IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
    колега не s@p a dow jones e mastyra който го следват всички
    и аз така си мислех брачед, за съжаление на тая смрад SP500 се въртят много повече пари и контракти, той е 'The master' както и в EU е EuroStoxx който е много по силен от DAX. По 'големите пари' казват кой ше кара влака

    Коментар


    • очаквам след двоен връх на дау да ни метне кризата.февруари март изпадаме

      Коментар


      • за 2014 дават найс да направи към 15%, а дакс към 25%. Са чета точно АНАЛизите на банките. Ас съм по-оптимистичен и за двата, но я ясно че ЕУ ще е хита на 2014.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
          Пазара има шанс да се изръси още 3-4% набързо. - DAX на 8700 ще го чакам за да закривам късите и да накупя, особено ако еврото продължи да е толкова силно, макар че ме съмнява. На тези нива има много голяма съпротива и ако отиде над 1,39 означава че ще пробие трендлиния от 2008 година насам и тогава край с растеж при еврозоната, но американците може просто да консолидират и отново нагоре
          ДАХ-а не го следя!!Ама СиП-чето къде 1720 може да се пазарува!!!Не ми се вярва да отиде на 1500!!!Ама знаеш ли,топка е!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            Пазара има шанс да се изръси още 3-4% набързо. - DAX на 8700 ще го чакам за да закривам късите и да накупя, особено ако еврото продължи да е толкова силно, макар че ме съмнява. На тези нива има много голяма съпротива и ако отиде над 1,39 означава че ще пробие трендлиния от 2008 година насам и тогава край с растеж при еврозоната, но американците може просто да консолидират и отново нагоре
            голяма е вероятността да стане точно така

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              SP500 каквото прави всички индекси го следват, ако искаш можеш да се качиш long на Коледното Рали както, казва анализатора по на долу ще има bounce
              малко аванта да влезнат за Коледата

              http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$NYMO&p=D&yr=1&mn=3&dy=0&id=p79092813366

              но осцилатора показва че има май още на долу

              http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$VXO&p=D&yr=2&mn=2&dy=0&id=p98847463151

              и народа не се е изплашил достатъчно. А относно за колегата анализатор това с икономика няма много общо, но както и да е, аз не разбирам уча се от грешките
              колега не s@p a dow jones e mastyra който го следват всички

              Коментар


              • Пазара има шанс да се изръси още 3-4% набързо. - DAX на 8700 ще го чакам за да закривам късите и да накупя, особено ако еврото продължи да е толкова силно, макар че ме съмнява. На тези нива има много голяма съпротива и ако отиде над 1,39 означава че ще пробие трендлиния от 2008 година насам и тогава край с растеж при еврозоната, но американците може просто да консолидират и отново нагоре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Е да де,ама тука е само единият!!!
                  SP500 каквото прави всички индекси го следват, ако искаш можеш да се качиш long на Коледното Рали както, казва анализатора по на долу ще има bounce
                  малко аванта да влезнат за Коледата

                  http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$NYMO&p=D&yr=1&mn=3&dy=0&id=p79092813366

                  но осцилатора показва че има май още на долу

                  http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$VXO&p=D&yr=2&mn=2&dy=0&id=p98847463151

                  и народа не се е изплашил достатъчно. А относно за колегата анализатор това с икономика няма много общо, но както и да е, аз не разбирам уча се от грешките

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                    защото ей глей тука

                    http://charts.stocktwits.net/product...png?1386851155
                    Е да де,ама тука е само единият!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Защо и двата!!
                      защото ей глей тука

                      http://charts.stocktwits.net/product...png?1386851155

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                        Като ти чета расъжденията ...
                        Язък ти за опциите от сега са на 0.
                        По-добре разпродавай и с борса не се занимавай.
                        1во прочети 1-2 книги за икономика, валути, дълг и т.н. и след 5 години пак се пробвай
                        може и така да е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                          То има и друга страна , като свърши новият цикъл на покачване и не сме минали
                          над 16 060 или 16 177 , то е ясно, търсят се къси . И това е напълно възможен
                          сценарий , ще си говорим другия четвъртък , до тогава проба с една дълга
                          от 15 740
                          Вуйчо не знам за какви интервали ми говориш но другата седмица е FOMC в сряда и interest rate decision обикновенно в този ден виждаме връх или дъно, като гледам май ще видим дъно и после на горе, и до година ще е голямото ушиване, не случайно Сорос и Коен и още главорези са купили милиони PUT опции. Ако търгуваш само през деня ок, ама ако държиш за дълъг период от време ще те изгърбат ако си LONG
                          До година аз го виждам тоя DOW на 12000 може и по на долу от 2009 до 2013 непрекъснато на горе, на тая земя има гравитация бе младеж колкото и да лети все някога се залепя за SMA200 на големите графики
                          Last edited by michaelis; 12.12.2013, 20:56.

                          Коментар


                          • То има и друга страна , като свърши новият цикъл на покачване и не сме минали
                            над 16 060 или 16 177 , то е ясно, търсят се къси . И това е напълно възможен
                            сценарий , ще си говорим другия четвъртък , до тогава проба с една дълга
                            от 15 740
                            Мнението ми води до фалит !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Според мен ще има още изсулвания!!!Ран-хуй за нагоре!!!Хем го мисля,хем вчера се отблях!!!Та ми смля бъбреците!!!Нищо не препоръчвам!!!Само погледнете дневните и седмичните фреймове!!!
                              Ама остай народа да купува ее, те големите да не са тапаци, народа вижда само малката картинка, а не вижда че на месечна и на седмична са на путка си лелина от SMA200 а точно тя ти дава СРЕДНАТА ЦЕНА на нещо в тая борса. Що не си купуват сандвичи за по 50 и 100 лв щото са скъпи ама ако е на 2.50лв няма проблем

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВУЙЧО Разгледай мнение
                                Смеете се , но ако Хахо не се бъзика , бих казал че точно сега му е доста точен
                                таймингът , даже и аз бих купил на тия нива Дау и го обмислям в момента .
                                Според мен ще има още изсулвания!!!Ран-хуй за нагоре!!!Хем го мисля,хем вчера се отблях!!!Та ми смля бъбреците!!!Нищо не препоръчвам!!!Само погледнете дневните и седмичните фреймове!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X