IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • никво шортене . чутура си имама на дневна та нагоре до 1800 е злото . то и затова скоро гнидите ще го издухат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      майкъле злото си стигна 1321
      ама нали ти казах може да слезне до SMA200 и EMA50 1275-1300 на дневната и после ако стоиш шорт ше ти го набият, нема са надоле тек на 1500 SMA200 на седмичната тогава ще има rejection и аз мисля тогава да намаля малко златните бълхи па кат паднат си ги допълвам и толкоз ... ти за кво тях не купуваш бе дееба ми се занимаваш с тоя Наско, аз DAXa са само за цвят го цъкам не кат преди всеки ден ..

      Коментар


      • майкъле злото си стигна 1321

        Коментар


        • уффффффффф още един оптимист.ей сега като го изропат и ще питам

          Коментар


          • Къде са мечоците май не презимуваха...ау като си помисля че някой от 1200 скъсиха и взе добавят ...много ми е смешно ..немисе мисли
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • 3696

              Коментар


              • пак

                Коментар


                • от този месец всичко свършва майкъле

                  Коментар


                  • Хаха. Гледате ли какво става със СиП при спад на GDP с 25%. Акциите в небесата. Интересно ми е какво ще е обеснението сега. Пълен цирк.Успяват да ме забавляват въпреки загубите ми. Но явно цирка е много голям

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      къс наско
                      ти па все на кестерме му играеш на тоя наско, седи мирен има време не виждаш ли, че има зелена тояга ...

                      Коментар


                      • добавка

                        Коментар


                        • бебчо баба марта ще съсече всичко

                          Коментар


                          • къс наско

                            Коментар


                            • jays къде се изгуби бе професионалист. как е варна

                              Коментар


                              • хората са казали голямо напъване голямо осиране

                                Коментар

                                Working...
                                X