IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колега темата си е тема пазара си е пазар ...все о=ще няма ме сигнал на тотална разпродажба....да има край на тренд и нов къс нека караме по късия и когато свърши ще дерзаем нагоре ако пък се свлече подарък...както има дълги има и къси ...
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • хубу де айде чао спирам да викам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ajax4o Разгледай мнение
        Отварям темата след като я подминавах нарочно 2-3 седмици и гледам пак неуравновесени хора, които "крещят" и пропагандират нещо си. И утре тия лабилни психически типове, ще ме убеждават, че правят пари...
        Дам... май ще отворя темата пак след 2-3 месеца...
        Колко тъжна картинка!
        Ми то и ти да чакаш да си затвориш късите от 12 месеца а пазара да прави new all time high всяка седмица и ти ще крещиш неуравновесено

        Коментар


        • мдаааааа тъжно е какво ще се случва ама ти не знаеш от балонери тип евгминч до тука ми дойде

          Коментар


          • Отварям темата след като я подминавах нарочно 2-3 седмици и гледам пак неуравновесени хора, които "крещят" и пропагандират нещо си. И утре тия лабилни психически типове, ще ме убеждават, че правят пари...
            Дам... май ще отворя темата пак след 2-3 месеца...
            Колко тъжна картинка!
            From Tokyo, to London, to the New York Stock Exchange - We Trade The World!!!
            България Над Всичко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЧ
              Ти сам си говориш вече
              Някой хора от чакане на късите издивяха

              Коментар


              • ПЛЕШИВЕЦО ИДВАЙ ДА СПАСЯВАШ ПОЛОЖЕНИЕТО ПЛЕШИВЕЦООООООООООООООО

                Коментар


                • СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЧ

                  Коментар


                  • ръст

                    Коментар


                    • хахо копувай докато е ниско

                      Коментар


                      • 200 EMA на 4н ни чака преди това никакво нагори

                        Коментар


                        • първо 10000 после 8400 . жива гнида не трябва да остане
                          Last edited by the architect; 07.08.2013, 11:44.

                          Коментар


                          • няма да гадаем добре тръгна до тук две къси прибрани ...на 1680 подкрепа от 1675 но няма да му влизам дълги ...ще го чакам да направи евентуално дясно рамо и на критично ниво ще му вляза къс с един обем и на пробив по тренда добавка.
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • СЕЧЧЧЧ ПОГОЛОВНА СИ ТРЯБВА

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                За мен е вече време за излизане ... имах 200 останали Коба и днес ги шитнах...
                                Отчетите свършиха , печатницата е пред спиране....
                                Август месец преди 2 г. такова дърво ядох в МАН след 10 август от 87 до 55 евро /Добре че другите бях ги продал час преди почване на корекцията нв ДАХ и ДАУ ... / че още ми пари....и то за 10 цента не стигна цената ....

                                П.П. Сега го погледнах ...
                                Било е в началото на август и от 7200 е отишъл на 5200 ....
                                Е за това говоря
                                Хахо не бой се за мен!
                                Що смяташ,че след този фалшиво надут ръст,следва още ръст-КУПУВАЙ
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X