IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Robinhood, webull etc..

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Ясно, благодаря !
    10% данък за покупка на акции в САЩ си е супер

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      Сащ
      Ясно, благодаря !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Тони намерих списъка тук :

        https://www.vivainvest.eu/spisak-na-akciite-v-revolut/

        Сега ми изниква един друг въпрос. Някой има ли представа през коя борса се търгуват тези акции, през европейска ли стават сделките или в щатите? От данъчна гледна точка ми е интересно.
        Сащ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Вчера изтрих моя ексел. Има група във ФБ там един пич ги бе качил в ексел.
          Тони намерих списъка тук :

          https://www.vivainvest.eu/spisak-na-akciite-v-revolut/

          Сега ми изниква един друг въпрос. Някой има ли представа през коя борса се търгуват тези акции, през европейска ли стават сделките или в щатите? От данъчна гледна точка ми е интересно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Вчера изтрих моя ексел. Има група във ФБ там един пич ги бе качил в ексел.
            Благодаря ! Ще погледна дали мога да намеря нещо там.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Тони къде може да се види лист с компаниите, които се предлагат през Револют ?
              Вчера изтрих моя ексел. Има група във ФБ там един пич ги бе качил в ексел.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Имам Револют и съм доволен. Изборът е малък но го развиват и растат. Вече получих няколко дивидента и всичко е лесно и опростено доо макс.
                Тони къде може да се види лист с компаниите, които се предлагат през Револют ?

                Коментар


                • И аз съм на Revolut, обаче има само SP500 компании( няма ETF). Другото е че услугата реално не е на Revolut, а на друга компания с която Revolut имат договор. Разписваш че Revolut не носят отговорност ако другите сгафят. За без пари - толкоз.

                  Коментар


                  • Имам Револют и съм доволен. Изборът е малък но го развиват и растат. Вече получих няколко дивидента и всичко е лесно и опростено доо макс.
                    Last edited by tony1975; 05.12.2019, 07:58.

                    Коментар


                    • Robinhood, webull etc..

                      Здравейте, смятам да си напазаря малко акции от американския пазар раздаващи дивидент. Смятам всеки месец да заделям малка сума и се оглеждам за подобно приложение което работи и с клиенти от България. Тези приложения нямат такси и не съм много на ясно как печелят.За нас само revolut ли остава като най-изгоден вариант. Минусът е че няма голям избор все още.
                      Целта ми е да ги държа дългосрочно,без значение какво става на пазара. И евентуално да реинвестирам всичко докато не докарам 20$/h. Примерно.
                      Благодаря
                      Last edited by urindanger; 04.12.2019, 23:16.
                    Working...
                    X