IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    И Европейските юнаци добре се представят, да видим и хамериканците дали ще удържат цялата сесия
    Чудесно коледно рали се очертава. Нали ПИЧ. Подаръци ще има от за всички от сърце.
    Скоро ще му счупим дълбоко 15 те точки. И ще касираме последната партида за круиз в Латинска Америка-

    Коментар


    • И Европейските юнаци добре се представят, да видим и хамериканците дали ще удържат цялата сесия

      Коментар


      • Добре отвори пазари, няма някакви драми. Някъде имаше коментари за отваряне надолу с gap, ама не се случват така нещата, което е и добре, капитала иска стабилност

        Коментар


        • гадта брани Сталинград, но ние знаем как свършва историята. Омикрон ще вкара в чувал Вермахтът пробивайки 15000 точки.

          Коментар


          • Аууууууууууууу маржин коллллллллл за бичетата.
            Янките им отрезаха крилата-
            Да пият по един Ред буллллл та дано им порастнат нови.
            Маржин кол ще е най търсената дума в търсачките.
            Да знаете идните дни.!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Хахаха...Е кои сте Вие и кого точно разцепихте?Защото като гледам обемите от петък,това,че VIX пада с над 23% вчера и е на ниво около 22
              Germany finally has a government ready to lead Europe – POLITICO Някак си ми е трудно да ти повярвамЗа сега даже съпротивата на 15К не успява да пробие пък да видим дали за Коледа ще е 11К
              Не ме касае Коледа и 11 те точки дали ще се реализират. Аз съм тук и за малко. Седмица процентен профит колкото манерките за цяла година се напъват. Като за хоби е топ.

              Прогнозата ми за 11 те точки е междудругото на обявена позиция.
              Така че се оправяйте.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                +9.37% ми е деривата 08:12:28 Uhr Frankfurt Zertifikate от отваряне днес.
                Омикрон е топ. За няколко дена ги разцепихме.
                Пък вие се инвестирайте.
                А от 25,11 до днес хахххххххххххххххххх.
                Нека ми излязат криви сметките.

                И на следващата буква от гръцката азбука пак съм тук-
                А тя е дълга тая азбука.
                Тук ще затвориме и половината от остатъка от печалбата.
                Остава половината на милостта на Омикрон.
                Хахаха...Е кои сте Вие и кого точно разцепихте?Защото като гледам обемите от петък,това,че VIX пада с над 23% вчера и е на ниво около 22
                Germany finally has a government ready to lead Europe – POLITICO Някак си ми е трудно да ти повярвамЗа сега даже съпротивата на 15К не успява да пробие пък да видим дали за Коледа ще е 11К
                Last edited by strol; 30.11.2021, 09:53.

                Коментар


                • X-DAX Chart Мачкайте го това животно надолу.........................

                  15.066,89 -1,81% -285,47

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Аз виждам,че някои хора тук са се превъзбудили много с този Омикрон Смятам обаче,че ще им излязат криви сметките
                    +9.37% ми е деривата 08:12:28 Uhr Frankfurt Zertifikate от отваряне днес.
                    Омикрон е топ. За няколко дена ги разцепихме.
                    Пък вие се инвестирайте.
                    А от 25,11 до днес хахххххххххххххххххх.
                    Нека ми излязат криви сметките.

                    И на следващата буква от гръцката азбука пак съм тук-
                    А тя е дълга тая азбука.
                    Тук ще затвориме и половината от остатъка от печалбата.
                    Остава половината на милостта на Омикрон.
                    Last edited by Muller; 30.11.2021, 09:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      стига бе, как го виждате на 11 000 дакса, това означава и Dow да падне пропорционално, има значителна корелация (0.85 - 0.90)
                      Аз виждам,че някои хора тук са се превъзбудили много с този Омикрон Смятам обаче,че ще им излязат криви сметките

                      Коментар


                      • Ще се държим значи за лева
                        https://www.vbox7.com/play:53bb63b151 (Ода за българския лев-Клуб НЛО)

                        Коментар


                        • Фашагата и утре ще е зелен.
                          Айде омикроне смажи Райха.
                          Ние няма да му се плашим.
                          Беларуските партизани са най-смелите на света. Историята не помни по-корави от тях.

                          Как ще отиде на 11 точки. Ми лесно по принцип. Евросъюза е батал, които от където и да го чукнеш се пука навсякъде-
                          Като му дойде времето ще видиш, че DOW мау няма да падне пропороционално на евро активите.
                          Само гледай, като янките вдигнат лихвите, Урсула Кристин и компания как ще пищят на умряло.
                          Те още 16 та му решиха съдбата, да изкара още колко да изкара.

                          Оная колкото оправи Бундесвера толкова и съюза ще оправи.

                          а пък изпуснат ли репо пазара ще е красота.
                          Last edited by Muller; 29.11.2021, 21:31.

                          Коментар


                          • стига бе, как го виждате на 11 000 дакса, това означава и Dow да падне пропорционално, има значителна корелация (0.85 - 0.90)
                            Last edited by ПИЧ; 29.11.2021, 20:07.

                            Коментар


                            • Паднахте ми пиленца

                              Мюлер ще касира втората партида утре по-всяка вероятност и ще Ви пожелае alles gute

                              До Коледа сте на 11000 точки

                              Там някъде му е спирката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ConvexityRider Разгледай мнение
                                short
                                Оххх да още днес ще бие чертата надолу. При минус повече от 3% излизам тотал.
                                Кат не утре.
                                Пиши го теоретично на 11000 точки средносрочно.

                                Коментар

                                Working...
                                X