IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • хахо твоя човек щял тези дни пак да спасява света , затова копувай за 20000

    Коментар


    • Китай даде сигнал за покупки. Не очаквах толкова скоро

      Коментар


      • Отворих шорт на Амазон - засега 20 акции

        Коментар


        • още малко ще пееш

          Коментар


          • РЪСТ !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              сеч на гнилочите
              Сеч, архитекте!

              Стоя преди малко и се чудя що катерим днес и изведнъж ми просветна! Ми то днес вторник, бре!!!

              Коментар


              • сеч на гнилочите

                Коментар


                • гледай да не изтървеш тъщата , че после не можем те видя с години

                  Коментар


                  • Кво става?
                    Май пълзим плавно нагоре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RandomTrader Разгледай мнение
                      Днес си върнахме 50 day moving average-а и прекарахме цялата сесия над него, дори не се опитахме да го тестваме надолу.В същото време правим рекордно нисък volume за последните 2 месеца.Много ми е интересно до кога ще продължаваме така...
                      Може би трябва тест на върха...
                      "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                      Коментар


                      • ами то отговора го има , погледни предния балон , всмисъл балонче , 7 месеца мандахерцане преди падането , това гнидите си го умеят

                        Коментар


                        • Днес си върнахме 50 day moving average-а и прекарахме цялата сесия над него, дори не се опитахме да го тестваме надолу.В същото време правим рекордно нисък volume за последните 2 месеца.Много ми е интересно до кога ще продължаваме така...
                          The stock market is never wrong. Traders are wrong.

                          Коментар


                          • Почват отчетите. Има изнедващ позитивизъм, но и на мен ми се струва че ако не изкарат компаниите някакви супер добри данни ще има движение в широк рейндж следващите месеци. дори само заради очакваното вдигане на лихвите, а и е редно да видят дали в същност QE помпа пазара или не. Защото дори и за това има много силни разногласия. Ако след като почне да намалява КИ пазара вземе да пада, и като нищо ще настане паника. Поне за кратко, защото аз поне не вярвам КИ да им е помпал пазара.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Кво става, умря нещо темата?
                              RandomTrader дай един анализ
                              hemilio кво става докъде я докара с късите?
                              седи мирен,гледай мача , не може всеки ден да се търгува,има затишие пред буря
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • точно ,
                                от дъното 2009 дори и самото дъно , обърнатата чутура им е най-любимата

                                Коментар

                                Working...
                                X