IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само че OHL ми е слабост мисля че тук хубавото предстои ,но за сега ще чакам долу в ниското

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Дакса, що не я движите тази тема - цял ден нищо ?
      днес доволно затворих OHL на мексиканци вяра нямам

      Коментар


      • Дакса, що не я движите тази тема - цял ден нищо ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


          Изсипването при Вирекард беше до 72 и сигурно ще има ново изсипване тези дни...късите нещо кротуват но не и купуват...
          Иначе добре с Банката но Шел нещо днес е слаб..?
          Янките и канадците са 4 процента нагоре в този сектор. Те ще са печелившите, според мен ще зъпълнят изцяло празнината до към два месеца. Шела и би трябвало да се събуди по някое време. Така че стягай софрата да отпразнуваме групово бъдещето покачване на въглеводородите. Само да не ни чуе архитекта, че ще ни сложи бомба на 33,33 и тогава идва четвъртата световна война ама в горещата и фаза. Точно ръшаните захлебиха и Роснефт взе превес над конкурента си и някой да вземе да издумка отново цената на на 10 долара примерно. Те при десет долара ръшаните ще са до третото пришествие в карантина- Така че зехтина се надявам да го отведем на 50-60 долара суровия и още +10 за Брента- Повече не ни трябва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

            Може би, с новината, че са извлекли плазма от мумията на Дън Сяопин и по този случай Тръмп ще обяви победа над Китай и вируса, а Меркел завистливо ще зазимичка макар че вътрешно ще знае, че тя е дала тази идея за спасяване на човечеството. Елитните дивизии на Ареала и Картичката удържат позицията и се опитват да контраатакуват, Монти ще трябва да черпи с отлежало гроздово синьо Джони Но коварния Си денонощно се труди в лабораторията опитвайки се да модифицира бацила и да призвика нови вълъни чак до третото пришествие, но той не знае, че Тръмп знае за коварните му намерения и вече е приготвил ядрените куфарчета. Та тикава ми ти работи.

            Изсипването при Вирекард беше до 72 и сигурно ще има ново изсипване тези дни...късите нещо кротуват но не и купуват...
            Иначе добре с Банката но Шел нещо днес е слаб..?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Аз я чакам на 65...ама това да не те шокира и да не ти влияе на преценката
              И аз виждам цифрата 6 в моето гадателско кълбо. 66,6 примерно и принуждаваше всички малки и големи, ............ Ще видим.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                Благодаря!
                И без това, за да избия мартенското фиаско по automotive сектора, трябва още бая да я чакам картичката да поскъпне от днешните нива, но изсипването до 75,65 ми скъси нервите здраво, нищо че успях да се допълня на 78.20. Не ми се иска да видя пак срив под 80.
                Аз я чакам на 65...ама това да не те шокира и да не ти влияе на преценката
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  изчакай да видиш Америка какво ще направи, тази вечер как ще завърши
                  Благодаря!
                  И без това, за да избия мартенското фиаско по automotive сектора, трябва още бая да я чакам картичката да поскъпне от днешните нива, но изсипването до 75,65 ми скъси нервите здраво, нищо че успях да се допълня на 78.20. Не ми се иска да видя пак срив под 80.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    изчакай да видиш Америка какво ще направи, тази вечер как ще завърши
                    Може би, с новината, че са извлекли плазма от мумията на Дън Сяопин и по този случай Тръмп ще обяви победа над Китай и вируса, а Меркел завистливо ще зазимичка макар че вътрешно ще знае, че тя е дала тази идея за спасяване на човечеството. Елитните дивизии на Ареала и Картичката удържат позицията и се опитват да контраатакуват, Монти ще трябва да черпи с отлежало гроздово синьо Джони Но коварния Си денонощно се труди в лабораторията опитвайки се да модифицира бацила и да призвика нови вълъни чак до третото пришествие, но той не знае, че Тръмп знае за коварните му намерения и вече е приготвил ядрените куфарчета. Та тикава ми ти работи.

                    Коментар


                    • Някой търгува ли Ontex ? Що така дълбае дъното докато всички катерят
                      Преди време имаше един от форума,, който я промотираше ...но скоро не е писал
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • изчакай да видиш Америка какво ще направи, тази вечер как ще завърши

                        Коментар


                        • Картичката според вас ще пада ли още, че влязох на 86,60, цената се срина и с много зор съм усреднил под моментната цена от 85,20, но почнах да се раздвоявам дали да не затварям дюкяна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            За Шел малко информация ...?
                            За шел А 14 май , в долари- 16 цента на 22 юни с 16 % данък..
                            За шел в-14 май в паунди - 16 цента на 22 юни-0 %
                            Така ли?
                            Дивидента си е 0,16$ и за двата типа акции. За данъците са такива ставките да. А акциите са Холандски, а Б са британски. Малко е странно защо холандските са по-скъпи от британските но...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Ареала е корав и ако възстановят дивидента ще е бетон....
                              Шел и Картичката днес добре се движат ,но имам едно шесто чувство за Вирекард ,че ще има поне още една сериозна къса атака до 70.....само аз ли мисля така..?
                              Колегите с Уникредито и Коба ..нещо не се движат по италианската писта...Утре?Довечера мога да влеза в някой от двете ....?
                              Ареала има епична съпротива на графиката. Обкръжена от запад от Англоамериканците, а от Изток от ордите на Маршал Жуков, тя титанично брани своите позиции, дали няма да направи последен опит за контратака подобна на Арденската битка и със сетни сили да се опита да обърне хода на историята, това ние не знаем. Дръж черупката зехтина ще изненада дългосрочно приятно всички. Този грип направи невероятна услуга на въглеводородите, не случайно. Нищо случайно няма на този свят. Една подобна мащабна операция винаги преследва каскади от цели. Тази не основната, но е част от замисъла. Успех ти желая в това волатилно време на бесове.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                И аз мисля , че ще държат до последно ...така де , това последно е утре
                                Ако не направят нещо смислено до началото на лятото , после може да е късно ...Не казвам, че брюкселските зелки са големи бързаци при вземането на решения, но не са оперирани от чувство за самосъхранение ...
                                п.с. напоследък след 4-5% ръст прибирах печалбите, но сега с Уникредит се чувствам уютно (от 6.12) и смятам да ги държа поне до 8
                                Продадох по малко от всичко и ще чакам утре ,нали така....за мен брюкселските бюрократи ще омацат работата ,това е в кръвта им...
                                Най вече банките....
                                Не те е ли страх на тези недоразумение да разчиташ...
                                Ако не стане виновен е Архитекта и господин соломон от голдман шаш...

                                Коментар

                                Working...
                                X