IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    дай малко повече информация ...?
    Предполагам има и хубави активи , банките кредитори ще направят спасителен план и ще продават на парче .
    Всичко ще го изсмукват кредиторите , сега най вероятно е шортят до дупка .
    Докато се стигне до такъв план евентуално цената ще е около евро .
    После следва увеличение на капитала но само между кредиторите .И една вечер кредиторите ще имат може би 1 към 1000 и почват да продават до дупка докато не се усетят купувачите .
    Тоест за 1 акции банката ще получи 1000 та квото продаде ще е на печалба за нея .За миноритарите ще е шок от 1 евро на 1 цент .
    Така бе при Абенгоа и още банките си взимат кредитите .
    С две думи бягай далеч

    Коментар


    • 2,016 млрд. приходи са обявени за 2018 г. А липсват 2 млрд по сметки?!!? Това явно е кухо, та дрънчи...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Трудно ще възкръсне...? С такива резултати и толкова клиенти ...Вече си зададавм въпроса какво стои зад нашите сини чипове.....?
        Еми виждаш и нашия син чип Монбат как се опитват да го натискат. Тук работата е коренно различна от картичката, поне нямаме управители измамници, а го натискат с измислени обвинения от прокуратурата, който пък натиск е поръчан отвън. Но ситуацията за акционерите и капиталовия пазар е сходна.
        По-долу някой беше цитирал Пол Волкър, че щатската икономика се крепи на капиталовия пазар. Де да можехме и ние да кажем това. Уважението, пазенето и доверието на капиталовия пазар трябва да бъде национална политика.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Тук се заформя като сагата Абенгоа
          дай малко повече информация ...?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Монти, това ли е според теб краят на картичката или ще възкръсне..
            Трудно ще възкръсне...? С такива резултати и толкова клиенти ...Вече си зададавм въпроса какво стои зад нашите сини чипове.....?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Положението да се мине през процедура по несъстоятелност е нормално (ако е подадена такава молба), като вариантите са оздравяване и ликвидация. Несъстоятелност е нужна и за да се отстранят управители, борд на директори и други мишоци и да влезне синдик (който ще бъде човек на банките кредитори) . Възможно е да се върви по процедурата по оздравяване след това.
              Тук се заформя като сагата Абенгоа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                Браво на теб, рисково си отиграл, но си е струвало, аз само малко пипнах по аукционите, но нещо се стесниха движенията и не ми бе комфортно.
                Трудно се играеше с 1000 бройки да компенсираш загубите на 220 на средна 15,16 евро , но видях големия когато се включи на 2,50 ,постави няколко поръчки по 150 к на 2,47 и почна...., а после след 4,30 американците прогнозирах че ще продават масово.... Утре мисля че сутринта ще бъде мазало и после ако късите не са купили ще има малко качване....Цена 1,50 - 3,00 за утре....? А при тебе....за шела е ясно ,мойта банка аареала като шела....?
                Гледала ли шоуто на БФБ , всеки който имаше по некоя бройка я продаде ....Голема веселба...

                Коментар


                • Монти, това ли е според теб краят на картичката или ще възкръсне..

                  Коментар


                  • Положението да се мине през процедура по несъстоятелност е нормално (ако е подадена такава молба), като вариантите са оздравяване и ликвидация. Несъстоятелност е нужна и за да се отстранят управители, борд на директори и други мишоци и да влезне синдик (който ще бъде човек на банките кредитори) . Възможно е да се върви по процедурата по оздравяване след това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Мда, такъв бой не бях ял ...картичката ми изяде печалбите от десетина сделки ...Купено на 23 , продадено на 3.65
                      Изводът е - пари се печелят, пари се губят ....но трябва и да се харчат
                      Портфейла за момента е на нивото от 2016 г ...Все пак от 2009 до 2016 направих отличен профит ...не съм се занулил , но ми идват в повече нервите и висенето пред компютъра .
                      Приключвам с търговията. Успех на всички !
                      Бъдете здрави !
                      И не забравяйте - психичното здраве е неотменна част от общото здраве .
                      Протокол , когато форумец даде обяснение че ще отвори и ще се движи под едно евро и аз мислех като теб ......че е време за почивка от борсата поне през лятото .....
                      Сега гледам на нещата по широко ,добре че не си вкарах 1000 шел в Картичката ,за малко.........Предполагам че ще си промениш и ти мнението....Колко и бой да изядем ставаме по научени. Никога не съм мислил че компания от ДАХ ще фалира......?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Протокол , лоша работа , но от 2,500 евро я докарахме до 5, 600 евра загуба.....
                        Утре ще продължим....ако може!
                        Банката не влиза в молбата за несъстоятелност , Шефа игра ролята на ликвидатор....нема такова СЕО....
                        Днес се купуваха милиони на 3 евра ...?
                        П.П. Късите изискуми ли са при това положение...?
                        Браво на теб, рисково си отиграл, но си е струвало, аз само малко пипнах по аукционите, но нещо се стесниха движенията и не ми бе комфортно.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Мда, такъв бой не бях ял ...картичката ми изяде печалбите от десетина сделки ...Купено на 23 , продадено на 3.65
                          Изводът е - пари се печелят, пари се губят ....но трябва и да се харчат
                          Портфейла за момента е на нивото от 2016 г ...Все пак от 2009 до 2016 направих отличен профит ...не съм се занулил , но ми идват в повече нервите и висенето пред компютъра .
                          Приключвам с търговията. Успех на всички !
                          Бъдете здрави !
                          И не забравяйте - психичното здраве е неотменна част от общото здраве .
                          Благодаря, успех и на теб! Като си починеш, може пак, ще липсваш на форума, жалко е, от стойностните съфорумци си, а те не останаха много.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Протокол , лоша работа , но от 2,500 евро я докарахме до 5, 600 евра загуба.....
                            Утре ще продължим....ако може!
                            Банката не влиза в молбата за несъстоятелност , Шефа игра ролята на ликвидатор....нема такова СЕО....
                            Днес се купуваха милиони на 3 евра ...?
                            П.П. Късите изискуми ли са при това положение...?
                            Мда, такъв бой не бях ял ...картичката ми изяде печалбите от десетина сделки ...Купено на 23 , продадено на 3.65
                            Изводът е - пари се печелят, пари се губят ....но трябва и да се харчат
                            Портфейла за момента е на нивото от 2016 г ...Все пак от 2009 до 2016 направих отличен профит ...не съм се занулил , но ми идват в повече нервите и висенето пред компютъра .
                            Приключвам с търговията. Успех на всички !
                            Бъдете здрави !
                            И не забравяйте - психичното здраве е неотменна част от общото здраве .
                            Last edited by Protokol; 25.06.2020, 18:54.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              Трудна сесия приключи във франкфурт, Банките се представиха много добре, да видим Щатите какво ще кажат накрая, споделете Вашето мнение ...
                              Много обрати, колебания, затвори горе - долу добре. В САЩ им тежи короната, а там са си по - големи паникьори. Ако не е корекция, поне консолидация на тези нива, скочи не малко, ако не измислят някакви нови мега стимули, няма много за какво да дърпат индексите. Силата е основно в NASDAQ.
                              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                              Коментар


                              • Трудна сесия приключи във франкфурт, Банките се представиха много добре, да видим Щатите какво ще кажат накрая, споделете Вашето мнение ...

                                Коментар

                                Working...
                                X