IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Buy RIG, $38.7, soon >7.5% divident ( 3$ )
    2020 - 138$

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      майкъле танцуваш ли джексъна
      аа аз съм го заебал, взех там от шорта колкот за цигари и са чакам са малко европейците ги пробиха само американците се праят още на Лили Иванова ама ше има гръдна жаба и там както не им се верва после ще наваксват и ше го боднат у човката на всеки бик ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Кво става трейдъри?
        Какви са очакванията за деня? Някой трейдва ли нещо?
        кукло стоя и чопля семки , гледам мачът

        Коментар


        • ааа не пъдете хахото . трябва и бичета да има за предаването на пепи василев бикове срещу мечки грешка пепи караниколов

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Ако не ти е ясно какво става,погледни златото,ако пак не ти е ясно какво става,събирай си крушите,не си за тука!
            Е защо толкова грубо бе колега?
            Обидил ли съм ви нещо?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Кво става трейдъри?
              Какви са очакванията за деня? Някой трейдва ли нещо?
              Ако не ти е ясно какво става,погледни златото,ако пак не ти е ясно какво става,събирай си крушите,не си за тука!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Кво става трейдъри?
                Какви са очакванията за деня? Някой трейдва ли нещо?
                Ми очакванията станаха ясни още снощи като пробихме и затворихме под 1850. На теб не ти ли са ясни очакванията. Ако си имал късо държиш. Ако не, връзваш здраво гащите и гледаш не олискаш кълките

                Коментар


                • Кво става трейдъри?
                  Какви са очакванията за деня? Някой трейдва ли нещо?

                  Коментар


                  • Кукло предполагам че продажбите на дребно и първоначалните молби за помощи са те изненадали приятно.разбирам защо пускаш дълги.хамерика криза не я фаща

                    Коментар


                    • Куклооо има ли продажни лудогорски бичетаааа

                      Коментар


                      • майкъле танцуваш ли джексъна

                        Коментар


                        • аз съм ги начертал нещата

                          Коментар


                          • кукло ще има ли КУЕ . как върви американската икономика . движи ли ????? мълчиш бая години ще си помълчиш. когато се разкаеш ще ти простя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                              има бе андито нали аз бях демоджията той смелия трейдър с милионите и аз съм планктона еееми ....
                              АААААААААААААААА ЯСНО . аз съм дърта пияница пия айран с баницаааааааааааааааааааааааааа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                Кво става бе муцки, няма ли вече бай дъ дипс?! Излагате се. Айде захващайте.
                                По готино контрарно нящо от дрилърите и рашъните нема.
                                ESV, RIG, SDRL, NE, RSXJ, ERUS...закусих стабилно.
                                Поразкарах и това онова не толкова важно.
                                Все още съм 12% кеш, ма вече наполовина в артии според годишния план.

                                Коментар

                                Working...
                                X