IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аууууууууууууу маржин коллллллллл за бичетата.
    Янките им отрезаха крилата-
    Да пият по един Ред буллллл та дано им порастнат нови.
    Маржин кол ще е най търсената дума в търсачките.
    Да знаете идните дни.!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Хахаха...Е кои сте Вие и кого точно разцепихте?Защото като гледам обемите от петък,това,че VIX пада с над 23% вчера и е на ниво около 22
      Germany finally has a government ready to lead Europe – POLITICO Някак си ми е трудно да ти повярвамЗа сега даже съпротивата на 15К не успява да пробие пък да видим дали за Коледа ще е 11К
      Не ме касае Коледа и 11 те точки дали ще се реализират. Аз съм тук и за малко. Седмица процентен профит колкото манерките за цяла година се напъват. Като за хоби е топ.

      Прогнозата ми за 11 те точки е междудругото на обявена позиция.
      Така че се оправяйте.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

        +9.37% ми е деривата 08:12:28 Uhr Frankfurt Zertifikate от отваряне днес.
        Омикрон е топ. За няколко дена ги разцепихме.
        Пък вие се инвестирайте.
        А от 25,11 до днес хахххххххххххххххххх.
        Нека ми излязат криви сметките.

        И на следващата буква от гръцката азбука пак съм тук-
        А тя е дълга тая азбука.
        Тук ще затвориме и половината от остатъка от печалбата.
        Остава половината на милостта на Омикрон.
        Хахаха...Е кои сте Вие и кого точно разцепихте?Защото като гледам обемите от петък,това,че VIX пада с над 23% вчера и е на ниво около 22
        Germany finally has a government ready to lead Europe – POLITICO Някак си ми е трудно да ти повярвамЗа сега даже съпротивата на 15К не успява да пробие пък да видим дали за Коледа ще е 11К
        Last edited by strol; 30.11.2021, 10:53.

        Коментар


        • X-DAX Chart Мачкайте го това животно надолу.........................

          15.066,89 -1,81% -285,47

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Аз виждам,че някои хора тук са се превъзбудили много с този Омикрон Смятам обаче,че ще им излязат криви сметките
            +9.37% ми е деривата 08:12:28 Uhr Frankfurt Zertifikate от отваряне днес.
            Омикрон е топ. За няколко дена ги разцепихме.
            Пък вие се инвестирайте.
            А от 25,11 до днес хахххххххххххххххххх.
            Нека ми излязат криви сметките.

            И на следващата буква от гръцката азбука пак съм тук-
            А тя е дълга тая азбука.
            Тук ще затвориме и половината от остатъка от печалбата.
            Остава половината на милостта на Омикрон.
            Last edited by Muller; 30.11.2021, 10:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              стига бе, как го виждате на 11 000 дакса, това означава и Dow да падне пропорционално, има значителна корелация (0.85 - 0.90)
              Аз виждам,че някои хора тук са се превъзбудили много с този Омикрон Смятам обаче,че ще им излязат криви сметките

              Коментар


              • Ще се държим значи за лева
                https://www.vbox7.com/play:53bb63b151 (Ода за българския лев-Клуб НЛО)

                Коментар


                • Фашагата и утре ще е зелен.
                  Айде омикроне смажи Райха.
                  Ние няма да му се плашим.
                  Беларуските партизани са най-смелите на света. Историята не помни по-корави от тях.

                  Как ще отиде на 11 точки. Ми лесно по принцип. Евросъюза е батал, които от където и да го чукнеш се пука навсякъде-
                  Като му дойде времето ще видиш, че DOW мау няма да падне пропороционално на евро активите.
                  Само гледай, като янките вдигнат лихвите, Урсула Кристин и компания как ще пищят на умряло.
                  Те още 16 та му решиха съдбата, да изкара още колко да изкара.

                  Оная колкото оправи Бундесвера толкова и съюза ще оправи.

                  а пък изпуснат ли репо пазара ще е красота.
                  Last edited by Muller; 29.11.2021, 22:31.

                  Коментар


                  • стига бе, как го виждате на 11 000 дакса, това означава и Dow да падне пропорционално, има значителна корелация (0.85 - 0.90)
                    Last edited by ПИЧ; 29.11.2021, 21:07.

                    Коментар


                    • Паднахте ми пиленца

                      Мюлер ще касира втората партида утре по-всяка вероятност и ще Ви пожелае alles gute

                      До Коледа сте на 11000 точки

                      Там някъде му е спирката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ConvexityRider Разгледай мнение
                        short
                        Оххх да още днес ще бие чертата надолу. При минус повече от 3% излизам тотал.
                        Кат не утре.
                        Пиши го теоретично на 11000 точки средносрочно.

                        Коментар


                        • short

                          Коментар


                          • Някой следи ли bet at home? Доста паднаха. Миналата година направих нелоша доходност от тях. Но сега се чудя къде би било дъното им.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                              DAX Indikation 15.119,25 -806,95 -5,06% 21:59:57
                              Така, понеделник ще коригира нагоре- Най-вероятно вторник или сряда ще изпъне още една черта надолу.

                              alles gute искаш да кажеш хер комендант?
                              Мюлера е пророк на Вермахтът- Безпогрешни индикатори.
                              Спекулацията касирана като оставяме сносната печалба, на милостта на Омикрон.
                              Нека Бурла бди над Вас-
                              Отивам да си нахраня пилците, че горките останаха гладни тази сутрин.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                Вярно и аз се зачудих защо по-рано замръзнаха екраните, чудих се часовото време ли са местили, какво става, па турих по едно малко, за края на работната седмица
                                нищо не са съкратили
                                защото така им е по календар, всяка година след деня на благодарноста следващият ден е с early close
                                Last edited by ceneto; 29.11.2021, 11:13.
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X