IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Монти, Wirecard ще възстановят ли до 100 евро в скоро време според теб?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Тази сутрин ще ни постави в дилема - дали да продаваме днес, или да държим за утре(сряда) и в четвъртък
      КС на Германия ни развали плановете ,сега ще се надяваме на ШАШ....?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Някой ме беше питал за Репсол Repsol pierde 487 millones hasta marzo y reitera que mantendrá el dividendo

        https://www.bolsamania.com/noticias/...--7467078.html
        Благодаря

        Коментар


        • Тази сутрин ще ни постави в дилема - дали да продаваме днес, или да държим за утре(сряда) и в четвъртък

          Коментар


          • Някой ме беше питал за Репсол Repsol pierde 487 millones hasta marzo y reitera que mantendrá el dividendo

            https://www.bolsamania.com/noticias/...--7467078.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Taя сутрин, гледам най-много е паднал Тисена (Thyssenkrupp) в Германия (-17%). Някой играе ли го това - какво се случва там ?
              Круп не го играя от как го изгониха от индекса но при тази ситуация с вируса ,понася стари вреди ,динозавър от най старите...
              Ти къде си на ДАХ ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                ба. монти следващата седмица само надоле . глей навсякъде само оптимизъм. не си научи урока . отрицателни новини предния месец за вироса - те катерят само нагоре

                следващите дни само положителни новини - те падат само надоле

                а господин давид соломон шеф на голдман саш го остави на мене
                И аз като теб очаквах повече спад по ДАХ и петрола ,днес...„
                Мнението ми е че до петък ДАХ ше отиде към 11К а ДАУ да 24 К .....шел А до 16+ и банките ако вземат нещо рационално на 6 май с по 10 % плюс.......

                Коментар


                • Taя сутрин, гледам най-много е паднал Тисена (Thyssenkrupp) в Германия (-17%). Някой играе ли го това - какво се случва там ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                    За мен пазарите остават доста скъпи спрямо реалната икономика в момента. При спряла икономика да правиш (произволен индекс) 2-3% ръст на ден е безумие и много инвеститори включително и аз не го разбираме. Мисля че нещата започват да си идват на мястото.
                    Иначе аз лично имам повече "вяра" на Рей Далио, отколкото на Бъфет. Сделката му за Оцидентал само затвърди впечатленията ми. Представям си какво би станало ако някой друг освен Бъфет загуби 50 милиарда за едно тримесечие Аз от няколко месеца събирам кеш, и се чудя дали да не продам нещо, но това определено няма да е Шел. Не ми се продава на загуба, а и не обичам да продавам на дъна. По-скоро си мисля за Империал Брандс ако качи до 18-19 паунда. "Голф-че" нямам - имам "Мерцедес", но и там ситуацията ми е като при Шел. Трябва да продавам на капиталова загуба, а не ми се продава Май презрените и безперспективни "тютюневи" компании ще излязат най-сухи от кризата.
                    Старо правило на борсата е че при як спад , тютюневите и медицинските компании правят пари и са за убежища...
                    В момента премаркета на ДАУ е пак яко надоле......което значи че утре ДАХ може да отвори с по 5,6 процента надоле...
                    Интересно петрола е нагоре.....та там ще внимавам...
                    Предполагам утре ще разпродадат пак Луфтвафе ,въпреки пренационализацията и ...и предполагам Вирекард , колите....?

                    Коментар


                    • ба. монти следващата седмица само надоле . глей навсякъде само оптимизъм. не си научи урока . отрицателни новини предния месец за вироса - те катерят само нагоре

                      следващите дни само положителни новини - те падат само надоле

                      а господин давид соломон шеф на голдман саш го остави на мене
                      Last edited by the architect; 03.05.2020, 20:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Разбрах за Бъфет , утре ще е особен ден...
                        Гледам Гуруто продава всичките си акции в Авиокомпаниите и не купува нищо съществено.....това означава че с тях край ...Някой му се чудят на загубите а той събира кеш.....даже и на загуба...
                        Какво правиме с голфчетата и петрола при това положение...
                        Шел и т.н.
                        вирекард също наблюдавам за покупка....
                        Банките ще чакат бюрократите , на 6 май да решат нИщо....?
                        За мен пазарите остават доста скъпи спрямо реалната икономика в момента. При спряла икономика да правиш (произволен индекс) 2-3% ръст на ден е безумие и много инвеститори включително и аз не го разбираме. Мисля че нещата започват да си идват на мястото.
                        Иначе аз лично имам повече "вяра" на Рей Далио, отколкото на Бъфет. Сделката му за Оцидентал само затвърди впечатленията ми. Представям си какво би станало ако някой друг освен Бъфет загуби 50 милиарда за едно тримесечие Аз от няколко месеца събирам кеш, и се чудя дали да не продам нещо, но това определено няма да е Шел. Не ми се продава на загуба, а и не обичам да продавам на дъна. По-скоро си мисля за Империал Брандс ако качи до 18-19 паунда. "Голф-че" нямам - имам "Мерцедес", но и там ситуацията ми е като при Шел. Трябва да продавам на капиталова загуба, а не ми се продава Май презрените и безперспективни "тютюневи" компании ще излязат най-сухи от кризата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          скука. ама викам чакай да постна една графика на даксот от 1970 година до сега
                          на нея ясно се вижда как даксот го спаси тази огроооооооооомна тренлиния от няколко десетилетия . но скоро тази тренлиния няма да може да го спаси и тогава става страшно .

                          За другата седмица Що редиш бомби и мини.....Нагоре ил надоле...
                          И нема да ми обиждащ Голдман Сакс ,нема по голем хитрец и гявол от нея....

                          Коментар


                          • скука. ама викам чакай да постна една графика на даксот от 1970 година до сега
                            на нея ясно се вижда как даксот го спаси тази огроооооооооомна тренлиния от няколко десетилетия . но скоро тази тренлиния няма да може да го спаси и тогава става страшно .


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              Тикерите са на Интерактив, а аз съм със Саксо, но най-вероятно е така да. Ами те се търгуват на борсата в Лондон и Амстердам. Днес Амстердам почиваха, и на борсата в Лондон гледам че са върнали от 12,86 на 12,00 паунда да което е -6,73%. В понеделник и на борсата в Амстердам ще отвори на тази цена най-вероятно.
                              Разбрах за Бъфет , утре ще е особен ден...
                              Гледам Гуруто продава всичките си акции в Авиокомпаниите и не купува нищо съществено.....това означава че с тях край ...Някой му се чудят на загубите а той събира кеш.....даже и на загуба...
                              Какво правиме с голфчетата и петрола при това положение...
                              Шел и т.н.
                              вирекард също наблюдавам за покупка....
                              Банките ще чакат бюрократите , на 6 май да решат нИщо....?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Значи R6C са холандски...,а R6C3 са английски..
                                и днес завършиха на 12 паунда..така ли? ГЛЕДАМ статия в инвестира където шел е върнал и двата дни по 10 %..?
                                Тикерите са на Интерактив, а аз съм със Саксо, но най-вероятно е така да. Ами те се търгуват на борсата в Лондон и Амстердам. Днес Амстердам почиваха, и на борсата в Лондон гледам че са върнали от 12,86 на 12,00 паунда да което е -6,73%. В понеделник и на борсата в Амстердам ще отвори на тази цена най-вероятно.
                                Last edited by mancev; 01.05.2020, 21:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X