IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

S&P 500 / NASDAQ (инвестиционни стратегии и макро)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пазарите пак се гъбаркат, Dow-нагоре, Nasdaq - надолу, S&P се чуди накъде да хване

    Коментар


    • Прехвърлих последните няколко поста дето им е мястото, че ти като си зомбиран продължаваш си спамиш собствената тема.

      Коментар


      • Кои са нелегалните, тези за демократите ли!

        Еми да, за Тръмп те са нелегални. Той обяви още преди месеци, че изборите ще са легални само ако той спечели

        Най- ме кефи, че даже и в Джорджия "нелегалните" бюлетини са повече от "легалните". Нали там са с републикански Губернатор и правителство. Сигур са очаквали, че те ще фалшифицират изборите, та Тръмп да спечели, хахаха. Какво разочарование!

        Първоначално изпратено от pipbel
        Кой бил раздухвал конспиративни теории, шупе ли те гони нещо

        Превратаджиите са изборните измамници, ако нито един DemonRat не влезе в затвора след тия избори, ако всички нелегални бюлетини не бъдат елиминирани поне в оспорваните щати - с доверието в Америка е свършено.
        Щото иначе - каква е разликата с Лукашенко ?
        Last edited by Money; 10.11.2020, 09:53.

        Коментар


        • Превратаджиите републиканци може наистина да сринат пазара сега

          Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
          Ti преди малко all in беше сега З5% кеш, изтърва едни 15% в МА ама айде ще ти повярвам че си купил пак преди да скочи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Егати Леополда. To верно от печалбите човек става великодуше, ама ти направо изглежда си дръпнал от ACB.
            ХАХА е ще черпене, но довечера. Рано е още по тукашно време.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Да ти кажа днес ми олекна, че нали те бях набутал да взимаш AXP. Сега на +20% за деня и на около +45% откак взе ми е по-леко. Стига още да ги държиш, де
              А не, не се притеснвай. Нали още тогава казах че ги разкарах и вместо тях си взех syf ( друго дедобъфетченце) да си имат по малка дружка мастърите.
              И май хич не съм сгрешил, доста по добър пърформанс има оттогава насам отколкото axp.

              Бая шортскуиз гледам се заформя и при рафинериите, едната ми изпреварва дори и круизите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение


                И Нека говорим нещо смилено, не да се дракаме ? Просто е безмислено. А и аз нямам някакви претенции... нов съм и се уча и съм и супер доволен от резултатите си. Като цяло съм с много положителни впечатления от всеки в този форум (дори и заядливия Money ). Харесва ми стратегията на различните хора и от всеки има какво да се научи.
                Егати Леополда. To верно от печалбите човек става великодуше, ама ти направо изглежда си дръпнал от ACB.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  Ti преди малко all in беше сега З5% кеш, изтърва едни 15% в МА ама айде ще ти повярвам че си купил пак преди да скочи
                  От другата тема:

                  "05.11.2020, 19:01
                  Вие държите ли кеш или вече всички са на мнение, че изборите са минали и близкото бъдеще е много светло и ясно ? Просто от любопитство. Аз лично съм почти 'all in'."


                  А днес написах, че не съм издържал на ръстовете и съм попродал и че съм с 35% кеш. Кое не е ясно ?


                  И Нека говорим нещо смилено, не да се дракаме ? Просто е безмислено. А и аз нямам някакви претенции... нов съм и се уча и съм и супер доволен от резултатите си. Като цяло съм с много положителни впечатления от всеки в този форум (дори и заядливия Money ). Харесва ми стратегията на различните хора и от всеки има какво да се научи.

                  Last edited by pantaleev; 09.11.2020, 21:50.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение

                    Ми според мен зависи от стимулите. Ако скоро нещо обяват за стимулите ралито може да си продължи още нагоре. Но и аз като теб съм 35% кеш в момента, не можах да устоя на тези ръстове и се надявам да има някаква малка корекцийка, че пак да напазарим.

                    Като цяло си има перспектива илюзията още известно време да продължи, че всичко е цъфнало и завързало. Все пак наближава и коледния сезон и многото харчене.


                    Ti преди малко all in беше сега З5% кеш, изтърва едни 15% в МА ама айде ще ти повярвам че си купил пак преди да скочи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Ako днес приемем, че е имало ефект от обявяването на ваксината на Pfizer + Biontech, то трябва да очакваме и ефект от потвърждаване на президентството на Байден или ефекта днес е бил общ.
                      При все че аз съм продал половината портфейл, днес като видях Dow фючърсите + 1540, така че леко връщане ще ми се отрази добре. Но дали ще има ?
                      Ми според мен зависи от стимулите. Ако скоро нещо обяват за стимулите ралито може да си продължи още нагоре. Но и аз като теб съм 35% кеш в момента, не можах да устоя на тези ръстове и се надявам да има някаква малка корекцийка, че пак да напазарим.

                      Като цяло си има перспектива илюзията още известно време да продължи, че всичко е цъфнало и завързало. Все пак наближава и коледния сезон и многото харчене.



                      Last edited by pantaleev; 09.11.2020, 20:49.

                      Коментар


                      • Ako днес приемем, че е имало ефект от обявяването на ваксината на Pfizer + Biontech, то трябва да очакваме и ефект от потвърждаване на президентството на Байден или ефекта днес е бил общ.
                        При все че аз съм продал половината портфейл, днес като видях Dow фючърсите + 1540, така че леко връщане ще ми се отрази добре. Но дали ще има ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Интересно ми е Панталеев тука вясва ли се? И какво стана сега, MasterCard дето продаде на $292 сега ще взима на $347 че така ще му е по-малък риска ли
                          Тука съм и днес е невероятен ден (Ако четеш другата тема, щеше да забележиш че съм 'all in'). И както ти казах, това че съм продал, не значи че не съм и купил ) и че не ги оценявам. Просто защо човек да не се възползва от тази воатилност не ми е ясно и какво толкова имаш против това.

                          И ако не си забелязал, ти си единствения днес, който пак плюе по другите.

                          П.С. Целия ми портфейл е +9,72% днес(в момента).


                          Коментар


                          • Да ти кажа днес ми олекна, че нали те бях набутал да взимаш AXP. Сега на +20% за деня и на около +45% откак взе ми е по-леко. Стига още да ги държиш, де

                            Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Кефф, гледам примаркет от авионите ми нямам ни едно под 15%, а круизите под 20...

                            Коментар


                            • Интересно ми е Панталеев тука вясва ли се? И какво стана сега, MasterCard дето продаде на $292 сега ще взима на $347 че така ще му е по-малък риска ли
                              Last edited by Money; 09.11.2020, 19:32.

                              Коментар


                              • Ще се запази, особено ако твоите приятели републиканците не играят пак сечено до дупка както едно време при Обама. Тръмпа тотално се провали в най-важното, което беше обещал - разходи за инфрастуктура. Но Байдън трябва да го направи, иначе лошо

                                Ама ако Сенатът стане 50/50 може и няма особено голямо значение какво правят

                                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Забелязвам огромна ротация към валю, техите ще се мъчат на тоя фон.
                                Дали ще е еднодневка/за кратко - предстои да видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X