IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронакризата предоставя златна възможност за закупуване на евтин петрол

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
    Дали ще видим отрицателни цени и на метатрейдъра.....?
    Брей какво става с този петрол.....?
    Ще каже човек че всичко цъфти и вързва.....
    „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
    Джеси Ливърмор

    Коментар


    • Дали ще видим отрицателни цени и на метатрейдъра.....?
      Last edited by driverf1; 22.04.2020, 18:40.
      „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
      Джеси Ливърмор

      Коментар


      • Скоро ще почнат да ни плащат, за да заредим колите сигурно хаха

        Коментар


        • На мен пък от БенчМарк не ми разрешават да отворя къса позиция при WTI.....
          „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
          Джеси Ливърмор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
            Преди малко непрекъснатия контракт влезе в режим клоуз-онли!

            Другите фючъри засега са активни, но вероятно скоро ще им направят марджините 1:1.А и търговията с тях е супер-лъзгава за разлика от тексасеца!

            Точно, получих предупреждение за възможно автоматично затваряне при липса на достатъчно кеш, това при спота.
            Затварям частично.

            Коментар


            • Преди малко непрекъснатия контракт влезе в режим клоуз-онли!

              Другите фючъри засега са активни, но вероятно скоро ще им направят марджините 1:1.А и търговията с тях е супер-лъзгава за разлика от тексасеца!
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                Да може би е твърде рано още за дълги позиции при петрола защото вече производителите плащат да им купят петрола
                Намаляващата стойност на физическите барели увеличава възможността производителите от щата скоро да се наложи да плащат на клиентите си, за да купуват суровината от тях, допълва информационната агенция.
                https://www.investor.bg/surovini/365...nulata-302715/
                Дано са те чули ...
                И мен ме обзе едно съмнение за к..р капан и затова питах оня ден

                Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Така и не стана ясно как го търгуваш - spot , CFD, акции ? Някакъв дългосрочен инструмент да препоръчаш освен акции
                Явно бомбаджията не знае... Някой ще сподели ли ...вече ми стана ясно, че USO е дръглив кон - гледах обсъждаха един период в който петрола се вдига с 150-200% а USO с 60-70%...
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • не се сдържах купих на 6.8
                  няма да добавям, ще чакам 8 - 12 май.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                    ...аз га ви разправям...
                    Ний га търгуваме(губим-пичелим) не дращим по форумите и таз тема не бе се пръкнала!И туй нящо го разцъквахме от 20 до 30,а някои и от 28 надоло и чувам от фейсбоклука,че още не са затворили.А сега изобщо не е дори и за гледане...

                    Между другото някои брокери неска пратиха хабери,че се канят да затягат марджина на цялото нефт.Следващата стъпка ще е клоуз-онли,а по натам забрана за търговия.След което по същата пътека вероятно според мен ще тръгнат и металите.Тъй че щем-не щем,пак ще сме на форекс пости!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • ЗАвиси от хоризонта на търговеца... има скалпери които гонят 20-30 тика и се изнизват... ако примерно хоризонта е долар два ....като корекция има добри часови и дневни подкрепи който може да се ползват ...тези които гонят десетки долари за нагоре бая трябва да почакат .... това става дума за trend а не случайно движение ...вероятно другата седмица ВТИ ще коригира до към 21 .... впрочем като се говори за движение едва ли този който търгува петрол би чакал корекция при положение че в момента върлува down trend на всички нива и по лесният начин е по тренда ....моите приказки са на база случайни разглеждания по петролски графики и на първо място виждам trend на всички големи графики така че ....не го търгувам и затова и не го следя толкова обстойно
                      Pip master

                      Коментар



                      • Това е днес .....
                        Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                        един от петролите на моята платформа -ХТI от 15 ,60 до 6.00 до обяд ...аз га ви разправям 4е на всички фреимове тече як down trend вие викате било за покупки ....месеци може да се минат преди да се възстанови донякъде и като някакъв рейндj настрани
                        Това е вчера :
                        Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                        пак казвам от текущи нива може да се опита търговия за дълги ... една по сериозна корекция
                        Прав си и в двата поста
                        Последно , обаче....накъде

                        Коментар


                        • един от петролите на моята платформа -ХТI от 15 ,60 до 6.00 до обяд ...аз га ви разправям 4е на всички фреимове тече як down trend вие викате било за покупки ....месеци може да се минат преди да се възстанови донякъде и като някакъв рейндj настрани
                          Pip master

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от driverf1 Разгледай мнение
                            Малко трудно 10 долара за барел.....
                            Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                            Могат ама хората чакат на 10 долара- Подаръци щели да правят.









                            Така се получава обикновенно с очакванията ......................

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                              За първи път отрицателни цени за американския суров петрол

                              https://www.investor.bg/surovini/365...petrol-302771/
                              Ще поокапят сега. Хеле. Вярно, останалите, после, ще напъват да дерат, ама...Доде те се карат, ще се уравновесяват. И да спрат, пазарът ще ги уравновеси.

                              Коментар


                              • За първи път отрицателни цени за американския суров петрол

                                https://www.investor.bg/surovini/365...petrol-302771/
                                Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                                Коментар

                                Working...
                                X