IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Е аз мога ДАКС-а да го трейдвам 24 часа (както вие Американските индекси).
    Та за това е недоразумението.
    Значи вижте си Американските индекси този спайк който е в 8:10, на ДАКС-а го има същия и го е вдигнало до 9306.
    мхм,да сега видях.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Е аз мога ДАКС-а да го трейдвам 24 часа (както вие Американските индекси).
      Та за това е недоразумението.
      Значи вижте си Американските индекси този спайк който е в 8:10, на ДАКС-а го има същия и го е вдигнало до 9306.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
        23:00 или известно още като 22:55

        това за дакса
        Не,точно 23:00,пробвал съм го
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          При мен Америка я трейдвам постоянно,само с пауза от 23:00 до 00:00
          А Дакса от 09:00 до 23:00
          23:00 или известно още като 22:55

          това за дакса
          Last edited by Gold Zombie; 07.02.2014, 15:13.
          До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

          Коментар


          • При мен Америка я трейдвам постоянно,само с пауза от 23:00 до 00:00(това за индексите)
            Акциите на Америка от 16:30 до 23:00
            А Дакса от 09:00 до 23:00
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Не е така това, например сега можем да трейдваме Америка въпреки че пазара там не е отворен.
              Незнам брокерите как определят цените вечер, според мен следва Азиатските пазари но фючърсите се трейдват 24 часа по принцип.
              да futures на американските индекси можеш да ги търгуваш но не баш 24h

              http://sg.saxomarkets.com/prices/cfd...ing-conditions

              With Saxo Capital Markets you can trade the most popular indices in the trading session timeframe up to 22 hours.
              See trading hours for each Index-tracking CFD under 'Contract details' here.
              Last edited by michaelis; 07.02.2014, 15:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                ало рибо те Saxo да не са Фантастико то да не зависи от тях да е 24h отворено, когато са отворени пазарите в съответните държави пазара работи ако имаш забелешки ей званни в Xetra и им удължи работното време, че са ти малко хиледарките ...
                Не е така това, например сега можем да трейдваме Америка въпреки че пазара там не е отворен.
                Незнам брокерите как определят цените вечер, според мен следва Азиатските пазари но фючърсите се трейдват 24 часа по принцип.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                  Преди американската сесия май няма да вдигне над 9290. Няколко напъна днес и все нищо - направо имам чувството, че виждам стената в която се блъска
                  Ловко разкачих дългите и сега съм се заредил за надолу. Ако не стане - заеби, поне адреналинът е гарантиран.
                  ей тука ше запалат след малко

                  Feb 07
                  14:30 GMT+1 185K
                  Consensus 74K
                  Previous

                  The nonfarm payrolls released by the US Department of Labor presents the number of people on the payrolls of all non-agricultural businesses. The monthly changes in payrolls can be excessively volatile. Generally speaking, a high reading is seen as positive (or bullish) for the USD, while a low reading is seen as negative (or bearish).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                    Започва в 9 бг време
                    Е при мене е 24 часа, за това не си го видял, това е от Брокера.
                    То в 9 БГ време мисля че отваря ДАКС-а така че пропускате движенията на фючърсите преди това, което е малко кофти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                      Това е на фючърсите, CFD или там както се казва.
                      Моя брокер е 24 часа.
                      Вчера дето писах за Саксото, че не е 24 часа и че спира 5 мин преди края на сесията а сутрин незнам кога почва.
                      ало рибо те Saxo да не са Фантастико то да не зависи от тях да е 24h отворено, когато са отворени пазарите в съответните държави пазара работи ако имаш забелешки ей званни в Xetra и им удължи работното време, че са ти малко хиледарките ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Това е на фючърсите, CFD или там както се казва.
                        Моя брокер е 24 часа.
                        Вчера дето писах за Саксото, че не е 24 часа и че спира 5 мин преди края на сесията а сутрин незнам кога почва.
                        Започва в 9 бг време

                        Коментар


                        • При вас CFD-то на ДАКС-а в какви часове може да го трейдвате?
                          При мене е 24 часа с малка пазуза в 00:00 (БГ време).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            мани излезни че тея тъпотии с новините нали виде вчера какво става, а днеска странно ходи преди това на горе хмм нещо да не обърнат лодката, че са малко олигофрени ..
                            Преди американската сесия май няма да вдигне над 9290. Няколко напъна днес и все нищо - направо имам чувството, че виждам стената в която се блъска
                            Ловко разкачих дългите и сега съм се заредил за надолу. Ако не стане - заеби, поне адреналинът е гарантиран.
                            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                              В реалната търговия няма такова нещо, най-високата при мен а в 12:15 - 9288

                              Сега като си отворя едно Демо е имало отскок сутринта но пак не е толкова много и тва е само в демотата..
                              Това е на фючърсите, CFD или там както се казва.
                              Моя брокер е 24 часа.
                              Вчера дето писах за Саксото, че не е 24 часа и че спира 5 мин преди края на сесията а сутрин незнам кога почва.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                то тея твойте ти дават карт бланш да им продадеш по скъпо и да ги вътриш ли, нешо не моа да схвана, ебаси ларш брокера ебаси чудото ...да не са те осиновили ?
                                Или на ваште да е фирмата знам ли вече с това роднинство в БГ ...
                                Е на теб какво ти показва в 8:10 БГ време САКСОТО?

                                Коментар

                                Working...
                                X