IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Южноевропейски страсти - пазарите на Испания, Италия и Португалия

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мале-мале - на фонът на общият спад - какъв е тоя див скок на Intesa с около например 7.68%?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      За злочестина не видях тяхна компания да се търгува на Ксетрата...
      Лоша работа ... накрая винаги се задоволяваме с наличното . Не си глупав ти. Ще намериш нещо полезно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        19 каратово “златце” и кораби . И те като холандците са фамозни мореплаватели. А тяхната коста е красива. Водата обаче е студена. Гълстрийм какво да се прави ...
        За злочестина не видях тяхна компания да се търгува на Ксетрата...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Е-е-е, другари -

          вижте какво пише в Днес.бг - китайските хора яко си пазаруват португалски работи. Това звучи интересно - те не си хвърлят парите на вятърът - якото им рамо може да е плюс. Някой следи ли португалският пазар - и там какво се произвежда, освен коркени тапи?
          19 каратово “златце” и кораби . И те като холандците са фамозни мореплаватели. А тяхната коста е красива. Водата обаче е студена. Гълстрийм какво да се прави ...

          Коментар


          • Е-е-е, другари -

            вижте какво пише в Днес.бг - китайските хора яко си пазаруват португалски работи. Това звучи интересно - те не си хвърлят парите на вятърът - якото им рамо може да е плюс. Някой следи ли португалският пазар - и там какво се произвежда, освен коркени тапи?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Това - мисля - цената на италианските бамки надолулу ще дръпне... и може би сгода ще е човек - може би не да се нагувичи - но предпазливо малко да си вземе. Може би не само на бамките надолулу - понижен кредитен рейтинг - 2.3 ГБ държавен дълг. Не е хубаво, че правителството не ще да затегне фискалната политика, но крои да я разхлаби... ама да попитам тогава - защо ЕС ги кара да отглеждат огромни орди мигри?

              https://www.investor.bg/evropa/334/a...ativna-267524/
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Точно бамка - най-могъщата в Италия.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Хъх - ако беше нерозава, щеше ли да ми е толкова трудно да намеря нещо сгодно, което да си купя? Засега дебна само Intesa... даже и бамките всъщност не ного евтини...
                  Всъщност Intesa е банка
                  или става въпрос за друга ?
                  https://www.finanznachrichten.de/nac...npaolo-spa.htm
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Хъх - ако беше нерозава, щеше ли да ми е толкова трудно да намеря нещо сгодно, което да си купя? Засега дебна само Intesa... даже и бамките всъщност не ного евтини...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Да повдигнем малко темата...
                      Сигурен съм, че доста търгуват на южните пазари и имат собствен поглед на ситуацията ...
                      Тя не е розова, но колко може да се скапе ? Засега предимно банките го отнасят, но засилили се пазара надолу ще стане много тегаво ...
                      Накратко - какви са най-лошите ви кошмари ???
                      In the chaos arise opportunities: short btp, long selected banks. Favorite stocks: Juventus Turin at 66 cents, tod spa @ 55, amplifon dpa 13, Banca ifis 20.50

                      Коментар


                      • Да повдигнем малко темата...
                        Сигурен съм, че доста търгуват на южните пазари и имат собствен поглед на ситуацията ...
                        Тя не е розова, но колко може да се скапе ? Засега предимно банките го отнасят, но засилили се пазара надолу ще стане много тегаво ...
                        Накратко - какви са най-лошите ви кошмари ???
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Южноевропейски страсти - пазарите на Испания, Италия и Португалия

                          Знаем, че и тези страни си имат фенове измежду нас - вие сте, колеги
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)
                        Working...
                        X