IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ама бомбата на дневна кърти . доста пари загуби еверйчето сорос давид соломон айкан цукърбърг от тая бомба . хххххххххххххххххххх

    Коментар


    • пук пук пук стопчета на даксжиичета както печени чушлета

      Коментар


      • соросида днес щял да вдигне пак до 12550. щал да мами ората еврейчето . ххххххххххххххххххххххххх

        ми нии и дълги имаме бе соросоид

        Коментар


        • соросоида си направил гапче приготвял се за дъно на дакса при сип 3135,8

          хххххххххххххххх


          Коментар


          • дакс макс . дори обем на 1 мин по голям от този пак на апокалиптичното 10700 не можахте да направите . гати нелепата курекция .но бомбата на дневна ще ви разкаже играта . ххххххххххххххххххххххххххххххх

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Кротувай си и наблюсавай шоуто.
              15,95 пак съм в Шел....? Не ми се чака. ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Aз излязох от пазара в петък и сега не знам какво да правя. Всичко ми се вижда високо
                Кротувай си и наблюсавай шоуто.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Aз излязох от пазара в петък и сега не знам какво да правя. Всичко ми се вижда високо
                  Не посмях да вляза в картичката днес, щото не падна сериозно. Направих една бърза врътка с Адидас, ама не ми харесва движението там.

                  Не мога да се реша да вляза в Шел. Предполагам ще пропусна добра възможност.

                  Коментар


                  • Aз излязох от пазара в петък и сега не знам какво да правя. Всичко ми се вижда високо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Досега имаш усет с петрола....дано усещаш и Шел..

                      Мойте гадания също вървят в твоята посока....поне 20...малко разпродажби и рязко качване...а може и 18 да отвори утре и после надолу , за да има скок...,ама ..да видим кое от двете ? Е с ААРЕЛА не падна на твоето ниво ...засега?
                      Ареала е умирай трудно- Ще стигне детската градина. Налятата ликвидност я спаси. Но виж само в петъка беше апокалиптична вакханалия. Всичко растеше в геометрична прогресия. Въпреки това Арела е направил незабележим ръст. Според мен обаче направи грешка с Реното. Мисля че 32 евро ти казах, че ще удари не помня точно вече. Рискува с него в най-острия период и после ликвидира позицията прекалено бързо, когато вече беше ясно, че ще започне пълнене на празнината. Както казах волатилността е безумна. Липсва ми доброто старо време, когато можеше да се инвестира. И всяка валутна еденица носеше истинска радост. Имаше дивиденти като хората и могъщи компании. Сега инвестиране няма. Спекула само. Така не се натрупва богатство. Но все пак всяка ера е така. Тоталния хаос ще роди новия свят. Има едно българско село. Там има паметник на 10-15 загинали при коробокрушението на Титаник- Те искали да бъдат част от Новия Свят. Така и не го видели. Жълт ронещ се камък. Дали ще има нов свят и през това столетие, аз мисля че да. Лирично отклонение само.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                        До края на месеца- Понеделника ще покаже накъде ще ходи зехтина. Би трябвало да има спад с касиране на печалби и после да удари заветните 50-55 долара. Помниш ли Кулите Близнаци. Сто процента. Помниш ли първия тв репортаж, когато информираха Буш, че в Световния Търговски център са се врязали самолети- Той гледаше опулено неразбиращо, не беше човек, които е знаел предварително какво ще се случи, намираше в някакво училище или детска градина. Борсата ще хване много неподготвени всички, с някоя операция под чужд флаг.
                        Досега имаш усет с петрола....дано усещаш и Шел..

                        Мойте гадания също вървят в твоята посока....поне 20...малко разпродажби и рязко качване...а може и 18 да отвори утре и после надолу , за да има скок...,ама ..да видим кое от двете ? Е с ААРЕЛА не падна на твоето ниво ...засега?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Здравей, вирекард ще е добре за спекула ,казват ако хванеш на 75-80 щ е върне до 85 и после ако на 18 юни не направят нищо ще гонят 60....
                          Иначе шел качваш прогнозата към 23 евра...кога ги виждаш ....?
                          До края на месеца- Понеделника ще покаже накъде ще ходи зехтина. Би трябвало да има спад с касиране на печалби и после да удари заветните 50-55 долара. Помниш ли Кулите Близнаци. Сто процента. Помниш ли първия тв репортаж, когато информираха Буш, че в Световния Търговски център са се врязали самолети- Той гледаше опулено неразбиращо, не беше човек, които е знаел предварително какво ще се случи, намираше в някакво училище или детска градина. Борсата ще хване много неподготвени всички, с някоя операция под чужд флаг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                            Прибиране на печалбите. След което запълване на празнината до 50-55 долара суровия- Следва пълно заполване при COP CVX и канадците. Още 2 паунда при BP , 3-5 евро при черупката. Картичката мир на праха и. Добре я продаде.
                            Здравей, вирекард ще е добре за спекула ,казват ако хванеш на 75-80 щ е върне до 85 и после ако на 18 юни не направят нищо ще гонят 60....
                            Иначе шел качваш прогнозата към 23 евра...кога ги виждаш ....?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Има първи проекторешения за петрола....още месец,остава 9,7 и страните нарушителки компенсират до септември...Какво ни чака в понеделник...?
                              Прибиране на печалбите. След което запълване на празнината до 50-55 долара суровия- Следва пълно заполване при COP CVX и канадците. Още 2 паунда при BP , 3-5 евро при черупката. Картичката мир на праха и. Добре я продаде.
                              Last edited by Muller; 06.06.2020, 17:03.

                              Коментар


                              • Има първи проекторешения за петрола....още месец,остава 9,7 и страните нарушителки компенсират до септември...Какво ни чака в понеделник...?

                                Коментар

                                Working...
                                X