IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    и какво сега, който пазари през бенча трябва да продава?
    абе оставете на нас да преценим скъпо ли ни е!
    Така е ,некоректно е от тяхна страна,как ще ме карат да закривам позиция?
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • и какво сега, който пазари през бенча трябва да продава?
      абе оставете на нас да преценим скъпо ли ни е!

      Коментар


      • а здрасти!!!

        БенчМарк Финанс спира достъпа до инструменти от Deutsche Borse
        За нас Новини Партньорства Документи Контакти Мнения и препоръки
        18.03.2014 13:48

        Уважаеми клиенти,
        След 31 март няма да могат да се търгуват финансови инструменти от Deutsche Börse в платформата BenchMark Trader. Ограничението засяга всички акции, CFD върху акции, фючърси и борсови опции, които се търгуват на немската борса.
        Ако имате отворени позиции в тези инструменти и желаете да ги затворите, можете да го направите до 31 март. По неокончателна информация останалите активни позиции след 31 март ще могат да бъдат затворени, но само след връзка с клиентското обслужване на БенчМарк Финанс и изчакване на котировка. При промяна, ще Ви информираме своевременно.
        Важно: Търговията със CFD върху немския индекс DAX (Germany 30) и CFD върху немски облигации (BUND, BOBL и SCHATZ) няма да бъде ограничена.
        От началото на април Deutsche Börse повишава няколкократно таксата за достъп до данни и котировки, което ще доведе до значително увеличаване на разходите за търговия. Считаме, че подобни условия няма да бъдат конкурентни и не биха удовлетворили нашите клиенти.
        Благодарим Ви за разбирането!
        Отдел Международни финансови пазари
        БенчМарк Финанс АД

        Коментар


        • е хахо поне скоро няма да вика ръст че беше много дразнещо . ръст на кое

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            а те си трият споко мен . мен ме баннаха за 1 седмица
            Ясно, ама ние с моя приятел другаря Хахо си имаме приказка И не щем некви аматьори да ни се месят в разговора пък били те и от Амстердам

            Коментар


            • свобода на словото

              Коментар


              • а те си трият споко мен . мен ме баннаха за 1 седмица

                Коментар


                • Амстердамчоо, що ми изтри поста бе?! Ти правиш ли разлика между заяждане и закачка бе, момче?!

                  Ся, аз не съм виновен, че докато ние, тарикатите, поливаме седмичните печалби ти требе да работиш по нощите за жълти стинки... Съдба бате! Аре със здраве мойто момче!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                    intraday war super
                    типично в DAXов стил 50 на доле, 60 на горе после 80 на доле, луда му работа ... само човек да ги лови тея глупости че даже и с 1 контракт пак стовка, кой ти ги дава ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
                      Всеки си гледа индикаторите и търгува, не че аз гледам де Май,, Юни ще прескочи 10 000 според мене. Дано се случи в началото на май да препечеля и аз нещо.

                      Не е препоръка!!!
                      ше вземеш бе що да не вземеш, то не е задължително да стигне 10тка за да спечелиш при опциийте, затова ги харесвам .. и аз мисля, че ше го добутат те нема да мирясат иначе а DAXa го цъкам малко да избием разходите по акцийте и квот дойде отгоре, амин и тва е
                      Last edited by michaelis; 22.03.2014, 21:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        нема ракета колега видели го каде е кацнало и каде даде откат, нема такива, после ше хои там на десетка те нема да мирясат докато не го добутат, ама след това ....
                        intraday war super

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                          Rakete
                          нема ракета колега видели го каде е кацнало и каде даде откат, нема такива, после ше хои там на десетка те нема да мирясат докато не го добутат, ама след това ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            аз съм шортрек на 342, че има една дупка там долу и тряя да асфалтира там и на 366 както казах е важно фибо ниво и ше има откат според мене, не веднага ше го мъчат ама ше видим кво ше стане ...

                            и в момента стой на дневна на SMA100 и EMA50 под тях, трудно ше му е на DAXa ама всичко е възможно ... може вечерта да направят разпродажба както винаги циганските им номера когато всичко спи ...
                            Всеки си гледа индикаторите и търгува, не че аз гледам де Май,, Юни ще прескочи 10 000 според мене. Дано се случи в началото на май да препечеля и аз нещо.

                            Не е препоръка!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              аз съм шортрек на 342, че има една дупка там долу и тряя да асфалтира там и на 366 както казах е важно фибо ниво и ше има откат според мене, не веднага ше го мъчат ама ше видим кво ше стане ...

                              и в момента стой на дневна на SMA100 и EMA50 под тях, трудно ше му е на DAXa ама всичко е възможно ... може вечерта да направят разпродажба както винаги циганските им номера когато всичко спи ...
                              Rakete

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Burov Разгледай мнение
                                9400 до края на деня!

                                Не е препоръка!
                                аз съм шортрек на 342, че има една дупка там долу и тряя да асфалтира там и на 366 както казах е важно фибо ниво и ше има откат според мене, не веднага ше го мъчат ама ше видим кво ше стане ...

                                и в момента стой на дневна на SMA100 и EMA50 под тях, трудно ше му е на DAXa ама всичко е възможно ... може вечерта да направят разпродажба както винаги циганските им номера когато всичко спи ...
                                Last edited by michaelis; 21.03.2014, 14:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X