IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

S&P 500 / NASDAQ (инвестиционни стратегии и макро)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Викаш така и така направихме 15% структурен дефицит, какво пречи да вдигнем лихвите и да ги направим 20-25%

    Коментар


    • А, не. Просто смятам, че дългосрочната реална лихва ще върви нагоре и от там златото трябва да пада

      Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Мишо, да не чакаш ликвидна криза

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Златото до края на годината го виждам под $1500, а догодина ще видим и под $1400. За под $1300 по- не съм сигурен

        Под $1700 може да видим и доста по-рано от средата на май месец

        Репрезентя, не случайно пиша тук. Със златни бръмари не ми се занимава, при тях само бръмбари в главите

        Не казвам, че трябва да се шорти, нито да се правят облози с времеви хоризонти. Просто който има и не е златен бръмбар -- все още не е твърде късно да се намали или продаде изцяло
        Мишо, да не чакаш ликвидна криза

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Златото до края на годината го виждам под $1500, а догодина ще видим и под $1400. За под $1300 по- не съм сигурен

          Под $1700 може да видим и доста по-рано от средата на май месец

          Репрезентя, не случайно пиша тук. Със златни бръмари не ми се занимава, при тях само бръмбари в главите

          Не казвам, че трябва да се шорти, нито да се правят облози с времеви хоризонти. Просто който има и не е златен бръмбар -- все още не е твърде късно да се намали или продаде изцяло
          Що не земеш да побаеш и на среброто , че нещо скъпо ми се чини.
          Поне требва да пълним и от него.

          Коментар


          • Златото до края на годината го виждам под $1500, а догодина ще видим и под $1400. За под $1300 по- не съм сигурен

            Под $1700 може да видим и доста по-рано от средата на май месец

            Репрезентя, не случайно пиша тук. Със златни бръмари не ми се занимава, при тях само бръмбари в главите

            Не казвам, че трябва да се шорти, нито да се правят облози с времеви хоризонти. Просто който има и не е златен бръмбар -- все още не е твърде късно да се намали или продаде изцяло
            Last edited by Money; 16.02.2021, 20:55.

            Коментар


            • Не грешим

              Грешка е да купиш нещо без да имаш идея какво е то и защо го взимаш. До стоиш настрана не е грешка

              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              То хубаво че мислим сходно...ами ако грешим ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                И аз съм на това мнение.
                То хубаво че мислим сходно...ами ако грешим ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  Gbtc
                  Аз през Si
                  Moje i mara, riot
                  Мда, mstr btbt също са проксита. Вероятно и други има..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Обикновено като позачестят такива изказвания и се ражда следващата меца...
                    ... Гледам че всички акуирват койни, а няма кой да им го каже.

                    А, за малко да забравя compulsory куот от грейт инвеститор:

                    In terms of cryptocurrencies generally, I can say almost with certainty that they will come to a bad ending
                    рисунката Едко ще я адне later.
                    Last edited by terziеv; 15.02.2021, 21:20.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      С какъв инструмент влизате на Биткойна ? На кой пазар ?
                      Gbtc
                      Аз през Si
                      Moje i mara, riot

                      Коментар


                      • С какъв инструмент влизате на Биткойна ? На кой пазар ?

                        Коментар


                        • И аз съм на това мнение. Но щом си изкарал добри пари без да си са нахакал прекалено много - браво

                          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Да бе, асет клас, новото злато, дрън дрън, как пък не. Нещо де скача като пинг понг, а и дет вика бат Рей - те пентагона хакнаха, та някакво крипто ли...
                          Баш на жива спекула си изглежда, а и отдушник с/у инфлацията, като пазара.
                          Както и да е, 0.7% няма да ме съборят, видя ли някакви бързи % от манията - аут съм.

                          А регулация си требе.

                          ПС Пък що ток се харчи за оня де духа...ептен анти есижи си е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Пип, какво толкова каза за биткойна...
                            Аз съм впечатлен колко се влияеш от консенсуса. Сега биткойнът станал asset class и ти взимаш. Лошо няма, пък и тази стратегия при тебе за сега работи невероятно успешно
                            Да бе, асет клас, новото злато, дрън дрън, как пък не. Нещо де скача като пинг понг, а и дет вика бат Рей - те пентагона хакнаха, та някакво крипто ли...
                            Баш на жива спекула си изглежда, а и отдушник с/у инфлацията, като пазара.
                            Както и да е, 0.7% няма да ме съборят, видя ли някакви бързи % от манията - аут съм.

                            А регулация си требе.

                            ПС Пък що ток се харчи за оня де духа...ептен анти есижи си е
                            Last edited by pipbel; 14.02.2021, 17:13.

                            Коментар


                            • Пип, какво толкова каза за биткойна...
                              Аз съм впечатлен колко се влияеш от консенсуса. Сега биткойнът станал asset class и ти взимаш. Лошо няма, пък и тази стратегия при тебе за сега работи невероятно успешно
                              Last edited by RUBLA; 14.02.2021, 16:12.

                              Коментар


                              • WASHINGTON, Feb 13 (Reuters) - A clear cryptocurrencyregulatory regime is urgently needed as major companies likeTesla Inc, BNY Mellon Corp and Mastercard Incembrace the alternative asset class, a top Securities andExchange Commission (SEC) official said.
                                https://finance.yahoo.com/news/clear...191902729.html
                                Last edited by RUBLA; 14.02.2021, 12:52.

                                Коментар

                                Working...
                                X