IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз може да имам малко странно мнение, но мисля че големия ръст при американците свърши. Когато се чака развързване от ФЕД на трилионите в баланса му - па макар и след година е доста тудно човек да бъде голям оптимист. Според мен през следващата година, две европейските акции ще се представят по-добре от американските.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Бате,нека да е електрокар,тва върви кат Ферари-видех го с очите си
      А ти пробвал ли си да надминеш тролейбус на старт

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Аз 70К за електрокар не давам Предпочитам с тролейбуса. Като свърши нефта, ще го мислим
        Бате,нека да е електрокар,тва върви кат Ферари-видех го с очите си
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Хахо,приятелю,радвам се ,че както винаги не позна

          Мамуне-бая ги карат тез колици у американско,гледах ги много са фешън,имат и бенефити-безплатен паркинг,и безплатно зареждане , ама са по 70к $,имат бъдеще!
          Аз 70К за електрокар не давам Предпочитам с тролейбуса. Като свърши нефта, ще го мислим

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            hemilio приятелю дано да си се избил на DAX-а щото май като гледам ще растем.
            Късите бяха до тука ...
            Днес в Европа си беше сериозен ръст.
            Хахо,приятелю,радвам се ,че както винаги не позна

            Мамуне-бая ги карат тез колици у американско,гледах ги много са фешън,имат и бенефити-безплатен паркинг,и безплатно зареждане , ама са по 70к $,имат бъдеще!
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Някой се качи на Тесла. Не помня кой беше, но ашколсун!!!

              Коментар


              • hemilio приятелю дано да си се избил на DAX-а щото май като гледам ще растем.
                Късите бяха до тука ...
                Днес в Европа си беше сериозен ръст.

                Коментар


                • Утре ще е много интересно на NYSE
                  Късите ... нали си знаете ... затваряйте при първа възможност щото ръста ще е 1-2% минимум

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Hold on.
                    Soon.
                    http://www.marketanthropology.com/20...et-update.html
                    "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      сеч за гнидите
                      Hold on.
                      Soon.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • сеч за гнидите

                        Коментар


                        • Честит празник на братята Американци!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                            Затваряй късите за да не те боли д:-) Аз днес затворих точно навреме къси на Ръсел2000. Мечките са по стахливи в момента и това е решаващо. Не виждаш ли че повечето компании от Дау се търгуват като бондове е много ниска волатилност, натискат се компании, които са с потенциал за десетки проценти ръст рано или късно и откровени избушеняци.
                            Не!

                            Мисля,да изчакам нещата да се омажат хубаво

                            Навсякъде по света става модерно кафявото

                            Китай- няма да могат да подържат този ръст който им се иска!

                            Португалия ревна,Гърция тепърва ще притеснява европейските пазари-там нещата не са изгладени!

                            Египтяните ще нагнетяват световната обстановка,петрола реагира пръв на такива работи-погледни го къде е!

                            Въобще както казах по-горе-кафевия цвят тепърва ще е на мода(не е препоръка)

                            говоря средносрочно,а не за близките няколко дни!

                            Успехи!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Pioneer Investments:

                              http://www.klassa.bg/news/Read/artic...B8%D0%B6%D0%B0

                              Коментар


                              • Днес беше лесно отиграване, никога не прекаляват преди деня на благодарността и преди 4-ти юли, над 90% е шансът, сесията да завърши с анемичен ръст в тези случаи, това не важи за деня на Европа или рождения ден на Обама, апропо

                                Коментар

                                Working...
                                X