IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С кой брокер търгувате на чуждите борси?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой може ли да сподели колко отнема депозиране на USD от българска банка по сметка в IBKR? Като гледам таксата за swift превод не малка, каква друга алтернатива има, директно от електронен портофейл доколкото разбирам не става.

    Коментар


    • В момента търгувам на mitrade, но MITRADE търгува основно със CFD. Мисля да премина към друга платформа. Имате ли препоръки?

      Коментар



      • Мога да препоръчам сайт, който се занимава точно с брокерски услуги и съветва за инвестиции в цял свят
        Крупнейший независимый финансовый портал. Статьи и новости рынка форекс и криптовалют. Рейтинг компаний валютного и фондового рынка.

        Коментар


        • Поради геополитика - Друго си е Унгария, която подкрепя любимата /на някои/ Русия! Нищо, че търгуваме предимно компании в САЩ и ЕС!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Каква е тази простотия на Интерактив да ни набутват всички в Ирландия?
            И какво от това?!
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              Каква е тази простотия на Интерактив да ни набутват всички в Ирландия?
              Какъв ти е проблема ?Ирзландия ли ще е или която и да е държава все тая ,нали имаш услугата ,имаш всичко необходимо да работиш ..като почнете с тия глупости ...

              Коментар


              • Каква е тази простотия на Интерактив да ни набутват всички в Ирландия?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nashap Разгледай мнение

                  имаш предвид да използвам и фундаментален анализ ли?
                  Да, фундаменталните очаквания движат пазара.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                    Ако разчиташ само на ТА със сигурност ще се занулиш
                    имаш предвид да използвам и фундаментален анализ ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nashap Разгледай мнение

                      забелязвам, че графиката на spx например е по зряла и кендъл патерните са по сполучливи и няма брутални уигове
                      Ако разчиташ само на ТА със сигурност ще се занулиш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                        Нямаш търпение да си прахосаш бързо парите ли? Ако криптото ти носи постоянна печалба, защо се хвърляш в неизвестното?
                        Адреналин?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                          Нямаш търпение да си прахосаш бързо парите ли? Ако криптото ти носи постоянна печалба, защо се хвърляш в неизвестното?
                          забелязвам, че графиката на spx например е по зряла и кендъл патерните са по сполучливи и няма брутални уигове

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nashap Разгледай мнение
                            Здравейте, досега съм трейдвал крипто, но искам да трейдвам и финансови инструменти с левъридж, но доколкото разбрах левъриджа е фиксиран не е като при крипто борсите да си го нагласяш 3,5,10 и тн, това така ли е? и как е възможно въобще такава недомислица.
                            Нямаш търпение да си прахосаш бързо парите ли? Ако криптото ти носи постоянна печалба, защо се хвърляш в неизвестното?

                            Коментар


                            • Здравейте, досега съм трейдвал крипто, но искам да трейдвам и финансови инструменти с левъридж, но доколкото разбрах левъриджа е фиксиран не е като при крипто борсите да си го нагласяш 3,5,10 и тн, това така ли е? и как е възможно въобще такава недомислица.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nashap Разгледай мнение

                                понеже съм нов за капиталови пазари, разбирам, че ми трябва брокер, не е точно като крипто да си влезна в бинанс и да сложа позиции, можеш ли да ми препоръчаш платформа, която да е user friendly за начинаещ, благодаря предварително.
                                примерно на IB .Най -ниски лихви по ливъриджа.

                                Коментар

                                Working...
                                X