IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bottom fishing - 3 годишно дъно и повече

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес ще пробвам да ловя на косъм ...
    Ордер за Unicredit на 11.08 - вероятно ще спрат търговията ако направят 5 % спад
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

      Разбира се че ще бара. Просто вие не знаете кво е хедж
      ,,Guns and Gold,,.
      ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Тук не барай. При истинският мечи пазар ще се разбере за какво иде реч. Темата която си пуснал е готина
        Разбира се че ще бара. Просто вие не знаете кво е хедж

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Tова техния аналог на туитъра ли бе ? И що се е сгънало толкова, повече от двойно ?
          Не че не може още толкова де....
          Да, те са. Всичко китайско пада яко откакто Тръм почна с митата, и сега още повече от новия скандал с чиповете. Фундамента ми изглежда солиден, не виждам митата как биха им повлияли реално, всичко е страх и паника според мен. Та така, ще подържим ще видим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bf109 Разгледай мнение

            И аз се заглеждам по китайците. Взех WB на 67$ щото вече няколко пъти го врътнах от 67-68 до 75 ама тоя път тц, ако падне до 60 ще сложа още. И без това съм го харесал за long hold, но малко краткосрочна спекула не е излишна.
            Tова техния аналог на туитъра ли бе ? И що се е сгънало толкова, повече от двойно ?
            Не че не може още толкова де....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Тук не барай. При истинският мечи пазар ще се разбере за какво иде реч. Темата която си пуснал е готина
              +
              И на мен не ми се струва особено привлекателно да се играе контра на шорт залозите на РД.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                АлиБабата на 150$ поръчка изпълнена...пък да видим, в минало време имам от нея суит меморис.
                Ослушвам се и за JD, евентуално и PDD конкуренцията.

                PS Хубава тема Проти, едно време ми бе слабост, вече от години залагам на моментума главно.
                Ала стара любов ръжда не хваща казват, отделил съм едно ъгълче на портфейля и за емоции около риболова

                Преди месец влязох и на сбербанк, съвсем случайно налучках временното ( или не ?, ще видим) дъно от 10$, просто ми хареса като кръгло число , само с четвърт позиция засега.
                И аз се заглеждам по китайците. Взех WB на 67$ щото вече няколко пъти го врътнах от 67-68 до 75 ама тоя път тц, ако падне до 60 ще сложа още. И без това съм го харесал за long hold, но малко краткосрочна спекула не е излишна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Дайте оценка за банките в Италия ...Как бихте ги подредили за покупка ... Аз така ги виждам ама надали всички ще ги подкарам ...
                  1.Unicredit
                  2.Intesa Sanpaolo
                  3.Banka IFIS
                  4.Banco BPM
                  5.BMPS

                  Може да отговорят и тези, които ги виждат само на късо ...както се казва ако им се наложи , ще купуват с отвращение
                  Все си мисля , че този месец ще остържат дъното и години напред няма да видим такива цени ...
                  Е ...за които оцелеят
                  Тук не барай. При истинският мечи пазар ще се разбере за какво иде реч. Темата която си пуснал е готина
                  Last edited by Todor Sabev; 08.10.2018, 19:32.

                  Коментар


                  • АлиБабата на 150$ поръчка изпълнена...пък да видим, в минало време имам от нея суит меморис.
                    Ослушвам се и за JD, евентуално и PDD конкуренцията.

                    PS Хубава тема Проти, едно време ми бе слабост, вече от години залагам на моментума главно.
                    Ала стара любов ръжда не хваща казват, отделил съм едно ъгълче на портфейля и за емоции около риболова

                    Преди месец влязох и на сбербанк, съвсем случайно налучках временното ( или не ?, ще видим) дъно от 10$, просто ми хареса като кръгло число , само с четвърт позиция засега.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Не искам да те обидя, но трябва да съм загубил всяка надежда за да почна да търгувам криптоси ...
                      Но всяко правило си има изключение - когато качиха биткоина на фючърси бях сложил поръчка - продава 1 бр. на 22 К ...което и не се случи ....
                      Колкото и да ги отричат криптосите при тях съм постигнал най-голяма процентна печалба от всякакви търговии досега. И точно от doge-тата направих едни хубави 300% веднъж и после още веднъж 150%, в рамките на по-малко от година. Сумите в абсолютна стойност не са баснословни, но това си е свързано с risk management-a ми. Според мен си заслужава да се наблюдават няколко от по-стабилните криптота в момента и да се пуснат поръчки с неголеми за портфейла суми. В момента лайткойна е на цените от миналата година по това време примерно. Етера също стърже едногодишни дъна. За опитен трейдър не би трябвало да е трудно да им хвана тенденциите на 2-3 шита. Тука риска е малко double or nothing, но има потенциал дори без да се занимаваш особено да ги следиш. Но има хубави рейнджове, в които се движат нещата - по 10-20% и спокойно дори и без големи скокове може да се направят прилични печалби.

                      Коментар


                      • Дайте оценка за банките в Италия ...Как бихте ги подредили за покупка ... Аз така ги виждам ама надали всички ще ги подкарам ...
                        1.Unicredit
                        2.Intesa Sanpaolo
                        3.Banka IFIS
                        4.Banco BPM
                        5.BMPS

                        Може да отговорят и тези, които ги виждат само на късо ...както се казва ако им се наложи , ще купуват с отвращение
                        Все си мисля , че този месец ще остържат дъното и години напред няма да видим такива цени ...
                        Е ...за които оцелеят
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Аз имам от steinhoff на средна от 0.12 и там чакам или фалит или голяма печалба друго което имам е Stockholm it ventures на средна 0.017 там нямам идея какво ще стане
                          бавно и тихо нагоре

                          Коментар


                          • еха супер тема, предполагам ще има доста предложения сега тези май ники ги препоръча https://www.marketscreener.com/BANCO...ide&mots=banco аз имам https://www.marketscreener.com/WEREL...apide&mots=wha тия също паднаха последните месеци https://finviz.com/quote.ashx?t=CBL&ty=c&ta=0&p=w

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Не искам да те обидя, но трябва да съм загубил всяка надежда за да почна да търгувам криптоси ...
                              Но всяко правило си има изключение - когато качиха биткоина на фючърси бях сложил поръчка - продава 1 бр. на 22 К ...което и не се случи ....
                              Не се обиждам и според нечий разбирания, разхождам жълти стотинки.
                              Още се уча или по точно ориентирам в далаверата. Но стоя далеч от борси. Има си директни обменници и 80% че и повече от оборота минава през тях.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение

                                https://coinmarketcap.com/currencies/dogecoin/

                                Еуфорията на форка с ефира все ще свърши по някое време.

                                https://dogethereum.net/

                                И никой не ги бръсне и по форумите и по новините...
                                Не искам да те обидя, но трябва да съм загубил всяка надежда за да почна да търгувам криптоси ...
                                Но всяко правило си има изключение - когато качиха биткоина на фючърси бях сложил поръчка - продава 1 бр. на 22 К ...което и не се случи ....
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X