IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение
    Днес европейските инвеститори в Щатите ли отидоха или малко по-късно и там ще видим същото?
    Преди да почне по масова разпродажба на пазарите обикновенно първо се потапя DAX. Да видим до кога ще издържи Насдак. Тук се правят едни. и същи грешки от нетърпение само играчите се сменят гледам по старите ентусиасти ги нема.
    Освен спецификата на немският индекс, може да се отиграва , победа на Тръмп и подновяване на търговските войни на по късен етап .
    Last edited by Todor Sabev; 28.10.2020, 16:14.

    Коментар


    • Днес европейските инвеститори в Щатите ли отидоха или малко по-късно и там ще видим същото?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от representjah
        Започнах с портфейла. 150 броя акции FFARM @ 5.28
        Хоризонт - минимум 5 години.
        Честита покупка! Сполука ти желая!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение
          Някой ще си купи ли нещо от DAX-a днес? Предложения?
          SAP гелдам бая го наритаха, може и да стане за спекула, но може и да се окаже падащ нож.
          BAYN тръгна нагоре... мисля, че е време

          Коментар


          • Някой ще си купи ли нещо от DAX-a днес? Предложения?
            SAP гелдам бая го наритаха, може и да стане за спекула, но може и да се окаже падащ нож.

            Коментар


            • Здравейте!Какво ви е мнението за Сбербанк! Аз мисля, че дивидента е добър, а и предвид проектите с които се е захванала има потенциал занапред!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah
                Някой да знае къде в ЮК и като цяло в Европа мога да намеря отчетите (тримесечни и годишни) на компаниите. Алтернативата на Щатския: https://sec.report/
                на страницата FSA или FRC в ЮК нищо не октривам, а не ми се гледат цветни картинки в shareholder репортите на самите компании.
                Без картинките... майсторите да кажат. Иначе са събрани на annualreports.co.uk

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Стига с тоя "Шел". Колко пъти може да се обсъди, какво не е казано досега за тях. Да фалира няма - това ясно. Че няма да донесе повече печалба от конкуренцията - също ясно. Толкова ли няма други компании. Иначе и аз смята, че нафтата са подценени и който издържи, ще бере плодове.
                  Чудя се как може някой да слага в Шел дългосрочно, в момент когато компанията сама се саботира. Да говориш наляво надясно как основната ти дейност умира е нонсенс. Тука някои не вярваха, когато писах какви глупости планират. Защо човек да не си купи истинска зелена компания, а такава, която тепърва ще прави троен аксел.

                  Смятам, че може да се получи игра с BAYN. Сложих 5% следваща поръчка със стоп на 44, но пак ще дебна отблизо. Имат умопомрачителни дългове.

                  Коментар


                  • hey DAX-aджии, излезте на мегдана
                    Гледам сега Шела, пак се е наакал 10.35 - 10.40 евро, днес докато сме обядвали

                    Коментар


                    • От днешното ниво на Ролс Ройс (232) можеш да направиш още поне +50%, примерно в рамките на 6 до 12 месеца. Вероятно и повече

                      Обаче не ти гарантирам, че преди това няма да падне пак на около GBp 100. За тази игра трябват много здрави нерви. JPM смятат, че ще падне на под GBp 100, Goldman, че ще се изстреля на над GBp 450. Тази ценова дисперсия при анализаторите означава, че не се знае знае ли се, за близкото бъдеще

                      Според мене не си закъснял. Остави кибика Терзиев да се пъне с тролене. На човек, който доказано не става за нищо не трябва да се обръща никакво внимание

                      Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Oще не си закъснял за РолсаАз ги дебна повече от година и тук лапаницата ще е в пъти,чакане му е майката.
                      Last edited by Money; 09.10.2020, 14:30.

                      Коментар


                      • Кое точно си набарал, бе тиквеник (да не казвам аз кое )? Ти на кои нива каза, че са за купуване?

                        Най-големия тиквун във форума бил набарал

                        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Успя ли да се качиш на Ролса? Най ме е яд, когато сам си ги набарам,а после не успея да се кача, защото съм се хвърлил другаде.
                        Last edited by Money; 09.10.2020, 08:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Ама ти дългосрочно мислиш да ги държиш?

                          Сполай ти, че ми даде смелост! Жив да си. Направо не мога да повярвам каква пачка вече стана. Те затова се инатя още да дращя в тоз форум.
                          Малко вероятно е да дочакам дивидент от Ролса,но просто казвам защо предпочитам Лондонската борса.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Успя ли да се качиш на Ролса? Най ме е яд, когато сам си ги набарам,а после не успея да се кача, защото съм се хвърлил другаде.
                            Бих се похвалил, но с около 3% не ме чукна, бях заложил малко, повече на друго ниво, обърна 1 ден преди този, който мислех, че ще видим дъно и обърна рязко, вече е двойно над дъното, здраве. На тези нива няма да взема и 1 бр., пък ако иска и на 10 долара да ходи.
                            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Само на лондонската,таксите са по-високи,но пък няма 35% данък дивидент.
                              Ама ти дългосрочно мислиш да ги държиш?

                              Сполай ти, че ми даде смелост! Жив да си. Направо не мога да повярвам каква пачка вече стана. Те затова се инатя още да дращя в тоз форум.
                              Last edited by terziеv; 08.10.2020, 14:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Къде ги купуваш - директно в Лондрата или в долари?
                                Само на лондонската,таксите са по-високи,но пък няма 35% данък дивидент.

                                Коментар

                                Working...
                                X