IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BORSA ITALIANA

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Long Banca IFIS 20.5 Short 10 Y BTP @ 124

    Коментар


    • В подкрепа на темата и на Импето ...както се казва - не стреляйте по пианиста, той толкова може
      Казвам го защото съдя по себе си , както и по корифеите със завишена самооценка ...

      http://www.ilsole24ore.com/art/finan...?uuid=AEa8aTgF

      От началото на май индексът загуби 16%, като изгори около 80 милиарда капитализация. Голяма част от тях се дължат единствено на финансовия сектор, чиито резултати са тясно свързани с тенденцията на разпространение, тъй като банките и застрахователните компании са сред основните притежатели на италиански държавни ценни книжа.

      п.с. мдааа ...само за много смели и безрасъдни инвеститори
      http://www.ilsole24ore.com/art/finan...?uuid=AEW8nrbF
      Attached Files
      Last edited by Protokol; 29.08.2018, 09:59.
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Админите: разумна идея - прекръстете тая тема на: "Да плюем по Императорът". Нека комплексираните спамери и хейтъри да си драйфат в нея, за да не пълнят нормалните теми с безмисленото си идиотство и да ги обременяват с абсолютно излишното си присъствие - ето - събраха си се тук.

        Виждате, че няма нито един пост по темата - което е и нормално - те по принцип нямат какво да кажат - и присъствието им в тоя форум е напълно безполезно.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Италиански акции= анален секс без вазелин

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
            защо не направихте една тема европейски акции, без германия и така
            Да - и пак да каже някой: разводняване - ето - разпределих всички европейски пазари - по региони - в четири теми - така мисля, че е по-удобно

            Само Британия отделно - там мисля инвестираме повече хора - поради очевидната сгода.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • защо не направихте една тема европейски акции, без германия и така
              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nitro Разгледай мнение

                напротив, би имало голям смиъл, за да може да се отсее плявата на ментално неуровновесеният индивид, който смесва и съсипва всяка една тема със словесната си диария.

                мене повече ме интересува, има ли тук някой, който да търгува през италиаснки посредник на италианската борса и дали има предимства да се ползва такъв или не.
                Създадох теми за отделните пазари - събрани регионално.

                А ти - да си строшиш глезенът.

                Щях да кажа - да си увредиш и мозъкът при падането, но по-зле няма накъде.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  май няма голям смисъл от разводняване с отделни теми ... Хипотетично, ако се направят теми за всяка европейска борса ще се паднат по 2.7 от пишещите форумци
                  напротив, би имало голям смиъл, за да може да се отсее плявата на ментално неуровновесеният индивид, който смесва и съсипва всяка една тема със словесната си диария.

                  мене повече ме интересува, има ли тук някой, който да търгува през италиаснки посредник на италианската борса и дали има предимства да се ползва такъв или не.
                  Last edited by nitro; 28.08.2018, 19:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    май няма голям смисъл от разводняване с отделни теми ... Хипотетично, ако се направят теми за всяка европейска борса ще се паднат по 2.7 от пишещите форумци
                    Тази тема добре започна

                    Коментар


                    • май няма голям смисъл от разводняване с отделни теми ... Хипотетично, ако се направят теми за всяка европейска борса ще се паднат по 2.7 от пишещите форумци
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • (да забравим бъзика със злочестият индивид)

                        аз лично нямам поглед в/у италиански борсови дружества освен няколко от енергийният сектор.
                        ще ми е драго да науча повече от хората, които имат участие на Borsa Italiana и могат/искат да споделят опита си.

                        затова, приятно споделяне и разискване на италиАнски акции - нека да е само - в тази тема.

                        Коментар


                        • BORSA ITALIANA

                          темата на мазния, за да спре спаменето в DAX
                        Working...
                        X