IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Измама от Сингапур или истина?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сам си си отговорил на въпроса - ако човек прави по 10% на ден - защо му е да взима пари от балъците?, за година ще е милиардер и няма да дължи на никой нищо .. според ексела 1 лв с 10% на ден след 199 работни дни (156 млн) .. кажи че максимум даваш 1 лв и чакаш милионите ... пък след това може и с по-сериозна сума да влезеш ..
    156 946 509.5
    ясно че е вид измама ...

    Коментар


    • Измама от Сингапур или истина?

      Здравейте на всички и се извинявам предварително за някои от въпросите ми, но може да се каже, че съм лаик по темата и ще се опитам да задавам правилните такива.
      От няколко дни имам телефонни обаждания от Сингапур от лицето Франк, който ми говори на добър Английски, но с някакъв акцент, представя се за Французин. Дали му номера и имената ми от някаква си фирма на която плащали да ги свързват с такива като мен, каквото и да значи това,но най-общо казано му изглеждам на човек, който би инвестирал в акции някаква 5 цифрена сума в долари. Първоначално той ми дава информация с примери на компании, които при затворен пазар имат една цена на акциите и като отвори пазара в САЩ ще бъдат с някакви проценти нагоре, най-често над 10, но от примерите, които ще дам се виждат и 40. Каза, че работи за компанията Belmont financial consulting group(пиша го както го чух)сайта му е www.bfcg-asia.com седалището в Сингапур. Били в бизнеса от 7 ли каза 9 години ли. Та идеята на Франк е първоначално да ми привлече вниманието с 5 примера за компании, които ще вдигнат акциите си рязко с което да ми покаже колко сериозни информации имат и в бъдеще да им стана клиент като сключа договор. Имало 3 нива на договора, минимално, средно и топ като минималната сума беше мисля 9000 долара, средната около 15, а топ нивото над 25, но не позволявали първоначално да се инвестират повече от 50 за да предпазели клинетите си от криминални организации, които следяли пазара, нещо такова.
      Първият пример, който ми даде беше петък с компанията IDT corporation, която е Американска и в сферата на телекомуникациите, има около 1200 служителя на пълен работен ден. Акциите им бяха 6.88 долара за една и той каза минимум 15%-та, реално тя мина 40%-та и отиде доста над 9, близо беше до 10 като я гледах последно.
      Тази сутрин ми даде още две и ги позна, отново надминаха очакванията му дори:
      We anticipate a minimum 12% growth within the next trading session after
      it was announced today that its Board of Directors has approved the
      repurchase of up to an aggregate of $20 million of its Common Stock.
      We anticipate the price will go from $2.32 to a minimum $2.59 per share.
      https://www.bloomberg.com/quote/EEX:US

      We anticipate a minimum 10% growth within the next trading session after
      the company reported updated its third-quarter outlook, saying its
      revenue for the period ended Sep. 30 would be in a range of $126 million
      and $128 million, representing year-over-year growth in a range of 22%
      and 24%.
      We anticipate the price will go from $113.88 to a minimum $125.26 per
      share.
      https://www.bloomberg.com/quote/AYX:US

      Питам се само, щом му е толкова лесно защо не е намерил някакви мулти-милионери или не си е завъртял многократно собствените пари? Питах го как по-точно става закупуването на акции при затворен пазар на цената на която е затворил, понеже иначе нали ти ги дават на каквато ще бъде при отварящ, а ти ги чакаш да скачат. Каза, че по някакъв си начин ги придобивали чрез компании като Парибата да речем. Аз реално знам, че няма как да стане да си купиш акции на цената на която е затворил пазара по време на паузата, но както казах съм лаик и не разбирам толкова.
      И реално какво мислите вие за цялата работа?
    Working...
    X