IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    В САЩ ли?
    Естествено. Тука си я знаем хавата, мъкаааа....
    Ровех се тия дни из химическите индустрии и агроторовици (поради евтината газ), ма нищо свястно подценено не намерих де да ми хване окото.
    Други идеи ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Равен, кои сектори мислиш имат най добър шанс да бият широките индекси ?
      В САЩ ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Цикълът едвам започва. Със сигурност ще има корекции по пътя нагоре, някой може да са доста продължителни, но пътя е нагоре - за акциите

        За суровините е надолу Още много дълго време
        Равен, кои сектори мислиш имат най добър шанс да бият широките индекси ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          всяко по малко от 50% не е корекция
          Хахаха.

          Ако чакаш такива корекции че да влизаш, добре си дошъл ще остарееш до като чакаш. Ако ги използваш за изход на къси - ще си фалирал доста бързо.

          Коментар


          • всяко по малко от 50% не е корекция

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              4 години мърлява корекция не е имало . а това се наказва
              Началото на 2010 - 20% корекция
              Есента на 2011 - 25% корекция
              Пролетта на 2012 - 15% корекция

              Така че хайде леко да не е имало

              Коментар


              • 4 години мърлява корекция не е имало . а това се наказва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                  Балонът рядко се надува два пъти подред. Този цикличен бичи рън ще свърши с гръм и трясък. 160% за последните 4 години с цената на трилиони напечатани пари. Надали те ще идат пак там когато се срути ... За сметка на това суровините са в мечи пазар от 2011 и няма да останат дълго в така
                  Цикълът едвам започва. Със сигурност ще има корекции по пътя нагоре, някой може да са доста продължителни, но пътя е нагоре - за акциите

                  За суровините е надолу Още много дълго време

                  Коментар


                  • просто една последна обърната чутура . сечччччччччч

                    Коментар


                    • РЪСТТТТТТТТТТТТТТТТттттттттттттттттттттттттт!!!

                      п.с. Честито на печелившите! )))
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • мдаааааааа ще спасяваме света и ще изписваме вежди добавка на 15555

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Аз чакам корекции за да влезам в някой американски акции. Следващите месеци това съм си запланувал. И пак ще влеза в един дълъг долар срещу йена ако върне до към 95. Така че реално играя срещу твоята логика и то от доста време. лесно може да се види кой печели и кой губи.
                          Балонът рядко се надува два пъти подред. Този цикличен бичи рън ще свърши с гръм и трясък. 160% за последните 4 години с цената на трилиони напечатани пари. Надали те ще идат пак там когато се срути ... За сметка на това суровините са в мечи пазар от 2011 и няма да останат дълго в така
                          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            Абе то по-хубаво да печелиш отколкото да познаваш...Тъй че си дай левчето за някоя сребърна парица
                            Аз чакам корекции за да влезам в някой американски акции. Следващите месеци това съм си запланувал. И пак ще влеза в един дълъг долар срещу йена ако върне до към 95. Така че реално играя срещу твоята логика и то от доста време. лесно може да се види кой печели и кой губи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Еми добре, щом мислиш така. Аз на твоята логика не бих сложил и един лев.
                              Абе то по-хубаво да печелиш отколкото да познаваш...Тъй че си дай левчето за някоя сребърна парица
                              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                                Разбира се че Египет е само за вестниците и телевизията. Основната причина поради която се качва цената е печатането на пари. Скоро повишението ще иде в захарта, кафето, соята и накрая в златото...Минните компании страдат от високата цена на петрола. Скоро златото ще навакса и тогава ..
                                Еми добре, щом мислиш така. Аз на твоята логика не бих сложил и един лев.

                                Коментар

                                Working...
                                X