IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

    Точно така ще стане.
    Кое точно така ще стане..? Че Банк ъф Америка са ги направили на 1 евро ли ? Да видим ?Това се очакваше от БОА и СИТИ , да видим Стенли що ще кажат....
    Last edited by Монти; 24.06.2020, 11:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

      Днес +20%, утре +20% и така до 100.
      Точно така ще стане.

      Коментар


      • Логично е да се изкарат пари от Wirecard, който е взел под 20. Единственото което ни куца (поне на мен) е че не познаваме добре бизнес модела (от какво прави пари тази фирма, core business), сърцевината. Ако там нещата са добре, другото ще се оправи - разсрочвания, отлагания, нови инвеститори ... ще се намерят решения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Вирекартата има няколко шанса....Банките и продължаване на кредитна линия и японската Софбанк...
          Иначе анализаторите плюят акцията и ни убеждават как ще остане горещия картоф у нас и това качване днес е случайно заради закриване на позиции на късите...и т.н.
          Гледам Браун е продал над 5 милиона акции за да върне репото и има още 3,2 милиона а което се вижда на премаркета продават се малки бройки от по 20 акции който бяха много пари преди месеци....Продаващите и там ще намалеят като при нас през март и ще има скок ,въпроса е да се убедят инвеститорите във бъдещето ...Едно е да купуваш при 140 евра ,друго е при 15 евра....
          Май тези които рискувахме и купихме под 20 може да спечелим. Мисля към 30 да продам половината. Още не съм видял положителни новини ??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            Вирекартата, кога ще навири нос ?
            Вирекартата има няколко шанса....Банките и продължаване на кредитна линия и японската Софбанк...
            Иначе анализаторите плюят акцията и ни убеждават как ще остане горещия картоф у нас и това качване днес е случайно заради закриване на позиции на късите...и т.н.
            Гледам Браун е продал над 5 милиона акции за да върне репото и има още 3,2 милиона а което се вижда на премаркета продават се малки бройки от по 20 акции който бяха много пари преди месеци....Продаващите и там ще намалеят като при нас през март и ще има скок ,въпроса е да се убедят инвеститорите във бъдещето ...Едно е да купуваш при 140 евра ,друго е при 15 евра....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Вирекартата, кога ще навири нос ?
              Днес +20%, утре +20% и така до 100.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Вирекартата, кога ще навири нос ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от emgeko Разгледай мнение
                  Дааа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    тези дето са ги арестували сигурно не са направили измама, иначе щяха да се опитат да избягат, а не са. Просто не мога да си представя какво може да е, че да няма смислено изявление още.
                    Тези който трябва да направят изявлението ще гледат да не излъжат а и хал хабер си нямат какво е станало...трябва им време но при всички случай до петък ще трябва изявлението...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Ами отговорника за Азия го уволниха..някакъв Мазичек сигурно и той ще е арестуван...Обикновенно сега всички са се скрили да не станат жертвено агънце Да ще изкарат нещо но първо банките и Алди ,тогава ще отвеят късите..
                      тези дето са ги арестували сигурно не са направили измама, иначе щяха да се опитат да избягат, а не са. Просто не мога да си представя какво може да е, че да няма смислено изявление още.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        просто се чудя как така няма кой в компанията да каже 2 смислени изречения обясняващи какво е станало. Това не са 5 лева дето съм забравил в кой джоб съм сложил ..
                        Ами отговорника за Азия го уволниха..някакъв Мазичек сигурно и той ще е арестуван...Обикновенно сега всички са се скрили да не станат жертвено агънце Да ще изкарат нещо но първо банките и Алди ,тогава ще отвеят късите..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          СЕО е на работа във Вилекард от четвъртък сигурно е ударен от мокър парцал, днес е арестуван старото СЕО Браун....швабите са побеснели от излагацията ...вината на БАФИН не е малка , изтеглиха отчета от 2019 и стана мазало ,банките могат да спрат кредитните линии ,една от 15 иска да прежали 90 милиона долара китайска ..Мудис им взе реитинга...пресата ги линчува. И иска фалит ,късите царуват.....?
                          просто се чудя как така няма кой в компанията да каже 2 смислени изречения обясняващи какво е станало. Това не са 5 лева дето съм забравил в кой джоб съм сложил ..

                          Коментар


                          • Ако бях голяма акула … купувам опции / акции … и през някоя офшорка Wirecard извъеднъж си намират изчезналите пари … така с 2 млрд разходи ще направи човек няколко мириарда печалба … проблема е репутацията , кой би ти се доверил .. едва ли много хора ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                              за 2 млрд. кеш ли става въпрос? Нали не са някакви други активи? Не знам как повече от 5 дена да няма ясно изявление какво е дереджето дали ги я нямало никога или някой ги е гепил или просто са се изпарили? Не мисля, че за такава сума може толкова време да има чудене ...?!? Би трябвало да се знае поименно кой е виновен
                              СЕО е на работа във Вилекард от четвъртък сигурно е ударен от мокър парцал, днес е арестуван старото СЕО Браун....швабите са побеснели от излагацията ...вината на БАФИН не е малка , изтеглиха отчета от 2019 и стана мазало ,банките могат да спрат кредитните линии ,една от 15 иска да прежали 90 милиона долара китайска ..Мудис им взе реитинга...пресата ги линчува. И иска фалит ,късите царуват.....?

                              Коментар


                              • за 2 млрд. кеш ли става въпрос? Нали не са някакви други активи? Не знам как повече от 5 дена да няма ясно изявление какво е дереджето дали ги я нямало никога или някой ги е гепил или просто са се изпарили? Не мисля, че за такава сума може толкова време да има чудене ...?!? Би трябвало да се знае поименно кой е виновен

                                Коментар

                                Working...
                                X