IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Курс за фундаментален анализ

    Привет! За информация - на 3 април ще се проведе безплатен курс за ползване на фундаментален анализ
    http://www.elana.net/bg/trading/educ...urses_492.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Тази игра не е за мен. Да се надявам цената да я вдигат хора които са заложили че цената ще пада.
      И аз не ги обичам тези работи, ама ме изкараха от равновесие
      Днес бях планирал да купя други неща, предварително приел, че са в разпродажба заради края на 3-месечието, обаче се хванах за палците.
      Кой да предположи, че са си изпълнили таргетите още в петък.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Точно в късите е проблема.
        В GME те са над 30%, докато в BBY са под 10%.
        Може да не са достатъчно за шортскуиз
        Тази игра не е за мен. Да се надявам цената да я вдигат хора които са заложили че цената ще пада.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          рядко е добра идея да се влиза дълъг в компании с по над 10% шорт фрий флоут.
          Точно в късите е проблема.
          В GME те са над 30%, докато в BBY са под 10%.
          Може да не са достатъчно за шортскуиз

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            Гледам ги тези двете:
            http://finviz.com/quote.ashx?t=gme&ty=c&ta=1&p=d
            http://finviz.com/quote.ashx?t=bby
            През последната една година им се случва почти едно и също, по едно и също време. И двете падат в средата на януари с гап, след това додрапват до SMA20, пълзят по нея, докато наближи SMA50.. и в този момент GME се изстрелва нагоре с цел запълване на гапа.
            Не е ли логично това да се случи и на BBY , когато SMA50 я пресече?
            Дълъг BBY от 26.26 до запълване на гапа или до стоп на 25.

            П.С. Не е никаква препоръка за вход това, то ако излезе, ще е гавра с инвестирането
            рядко е добра идея да се влиза дълъг в компании с по над 10% шорт фрий флоут.

            Коментар


            • Гледам ги тези двете:
              http://finviz.com/quote.ashx?t=gme&ty=c&ta=1&p=d
              http://finviz.com/quote.ashx?t=bby
              През последната една година им се случва почти едно и също, по едно и също време. И двете падат в средата на януари с гап, след това додрапват до SMA20, пълзят по нея, докато наближи SMA50.. и в този момент GME се изстрелва нагоре с цел запълване на гапа.
              Не е ли логично това да се случи и на BBY , когато SMA50 я пресече?
              Дълъг BBY от 26.26 до запълване на гапа или до стоп на 25.

              П.С. Не е никаква препоръка за вход това, то ако излезе, ще е гавра с инвестирането

              Коментар


              • нали знаеш сега се напъваш после ще с........

                Коментар


                • кукло оптимизма е толкова безинтересен какво се напъваш хората обичат негативното скандалното обичат сечта особенно гнидската

                  наско си е за 3500 какво се напъваш

                  Коментар


                  • Кво се чува, ФЕД пауза на теперигна кога ще правят?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                      Аз пък обмислям една дълга в MU.
                      Примерно от 22,22.
                      Майкъл, къде се загуби бе
                      Излизам от това на 23,30.
                      Смятах да ги задържа до отчета им в края на седмицата, но почнах да се притеснявам, че твърде много хора мислят така.
                      Ако стигне до SMA200 следващите 2-3месеца, ще го опитам пак.

                      Коментар


                      • Днес казачоците и кючеците са най видните от песни и танци на народите
                        И лек Виенски валс едва се чува на техен фон, ма също ме кефи.
                        Ерду спечели, ясно, едва ли ще забранява вече социални медии, ама рашъните що ралят без новини....
                        Най вероятно заради ефекта на пружината. То не че го няма и при бат фес де...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Да, знам, мерси за предупреждението, аз главно пазарувам/продавам последните 2/3 на сесията. Рядко в началото.
                          Ами това е интересен въпрос между другото. Я си признайте кога правите врътки?
                          Аз най-често в средата на сесията и в последния час.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            В случая е може би подходящо, ама внимавай много с тези движения преди отварянето и на афтъра, че много често са само за заблуда на противника и после ти сипват със самосвала.
                            Да, знам, мерси за предупреждението, аз главно пазарувам/продавам последните 2/3 на сесията. Рядко в началото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Кат гледам премаркета - удържа, дотук май беше.
                              От което пак недоволен ( няма угодия ) понеже бях почнал се облизвам за 65$
                              Сега се чудя да си допълня ли още малко докато все още ми е под средната от 70.4
                              В случая е може би подходящо, ама внимавай много с тези движения преди отварянето и на афтъра, че много често са само за заблуда на противника и после ти сипват със самосвала.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Бе то до края на годината да е там, пак ще е доволно.
                                Ма нещо почвам да се съмнявам вече дали сма 200 ке удържи.
                                Гледам следващата съпротива е на 65$, нищо чудно да усреднявам на 68$ както върви..по надоле съвсем ми се не вярва, освен ако се не сгромоляса целия пазар....
                                Кат гледам премаркета - удържа, дотук май беше.
                                От което пак недоволен ( няма угодия ) понеже бях почнал се облизвам за 65$
                                Сега се чудя да си допълня ли още малко докато все още ми е под средната от 70.4

                                Коментар

                                Working...
                                X