IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиционен посредник, избор и въпроси

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от alchen Разгледай мнение
    Някои има ли опит с trading 212 ?
    Използвах го до края на 2020 година, когато взеха няколко решения, които не ме устройваха и станаха причина да си затворя реалния профил. Със сигурност мога да твърдя, че платформата му харесва, лесна е за работа и имат много добри графики и инструменти.

    Коментар


    • Някои има ли опит с trading 212 ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от wizo Разгледай мнение
        Здравейте, нов съм във форума и инвестициите
        Искам да инвестирам в акции на капиталови пазари.
        Към кой инвестиционен посредник бихте ме насочили. Аз клоня към евро финанс(не откривам други освен IB през карол и Елана) поради по изгодните такси за по малки суми. Като цяло стратегията ми е да купувам ежемесечно акции и етф за по дълъг период от време 10-15 години например.
        Въпросите ми са много, но най вече как доказвам собствеността си на дадената акция(не искам cfd)
        може би не се изразих много ясно, но мисълта ми е, при евентуален проблем с посредника( от всякакъв характер, например - фалит) как да си "взема" дадените акции.
        Друг въпрос който имам, как се начисляват дивидентите, в баланс на акаунта в дадената платформа? Съответно на темата за дивидентите, от платформата мога ли да получа извлечение на дивидентите с цел деклариране или това го правя с калкулатора сам?
        Благодаря за времето и отговорите
        Разгледай хубаво форума назад по страниците, има много отворени теми за посредници. Ще намериш информация, просто я потърси Темата се повтаря неколкократно и заради това никой не ти отговорил до сега.
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • Колеги, ако има някой, който е с еланската платформа GT, би ли погледнал графиките му дали работят нормално? Имаше едни ъпдейт вчера и сега при мен липсва всякаква интерактивност - нищо не мърда - свещи, обеми, стохастици?!... Предварително благодаря!

          Коментар


          • Инвестиционен посредник, избор и въпроси

            Здравейте, нов съм във форума и инвестициите
            Искам да инвестирам в акции на капиталови пазари.
            Към кой инвестиционен посредник бихте ме насочили. Аз клоня към евро финанс(не откривам други освен IB през карол и Елана) поради по изгодните такси за по малки суми. Като цяло стратегията ми е да купувам ежемесечно акции и етф за по дълъг период от време 10-15 години например.
            Въпросите ми са много, но най вече как доказвам собствеността си на дадената акция(не искам cfd)
            може би не се изразих много ясно, но мисълта ми е, при евентуален проблем с посредника( от всякакъв характер, например - фалит) как да си "взема" дадените акции.
            Друг въпрос който имам, как се начисляват дивидентите, в баланс на акаунта в дадената платформа? Съответно на темата за дивидентите, от платформата мога ли да получа извлечение на дивидентите с цел деклариране или това го правя с калкулатора сам?
            Благодаря за времето и отговорите
            Last edited by aleks262; 09.09.2019, 17:32.
          Working...
          X