IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DAX

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Но-о-ого яки резултати на Daimler за шестмесечието - още ли твърдите, че - балон или каквото още обиждахте тази могъща компания?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Дакса е 12 420 да у жонса е 21 420 забелязвате ли че само първите две числа са разменени?горе долу така се движат от известно време
      Вся Власть Советам

      Коментар


      • преди тъгване PTNA допълване 26.6к(тотал 64к)
        следим Q3 - Q4 и прогнозите за '18.
        приятен уикенд

        Коментар


        • следите ли ВДИ какво прави?

          Коментар


          • https://www.bloomberg.com/news/artic...in-lender-push

            Cerberus Capital Management претегля влизане в Коба
            ще става доста интересно идните седмици и месеци в Коба. 13-14 още преди Коледа са поставени за цел

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Чакай сега ... Дали ми харесва ??? .. дали е честно ??? ...
              На тия въпроси ще си позволя лукса да отговарям когато стана мажо в някоя банка ...
              Ако се вторачваме в моралните измерения не трябва да купуваме нито долари, нито петрол нито злато ... а само акции на фирми бутилиращи минерална вода ...
              Някакви идеи за OHL ??? ... няма ли да опандизят някого , че да напазаруваме
              Нали ги бяха арестува ли и баща и син ,това вече не актуално за Мексико и Испания .проблем едва ли ще има голям по- скоро нещо от УСА се надявам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                а ей го човекот дет не е изтрезнел на снимката още от оня ден кат го гледам .....

                Изкуственият интелект ще замести високоинтелектуалните професии
                Хората винаги ще намерят нещо различно, с което ще се занимават, твърди Константин Василев

                http://www.investor.bg/bloomberg-tv/...ofesii-242267/

                ......„Един подобен пример е борсовата търговия. В момента вече 80% от нея се извършват от изкуствен интелект....



                P.S. пример за борсовата търговия с алгоритмика как щела да измести хората е доле .....
                Те извънземните си карат техните кораби а човеците видиш ли ше прават интелект хахаха расата дето трепе животни за удоволствие и гори дърва за да прави ток и топло ше създава интелект хахахаха
                Вся Власть Советам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                  Кой следеше ВР ? Има ли според вас смисъл да се влезне сега на тази цена или и по-ниска е възможна ?
                  И аз я поглеждам и почти съм сигурен, че ще видим още по-ниски нива ... иска ми се да тества 400 ...но едва ли ...
                  https://www.investing.com/equities/bp
                  Причините - тия дни Тръм ще натиска из Европа да приемата неговата стратегия за трите морета ...
                  Докато не ги видим да се прегръщат с Путин ... ама в Москва ...нищо не е ясно ...
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • и ветровете отново завихрят нагоре
                    2018-2019 ще са много интересни за зелено-енергийният бранш..... освен ако не загърмят интерконентални ракети.
                    офшор перките се очакват да стават приоритет на големите петродобивни мастодонти.

                    Коментар


                    • ZECOTEK PHOTONICS INC

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Заглеждам се по Honda ... имате ли мнение з ? Колебая се между тях и Daimler ...но все още чакам сгоден момент - напр. сезонна корекция на DAX ...
                        http://finviz.com/quote.ashx?t=HMC&ty=c&ta=0&p=m
                        Слабата ликвидност ли е причина да ги свалят така във Франфурт
                        http://www.finanznachrichten.de/char...co-ltd-adr.htm
                        поскоро ликвидност 0

                        Коментар


                        • Заглеждам се по Honda ... имате ли мнение з ? Колебая се между тях и Daimler ...но все още чакам сгоден момент - напр. сезонна корекция на DAX ...
                          http://finviz.com/quote.ashx?t=HMC&ty=c&ta=0&p=m
                          Слабата ликвидност ли е причина да ги свалят така във Франфурт
                          http://www.finanznachrichten.de/char...co-ltd-adr.htm
                          Last edited by Protokol; 05.07.2017, 12:47.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DerSpieler Разгледай мнение
                            Кой следеше ВР ? Има ли според вас смисъл да се влезне сега на тази цена или и по-ниска е възможна ?
                            импов дава консултации за БП

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Да сега ,ще вземат с Вашите пари ,мен лично не ми харесва това ...
                              Чакай сега ... Дали ми харесва ??? .. дали е честно ??? ...
                              На тия въпроси ще си позволя лукса да отговарям когато стана мажо в някоя банка ...
                              Ако се вторачваме в моралните измерения не трябва да купуваме нито долари, нито петрол нито злато ... а само акции на фирми бутилиращи минерална вода ...
                              Някакви идеи за OHL ??? ... няма ли да опандизят някого , че да напазаруваме
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Струва ми се, че това е стандартно съобщение ... юристите на банката имат богат опит със съдебните дела ...
                                Дори да приемем най-негативните сценарии заложени от някои анализатори, че може да им струва до 2 млрд. факт е, че я взеха без пари - а преди 9 м. можеха да я купят за 2-3 млрд. .. ...
                                Ами ако продадат необслужваемите кредити по добре отколкото се предполага или ако са по-малко ???
                                Банката си е супер диверсифицирана -вършее на половината планета и ....ще взема да се включа в увеличението ...
                                Да сега ,ще вземат с Вашите пари ,мен лично не ми харесва това ...

                                Коментар

                                Working...
                                X