IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Day trading - струва ли си

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • навлизаме в рисков пазар, за предпочитане е малко почивка до стабилизиране на пазара

    Коментар


    • Ако дей треидинг е купи сутрин и продай вечер значи не е това, което правя. Аз купувам когато имам пари и ми се стори, че нещо има потенциал скоро да тръгне нагоре и продавам или когато ми преценя че няма да расте повече (което е много тъпо и губя, но казвам просто аз кво правя) или когато преценя, че съм спечелила достатъчно от някоя акци и искам да я разкарам за да купя нещо по-интересно. Минават поне няколко дни между купуване и продаване, понякога и повече от месец.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        3,7 е в момента NYSE:AM ама неам една пара за пазар. Май почти всичко потъва днес. Моите датските потънаха до една, а шведските направо се насраха - 4% средно всяка надолу. Само нефтения ми сертификат е зелен. Нещо се говори за нова криза и нищо чудно да е почнала. Бесна съм на себе си - от една седмица насам един път, ей тъй по грешка да беше, не успях да врътна успешна сделка. Грешка след грешка. Чакам месец акция да се качи и баш като тръгне нагоре реша да я продам. Някакво дяволче ме работи ми се струва. А мъжът ми - не се скъсва от бачкане, но пък май завижда, че моята работа е интересна, а неговата е брутално скучна. Работи я само щото му носи пари. Струва ми се че хем му се иска да трейдва, хем не му стиска и го е яд, че мен не ме е страх и се забавлявам. Абе нали даде пари на заем - нямам право да се оплаквам от човека. Да ми е жив и здрав да ми спонсорира приумиците )))
        Хахаха е трябва да си доволна от такъв мъж. Ама ти не прекалявай опитай още малко с дей трейдинг като не се получи промени стратегията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          3,7 е в момента NYSE:AM ама неам една пара за пазар. Май почти всичко потъва днес. Моите датските потънаха до една, а шведските направо се насраха - 4% средно всяка надолу. Само нефтения ми сертификат е зелен. Нещо се говори за нова криза и нищо чудно да е почнала. Бесна съм на себе си - от една седмица насам един път, ей тъй по грешка да беше, не успях да врътна успешна сделка. Грешка след грешка. Чакам месец акция да се качи и баш като тръгне нагоре реша да я продам. Някакво дяволче ме работи ми се струва. А мъжът ми - не се скъсва от бачкане, но пък май завижда, че моята работа е интересна, а неговата е брутално скучна. Работи я само щото му носи пари. Струва ми се че хем му се иска да трейдва, хем не му стиска и го е яд, че мен не ме е страх и се забавлявам. Абе нали даде пари на заем - нямам право да се оплаквам от човека. Да ми е жив и здрав да ми спонсорира приумиците )))
          Казваш мъжът ти работи за да ти финансира загубите, докато ти си правиш кефа... Значи сте добър екип.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • https://www.youtube.com/watch?v=lJ4gPEBZ1y4

            Коментар


            • За мен лично дей тейднинга е чист хазарт, само брокерите пълнят гуши.

              Коментар


              • Както казах 50/50. Този път бях от налюбената страна. Набълбуках се с AM и не продадох... ще видим дали е грешка в по-дългосрочен мащаб. Още вярвам, че акцията ще скочи. Ама то, ако само с вяра ставаше...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Пак NYSE:AM ; оня ден една мъненка печалба, но днес ще е добре. Ако успееш да влезеш на под 3.80, може да захлебиш.
                  3,7 е в момента NYSE:AM ама неам една пара за пазар. Май почти всичко потъва днес. Моите датските потънаха до една, а шведските направо се насраха - 4% средно всяка надолу. Само нефтения ми сертификат е зелен. Нещо се говори за нова криза и нищо чудно да е почнала. Бесна съм на себе си - от една седмица насам един път, ей тъй по грешка да беше, не успях да врътна успешна сделка. Грешка след грешка. Чакам месец акция да се качи и баш като тръгне нагоре реша да я продам. Някакво дяволче ме работи ми се струва. А мъжът ми - не се скъсва от бачкане, но пък май завижда, че моята работа е интересна, а неговата е брутално скучна. Работи я само щото му носи пари. Струва ми се че хем му се иска да трейдва, хем не му стиска и го е яд, че мен не ме е страх и се забавлявам. Абе нали даде пари на заем - нямам право да се оплаквам от човека. Да ми е жив и здрав да ми спонсорира приумиците )))

                  Коментар


                  • Пак NYSE:AM ; оня ден една мъненка печалба, но днес ще е добре. Ако успееш да влезеш на под 3.80, може да захлебиш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                      Още си изработвам стратегия. Установих, че мъжът ми ми коби. Всеки път когато обсъждам акции с него, излизам на минус. Без майтап. Имам чувство, че го е яд, че печеля пари. Иначе за сега си докарвам средна месечна датска заплата.
                      Нищо чудно наистина да го е яд. Особено ако сам той полага някакви усилия в реална работа, а ти си ги изкраваш със спекула на борсата.

                      Аз също се дразня на моята женска. Заплатите ни са еднакви, но за нейната тя работи по точно четири (без майтап) часа седмично, а аз имам чувството, че си късам задника. Няма такъв надник като нейния. И не става въпрос за свободни професии.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Точно. Пак ще се повторя, че 50/50 е страхотен шанс. Ако се занимаваш повечко сигурно можеш да го докараш до 70/30. Начален капитал да имаш. Аз вече си докарах годишната заплата от акции, а сме май месец. Друг е въпросът, че заплатата ми е мъничка и някои тук тези пари сигурно ги изкарват за седмица две.
                        Още си изработвам стратегия. Установих, че мъжът ми ми коби. Всеки път когато обсъждам акции с него, излизам на минус. Без майтап. Имам чувство, че го е яд, че печеля пари. Иначе за сега си докарвам средна месечна датска заплата.

                        Коментар


                        • Точно. Пак ще се повторя, че 50/50 е страхотен шанс. Ако се занимаваш повечко сигурно можеш да го докараш до 70/30. Начален капитал да имаш. Аз вече си докарах годишната заплата от акции, а сме май месец. Друг е въпросът, че заплатата ми е мъничка и някои тук тези пари сигурно ги изкарват за седмица две.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            Хаха, има такова нещо. Аз обаче те предупредих, че тук акъл няма и си е хазарт. Други плюха, че било много сложно и трябвало да се трупа опит с години.
                            това вика и свекъра. Той се занимава с акции от 25 години. От това си печели парите. Хвърля стотинка и така решава

                            Коментар


                            • Хаха, има такова нещо. Аз обаче те предупредих, че тук акъл няма и си е хазарт. Други плюха, че било много сложно и трябвало да се трупа опит с години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Взе ли? Към момента е +20%.
                                Знам ама не взех. Отказахте ме Установих, че колкото повече чета новини и събирам информация, толкова по-зле ми върви трейдинга и правя грешки. Както и колкото повече време седя на компа и мисля ква врътка да врътна. И накрая как викаше баба ми: Една пуйка мислела, мислела, па умрела. )))) В началото като не знаех нищо и карах на интуиция ми се движеха по-успешно сделките.

                                Коментар

                                Working...
                                X