IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Interactive Brokers - директно или през интродюсър?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Работи си директно с Интерактив!

    В другия случай Карол са клиенти на активата,а не ти - тва сигурно е ясно.Между другото и Булброкърс работят с интера....Добре е човек сам да се разпорежда с асетите си щом не стaва дума за CFD.
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Interactive Brokers - директно или през интродюсър?

      Здравейте,
      Решил съм да си купя някоя и друга акция с дълъг хоризонт и избрах да използвам услугите на доказан щатски брокер - Interactive Brokers. Оказа, се че имам, общо взето, два варианта:

      1) Да мина през български интродюсър (в моя случай Карол)
      2) Да се регистрирам директно

      Българският интродюсър си има плюсовете (по-ниски такси евентуално, съпорт), но ме притеснява сигурността на активите. Какво се случва, ако утре Карол (хипотетично) вземе та хлопне кепенците? От IB ми заявиха, че асетите и парите са при тях, уж на мое име... но има ли нещо, което пропускам? Ако искам да внеса/изтегля пари, нещо спира ли ме да го правя директно с IB, ако ще и Карол да ги няма в схемата?

      Моля тези, които са минавали тази дилема да споделят - какво е вашето мнение - как предпочетохте? И какви особености открихте в последствие?
    Working...
    X