! Какво излезе че свали индексите...сансонците работят...?

              Коментар


              • Днес немците затворени ли са ? Гледам календара Whit Monday - какво е това ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                  Я дай прогноза какво да очакваме другата седмица на Европейския локомотив
                  Мисля,че банките и колите ще направят някакво възстановяване...да се надяваме и петролните акции...и ако на 4 има среща турболенции нагоре и надолЕ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Предпочитам Тръмп за президент отколкото деменцията ...Най малкото е по разположен към Русия и няма да отиде към пряка конфронтация...това е и В наш интерес ,не искам някой малоумник да пробва търпението на руснаците дали до Берлин или до Париж се стигнат...Китайците проповядват друга философия на претопяването..а борсата е под въпрос при демократите...
                    Я дай прогноза какво да очакваме другата седмица на Европейския локомотив

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Прекаляваш - за метежа ...брутално е , но като чуят, че идва Националната гвардия всички се на...рат
                      По-тревожно е какво мисли перчема за Хонконг...
                      Не знам какво трябва да се случи, че да разберат ...не е ок да пращаш войски на хиляди км от дома , които да обикалят границите на Русия и Китай ...
                      Хонконг е ясен. Инструментите са познати. След напускането на СЗО Тръмп показа, че не играч, който блафира, а напротив действа. Евролидерите вместо да се снишат да отмине бурята заемат позиция и се заиграват със Поднебесните. Е как си мислиш, че Дакса в средно и дългосрочен хоризонт би бил привлекателен център за капитали? Фолксваген и Бмв държава в държавата изливат милиярди в Китай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        Вече нищо не се знае- Отложиха Г7 в САЩ метеж , Европа още си играе на вируси и грипове и се заиграва там където не и е работа. Дакса става все по-непревликателен за средносрочна инвестиция. Като цяло не знам как до Ноември ръста ще оцелее. Само извънземните не са вкарали в играта. Цялата останала позната технология е впрегната на макс- Надявах се да има дълбока корекция в олиото да си откупя дяловете в Шеврона ама не се получава като гледам.
                        Предпочитам Тръмп за президент отколкото деменцията ...Най малкото е по разположен към Русия и няма да отиде към пряка конфронтация...това е и В наш интерес ,не искам някой малоумник да пробва търпението на руснаците дали до Берлин или до Париж се стигнат...Китайците проповядват друга философия на претопяването..а борсата е под въпрос при демократите...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          Вече нищо не се знае- Отложиха Г7 в САЩ метеж , Европа още си играе на вируси и грипове и се заиграва там където не и е работа. Дакса става все по-непревликателен за средносрочна инвестиция. Като цяло не знам как до Ноември ръста ще оцелее. Само извънземните не са вкарали в играта. Цялата останала позната технология е впрегната на макс- Надявах се да има дълбока корекция в олиото да си откупя дяловете в Шеврона ама не се получава като гледам.
                          Прекаляваш - за метежа ...брутално е , но като чуят, че идва Националната гвардия всички се на...рат
                          По-тревожно е какво мисли перчема за Хонконг...
                          Не знам какво трябва да се случи, че да разберат ...не е ок да пращаш войски на хиляди км от дома , които да обикалят границите на Русия и Китай ...
                          Last edited by Protokol; 31.05.2020, 20:14.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Гледам може да преместят срещата на Опек на 4 юни вместо на 9 или 10 юни...Май по скоро ще Почват с натдаването ....?
                            Вече нищо не се знае- Отложиха Г7 в САЩ метеж , Европа още си играе на вируси и грипове и се заиграва там където не и е работа. Дакса става все по-непревликателен за средносрочна инвестиция. Като цяло не знам как до Ноември ръста ще оцелее. Само извънземните не са вкарали в играта. Цялата останала позната технология е впрегната на макс- Надявах се да има дълбока корекция в олиото да си откупя дяловете в Шеврона ама не се получава като гледам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                              Ми ще катери летните петролни игри скоро започват- Вермахта обаче много се заиграва с Китайците и това ще му изиграе лоша шега. Ама ти все пак търсиш кратки движения, а не инвестиция така че не те бърка кой знае колко-
                              Гледам може да преместят срещата на Опек на 4 юни вместо на 9 или 10 юни...Май по скоро ще Почват с натдаването ....?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Бренда е почти 38 евро, защо се качва с 5%+ или е грешка на платформата ми...?
                                Луфтханза гони 10 ? ще го бъде май Луфтвафе..?
                                Ми ще катери летните петролни игри скоро започват- Вермахта обаче много се заиграва с Китайците и това ще му изиграе лоша шега. Ама ти все пак търсиш кратки движения, а не инвестиция така че не те бърка кой знае колко-

                                Коментар

                                Working...
                                X