IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Ами франсетата ще подпомагат сектора.....Вчера немците Луфтвафе....
    Що става в Шел та не иска да излети поне до 18 .....не знам?
    Няма да се плашиш Монти Вермахтът е корав. В момента само загряват новата ракета Фау 3. Баба Меркел ще пререже лентичката на айродрума в Берлин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Ами франсетата ще подпомагат сектора.....Вчера немците Луфтвафе....
      Що става в Шел та не иска да излети поне до 18 .....не знам?
      Лошо резнаха дивидента, иначе вече 20 щеше да е, също липсва сигурност до колко ще се спазват квотите за добив и до кога. Дългосрочно са добре, но ще ти държат парите известно време.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Такъв ръст при банките, не го очаквах, и Комерц и Дойче банк

        Коментар


        • Продадох Unicredit - 6.12-7.04 ...за близо две седмици , две заплати +++++ От утре хайде пак към 6 евро
          п.с. по принцип тия където съм ги хванал на дъното ги оставям да стоят дълго за късмет ..ама банките са горещ картоффф
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Монте, какво стана с твоето Renault, повдигнали са се книжата на 19.
              Ами франсетата ще подпомагат сектора.....Вчера немците Луфтвафе....
              Що става в Шел та не иска да излети поне до 18 .....не знам?

              Коментар


              • Монте, какво стана с твоето Renault, повдигнали са се книжата на 19.

                Коментар


                • Само че OHL ми е слабост мисля че тук хубавото предстои ,но за сега ще чакам долу в ниското

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Дакса, що не я движите тази тема - цял ден нищо ?
                    днес доволно затворих OHL на мексиканци вяра нямам

                    Коментар


                    • Дакса, що не я движите тази тема - цял ден нищо ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                        Изсипването при Вирекард беше до 72 и сигурно ще има ново изсипване тези дни...късите нещо кротуват но не и купуват...
                        Иначе добре с Банката но Шел нещо днес е слаб..?
                        Янките и канадците са 4 процента нагоре в този сектор. Те ще са печелившите, според мен ще зъпълнят изцяло празнината до към два месеца. Шела и би трябвало да се събуди по някое време. Така че стягай софрата да отпразнуваме групово бъдещето покачване на въглеводородите. Само да не ни чуе архитекта, че ще ни сложи бомба на 33,33 и тогава идва четвъртата световна война ама в горещата и фаза. Точно ръшаните захлебиха и Роснефт взе превес над конкурента си и някой да вземе да издумка отново цената на на 10 долара примерно. Те при десет долара ръшаните ще са до третото пришествие в карантина- Така че зехтина се надявам да го отведем на 50-60 долара суровия и още +10 за Брента- Повече не ни трябва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          Може би, с новината, че са извлекли плазма от мумията на Дън Сяопин и по този случай Тръмп ще обяви победа над Китай и вируса, а Меркел завистливо ще зазимичка макар че вътрешно ще знае, че тя е дала тази идея за спасяване на човечеството. Елитните дивизии на Ареала и Картичката удържат позицията и се опитват да контраатакуват, Монти ще трябва да черпи с отлежало гроздово синьо Джони Но коварния Си денонощно се труди в лабораторията опитвайки се да модифицира бацила и да призвика нови вълъни чак до третото пришествие, но той не знае, че Тръмп знае за коварните му намерения и вече е приготвил ядрените куфарчета. Та тикава ми ти работи.

                          Изсипването при Вирекард беше до 72 и сигурно ще има ново изсипване тези дни...късите нещо кротуват но не и купуват...
                          Иначе добре с Банката но Шел нещо днес е слаб..?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Аз я чакам на 65...ама това да не те шокира и да не ти влияе на преценката
                            И аз виждам цифрата 6 в моето гадателско кълбо. 66,6 примерно и принуждаваше всички малки и големи, ............ Ще видим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                              Благодаря!
                              И без това, за да избия мартенското фиаско по automotive сектора, трябва още бая да я чакам картичката да поскъпне от днешните нива, но изсипването до 75,65 ми скъси нервите здраво, нищо че успях да се допълня на 78.20. Не ми се иска да видя пак срив под 80.
                              Аз я чакам на 65...ама това да не те шокира и да не ти влияе на преценката
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                                изчакай да видиш Америка какво ще направи, тази вечер как ще завърши
                                Благодаря!
                                И без това, за да избия мартенското фиаско по automotive сектора, трябва още бая да я чакам картичката да поскъпне от днешните нива, но изсипването до 75,65 ми скъси нервите здраво, нищо че успях да се допълня на 78.20. Не ми се иска да видя пак срив под 80.

                                Коментар

                                Working...
                                X