IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

    BP предупредиха, че ще е ужасен следващия отчет, там също се шуми за орязване на дивидента. Chevron са много стабилни, добър баланс имат, няма какво да ги бутне, в тези ниски цени ще прилапат в последствие активите на много банкрутирали конкуренти в САЩ.
    Три процента на премаркета на ДАУ и 41 долара брент ,какво правиме....?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Проблема при мен беше от друго естество, Нямах ДАХ на пратформата и още го няма , няколко информационни източника не работеха а яхо беше с 15 минути назад...Иначе Шел днес можех да извърша няколко спекулански операции......ЮБС му дига цената с една лира ,продадат някакви норвежки находища ...За дивидента си прав ,не го ли върнат както си беше ,ще чакаме излитане друг път .....но парите са си техни и те знаят броят им. Гледам и ВР и Шеврон съкращават хора.....?
      BP предупредиха, че ще е ужасен следващия отчет, там също се шуми за орязване на дивидента. Chevron са много стабилни, добър баланс имат, няма какво да ги бутне, в тези ниски цени ще прилапат в последствие активите на много банкрутирали конкуренти в САЩ.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Проблема при мен беше от друго естество, Нямах ДАХ на пратформата и още го няма , няколко информационни източника не работеха а яхо беше с 15 минути назад...Иначе Шел днес можех да извърша няколко спекулански операции......ЮБС му дига цената с една лира ,продадат някакви норвежки находища ...За дивидента си прав ,не го ли върнат както си беше ,ще чакаме излитане друг път .....но парите са си техни и те знаят броят им. Гледам и ВР и Шеврон съкращават хора.....?
        https://www.godmode-trader.de/indize...ex-kurs,133943
        Тук не става ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение

          Квото става щатите, но с по-малка волативност .
          Според мен тази седмица ще е тегаво, но пък може да се открият добри възможности за покупка, след това до края на месеца ще тръгнем към 13 000.
          За конкретните фирми - зависи от отчета и дивидентната политика. Шел без да вдигнат дивидента няма да минат 18
          Проблема при мен беше от друго естество, Нямах ДАХ на пратформата и още го няма , няколко информационни източника не работеха а яхо беше с 15 минути назад...Иначе Шел днес можех да извърша няколко спекулански операции......ЮБС му дига цената с една лира ,продадат някакви норвежки находища ...За дивидента си прав ,не го ли върнат както си беше ,ще чакаме излитане друг път .....но парите са си техни и те знаят броят им. Гледам и ВР и Шеврон съкращават хора.....?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Някой вижда ли що става на ДАХ! Интересуват ме Вирекартичката , аареала и шел..?
            dax-a -.87% wdi +3% rdsB -3.4%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Някой вижда ли що става на ДАХ! Интересуват ме Вирекартичката , аареала и шел..?
              Квото става щатите, но с по-малка волативност .
              Според мен тази седмица ще е тегаво, но пък може да се открият добри възможности за покупка, след това до края на месеца ще тръгнем към 13 000.
              За конкретните фирми - зависи от отчета и дивидентната политика. Шел без да вдигнат дивидента няма да минат 18

              Коментар


              • Някой вижда ли що става на ДАХ! Интересуват ме Вирекартичката , аареала и шел..?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Така е следващите Тримесечни отчети ще бъдат по-слаби, защото обхващат повече време във пандемията (01.4 - 30.06). От друга страна пазара трябва да ги знае и да ги е отчел тези неща.
                  Ето днес пазара направи едно движение като Слънцето. Изгря, движи се сутринта нагоре до обяд и после залезе на началните нива.
                  И в последните минути избухна на ДАУ подкрепям мнението за още едно избухване на маркета нагоре заради отворения ЕС ОТ УТРЕ на всички падащи акции коли, петрол ,туристи и банки очаквам и стимули и после реиндж и срив края на есента......

                  Коментар


                  • Така е следващите Тримесечни отчети ще бъдат по-слаби, защото обхващат повече време във пандемията (01.4 - 30.06). От друга страна пазара трябва да ги знае и да ги е отчел тези неща.
                    Ето днес пазара направи едно движение като Слънцето. Изгря, движи се сутринта нагоре до обяд и после залезе на началните нива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Бързаш.
                      Що,ей го края на месеца а си ми обещал Мидичката на 23....?
                      А иначе ми е скучно и
                      купувам и продавам на неколко процента....
                      Излезнах на 15,5 после пак влезнах на 15,1....такива работи.....Вече загубата ми е под 30 цента....?
                      Ей да не се отметиш от 23 ,поне 20 А?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Дакс-овците, да не изоставяме тая важна тема назад.
                        Това вчера (11.June) ще се окаже само едно прибиране на печалби. Някои рабира се някои доста се позасилиха по склона надолу. Аз лично очаквах и днес да има движение надолу, ама не познах.
                        Аз от доста време очаквам надолу, но все се не случва, ще потърпя още малко. Подържам тезата, че 99% е прескъпо и балон на фона на приходите, като следващите отчети ще са по - зле, ако пък се задълбочат протестите в САЩ и Китай или се появи втора и по - силна вълна от короната, не ми се мисли. За сега плуваме върху новонапечатани пари, но до кога?
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          ей чи красиво . дакса на 12222 и сипа 3135,8

                          ка да не купя бе соросоид . купувам всичко до дупка
                          Наградата Пейджър от РТК Мобиком. Добрите Вести идват Бързо-

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            15,95 пак съм в Шел....? Не ми се чака. ?
                            Бързаш.

                            Коментар


                            • Дакс-овците, да не изоставяме тая важна тема назад.
                              Това вчера (11.June) ще се окаже само едно прибиране на печалби. Някои рабира се някои доста се позасилиха по склона надолу. Аз лично очаквах и днес да има движение надолу, ама не познах.

                              Коментар


                              • ей чи красиво . дакса на 12222 и сипа 3135,8

                                ка да не купя бе соросоид . купувам всичко до дупка

                                Коментар

                                Working...
                                X