IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Скоро ще е време за КЪСИ, само не съм решил кое ще шортя още
    брей,сам ли стигна до тази гениална идея?

    Анди-пич не ставай втори Хахо-за кога ше играеш дълги(където си тръгнал,хората се връщат)
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      ами като гледам чарта май той ти е го е приготвил, ама ти стой long
      кой е тоя,който е следвал евреин и е прокопсал.ти май ще си първият.успех с късите.
      Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

      Коментар


      • Скоро ще е време за КЪСИ, само не съм решил кое ще шортя още

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Той тоя соросоид нещо ме преследва.
          Взех си от Ситито, вчера чета че и той се набухал яко там.
          Надявам се да не е решил да ги фалиргва, че ги умей тия работи.........
          Еврейна бате ти не го мисли, той щом слага е за застраховка няква и щом и толкоз е сложил значи от някъде нещо е научил той има и бая SPY ETF SPDR лонг а те му носят 2% и кусур лихва, тех надали ще пипне и са ако му излязат и опцийте чудно ще му стане после ще вземе още SPY ETFи и те така само, че на 120 той не е кух ше опрай раотата ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение

            и zа да е по хубава едон short на обратно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
              Лонг Тесла. (опции @ 200)

              слуховете zа кооперциа с апле вдигнаха цената в4ера в европеиската сесиа и ве4е сам 15% напред. о4еквам и утре реzултатите да дадат добар импулс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                абе и аз съм оптимист до къде 1500 тъз година, после квот сабя покаже, но златото ще направи нови върхове, било то след 2 или 3 години може и по скоро ...
                Абсурд, то брейкне ли 1500 трябва ставаме яко дълги.
                99% сигурен че 1420 не може го премина, поне тая година.
                Ма дано дотам да стигне поне, та да профитираме повечко по пътя надоле.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  ами като гледам чарта май той ти е го е приготвил, ама ти стой long
                  Той тоя соросоид нещо ме преследва.
                  Взех си от Ситито, вчера чета че и той се набухал яко там.
                  Надявам се да не е решил да ги фалиргва, че ги умей тия работи.........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    моя свръхестествен индикатор за чутури на злото показва 1777,77 . ака не позная ще си поема политическата отговорност
                    абе и аз съм оптимист до къде 1500 тъз година, после квот сабя покаже, но златото ще направи нови върхове, било то след 2 или 3 години може и по скоро ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      Не съм. Само приготвям, големия за Сорос
                      ами като гледам чарта май той ти е го е приготвил, ама ти стой long

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          ама дакса какъв е нетърпелив , като кученце на утринна морава . веднага да избичи
                          И ти да си се наспал и ти ще избичиш
                          домоуправител

                          Коментар


                          • ама дакса какъв е нетърпелив , като кученце на утринна морава . веднага да избичи

                            Коментар


                            • нещо азиатските инвеститори не са били доволни сабалянка

                              Коментар


                              • Последните две седмици инвеститорите игнорират икономическите данни, но днес, когато Фед ги игнорира, инвесторите се разочароваха. Шизофрения някаква .

                                Равновесие, ако мине от тук, може ли да хвърли светлина по въпроса с банките днес.Стори ми се, че очакванията за повишение на лихвите току що станаха по-високи и близки, а едновременно с това банките потънаха с по 2% ?

                                Коментар

                                Working...
                                X