IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Велика Британия - тема за британски компании.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Манцев - ето - твоите ВАТ очакват да направят сосно мангизи от бездимни работи:

    https://www.investor.bg/evropa/334/a...odukti-267772/
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Пак ни бият: защо ни бият, бе-е-е-е?

      Бият ни и австралийско-британските компании - а самата Австралия - Яхо-о-о - растеж - това въобще не е честно:

      https://www.investor.bg/drugi/338/a/...cesiia-267702/
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

        Какво да се прави. Ще се надяваме да се възстановят цените. Хубаво е че имат хубави дивиденти, че да избиват по-малко капиталовите загуби... Пък и движението не може да е само надолу я
        Да, ама тия перверзници защо не слушат специалистите, които им казват да купуват?

        То на тия цени вече си е за допълване - спрямо на които с тебе си купихме. А че то на Имперското пушене дивидентната сгода вече му е 6.4%...
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Цигарките ми-и-и-и-и-и-и

          Защо пак ни бият?

          Толкова бамки на света казаха: "Купувайте" - и пак ни бият

          Баси.

          Манцев - кофти, брат - ще чакаме на ебаси яките дивиденти. Добре че нямам ного бройчички.
          Какво да се прави. Ще се надяваме да се възстановят цените. Хубаво е че имат хубави дивиденти, че да избиват по-малко капиталовите загуби... Пък и движението не може да е само надолу я

          Коментар


          • Цигарките ми-и-и-и-и-и-и

            Защо пак ни бият?

            Толкова бамки на света казаха: "Купувайте" - и пак ни бият

            Баси.

            Манцев - кофти, брат - ще чакаме на ебаси яките дивиденти. Добре че нямам ного бройчички.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Avation и Hummingbird Resources
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                BIT ми е 9% надолу Като включим и различните данъци и такси, минава 10%. Обяснението за мен е очакванията за "твърд Брекзит" и евентуално обезценяване на лирата. Виждам че и Филип Морис също пада, което значи че и самия пазар на цигари е надолу. Дали е така не знам. И аз съм ги взел дългосрочно, но е леко изнервящо да виждаш как акцията ти пада всеки ден Добре поне че лирата изби малко от загубите си днес...
                Сигналите не са ли по-скоро за нетвърд Брекзит - щото от ЕС говорят за "чудесно споразумение"? По-скоро е от самите цигарки - макар да не откривам причина. Дали Бабето - със своето поскъпване - причина за това отчасти не е? Аз съм вътре 6.4% след такси. Злочеста уча-а-а-аст...
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Другари,

                  някой знае ли защо паднаха двете твърде могъщи британски цигарени компании - най-голямата на света - British American Tobacco и Imperial Brands? И двете - с по около почти 9-10%. При Имперската има влияние ексдивидентната дата - но при BIT и тая фактор го няма. Още по-фрапиращо е това при американският гигант: Altria - спад от 53 на 50 еврака, хем след обявяване и ПРЕДИ ексдивидентна дата на рекорден дивидент от 0.8 зеленички...

                  Някой нещо знай ли?


                  За Имперското поне - анализаторите дават рейтинг или Купувай, или Дръж, никой не казва: БЕЖ !!! - а и не виждам никакви негативни новини.

                  Аз мисля - пада заради мене, щото си купих - пазарите принципно дългосрочно почти винаги ме възнаграждават, но краткосрочно обичат да ме прецакват и дразнят. Трябваше малко да почакам, преди да се нагувича...
                  BIT ми е 9% надолу Като включим и различните данъци и такси, минава 10%. Обяснението за мен е очакванията за "твърд Брекзит" и евентуално обезценяване на лирата. Виждам че и Филип Морис също пада, което значи че и самия пазар на цигари е надолу. Дали е така не знам. И аз съм ги взел дългосрочно, но е леко изнервящо да виждаш как акцията ти пада всеки ден Добре поне че лирата изби малко от загубите си днес...

                  Коментар


                  • Другари,

                    някой знае ли защо паднаха двете твърде могъщи британски цигарени компании - най-голямата на света - British American Tobacco и Imperial Brands? И двете - с по около почти 9-10%. При Имперската има влияние ексдивидентната дата - но при BIT и тая фактор го няма. Още по-фрапиращо е това при американският гигант: Altria - спад от 53 на 50 еврака, хем след обявяване и ПРЕДИ ексдивидентна дата на рекорден дивидент от 0.8 зеленички...

                    Някой нещо знай ли?


                    За Имперското поне - анализаторите дават рейтинг или Купувай, или Дръж, никой не казва: БЕЖ !!! - а и не виждам никакви негативни новини.

                    Аз мисля - пада заради мене, щото си купих - пазарите принципно дългосрочно почти винаги ме възнаграждават, но краткосрочно обичат да ме прецакват и дразнят. Трябваше малко да почакам, преди да се нагувича...
                    Last edited by Императорът; 30.08.2018, 21:50. Причина: Мрррръсни пазари.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                      "Британският производител на луксозни автомобили Aston Martin планира да пусне 25-процентен дял от акциите си на Лондонската фондова борса" - тука ще участваш ли?
                      Не зная, драги - аз обичам автомобилни компании - но за британският пазар съм критичен - най-малкото защото конкуренцията от сгодни компании е голяма.

                      Тия специално - продадоха Ролс-ройчето, Продадоха Петнистото коте - те какво произвеждат - освен Aston Martin? Такова кара Мистър Бийн. А и ного време компанията била на загуба - така пише.

                      Надали ще си купя, но ще хвърлям по едно очо.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • "Британският производител на луксозни автомобили Aston Martin планира да пусне 25-процентен дял от акциите си на Лондонската фондова борса" - тука ще участваш ли?

                        Коментар


                        • Велика Британия - тема за британски компании.

                          Туканка ще коментираме британските акции и компании - твърде изгодни, поради отсъствието на данък върху дивидентчетата.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)
                        Working...
                        X