IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мамоуууууууууууу

    Коментар


    • гърция се разбрала с гнидите , ще лапка пак 10 милярда . изкам и ас . сиееееееееееечччч
      Last edited by the architect; 18.03.2014, 16:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
        Един последен напън преди спада пролетта.
        Ще направим нов връх сигурно с помоща на ФЕД
        Казах ви аз още преди 10 дни. Баба знае най-добре!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Един последен напън преди спада пролетта.
          Ще направим нов връх сигурно с помоща на ФЕД
          Кораба потъва Хахо, бегай, не виждаш ли, че първият въръх за който говориш ще е 1750 на СИП

          Коментар


          • Един последен напън преди спада пролетта.
            Ще направим нов връх сигурно с помоща на ФЕД

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              То да не ти е злото.
              Ко иде 35 дотам - ке утроим.
              Засега по мислим да ходи на 70...па ще видим.

              ПС Наближава май времето да разкарвам GGN-a, ма ми се свиди, не само добра капиталова дадоха ,ами и як дивидент снасят. Обаче младоците GDXJ (и малкото останали от BVN) съвсем скоро се очертава да им бия шита.
              Ще ги чакам пак близо до 30, аче и до 20-25 могат идат в един момент.
              Шанса злото да брейкне над 1500 както се заричаш ти според мене е не повече от 1%.
              ке видим колко е шансот на злото, ше има retracement, ама после па на горе

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                абе pibelov тва ходи на доле бе за кво ти е, заеби го тоя дивидент кат от 49 слезне на 35 ако слезне до тама па после му скочи ....
                То да не ти е злото.
                Ко иде 35 дотам - ке утроим.
                Засега по мислим да ходи на 70...па ще видим.

                ПС Наближава май времето да разкарвам GGN-a, ма ми се свиди, не само добра капиталова дадоха ,ами и як дивидент снасят. Обаче младоците GDXJ (и малкото останали от BVN) съвсем скоро се очертава да им бия шита.
                Ще ги чакам пак близо до 30, аче и до 20-25 могат идат в един момент.
                Шанса злото да брейкне над 1500 както се заричаш ти според мене е не повече от 1%.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Aбе тия кога увеличиха дивидента че съм го пропуснал...гледам и на яхото същите данни ?
                  Гот, приятна изненада, 7.6% си е цифра

                  http://finviz.com/quote.ashx?t=HSBC&ty=c&ta=1&p=d
                  абе pibelov тва ходи на доле бе за кво ти е, заеби го тоя дивидент кат от 49 слезне на 35 ако слезне до тама па после му скочи ....


                  P.S. Кастро бате гледам техниката на онова NTWK, ако ше пълниш допълнително са май е моментот на седмична го гледам само как е застанало на старта .... ако го купят некви китайци и ше финишираме на 40
                  Last edited by michaelis; 17.03.2014, 15:26.

                  Коментар


                  • Aбе тия кога увеличиха дивидента че съм го пропуснал...гледам и на яхото същите данни ?
                    Гот, приятна изненада, 7.6% си е цифра

                    http://finviz.com/quote.ashx?t=HSBC&ty=c&ta=1&p=d

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                      Все още е само предложение, за събранието в края на април.
                      Мерси, можеше и да е по-добре, но и така става.
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Ето тук вече не сте сам колега, и ние се облизваме, даже днес имах съвещание с партнърите но докат се наканим пазара затвори... лол. Както и да е, в понеделник и ние ще влизаме. Определено има интересна хипотеза с украинските драми. Кога е екс див, че ме мързи да търся?

                        поздрави,
                        Фиск
                        Все още е само предложение, за събранието в края на април.

                        Коментар


                        • също така днес си взехме малко VXX ударигхме един юлски сип, пуснахме дълго TLT, къс HAL и YUM - последните две не питайте, не съм правил аз ресърча.

                          и така,


                          поздрави.
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • [QUOTE=Windowshopper;1059599640]
                            Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Buy RIG, $38.7, soon >7.5% divident ( 3$ )
                            2020 - 138$[/Q

                            Имаш интересни идеи, но не рискуваш ли, прекалено много с компании занимаващи се с дрилинг и офшорен бизнес.
                            Самият бизнес е много специфичен изисква постоянни инвестиции в производствени активи и във високо-квалифицирани кадри, а печалбите не винаги са гарантирани.
                            Че си е специфичен, рисков,така си е, но и аз съм си висококвалифициран
                            2014г - 1млрд барела офшор ойл, очаквано 2020 - 5млрд !
                            Между другото да опровергая една заблуда - фракинг нефта е по-скъп от екстрахирания дълбоководен.
                            Моя букет от ESV, RIG,SDRL,NE ми носи 7% чист дивидент.
                            Следващите 5-6 години поне 10-15% средногодишна капиталова очаквам от тези хартии.
                            Някакви идеи за друг сектор/индустрия с подобни тт данни ?
                            Че аз поне не се сещам.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Buy RIG, $38.7, soon >7.5% divident ( 3$ )
                              2020 - 138$
                              Ето тук вече не сте сам колега, и ние се облизваме, даже днес имах съвещание с партнърите но докат се наканим пазара затвори... лол. Както и да е, в понеделник и ние ще влизаме. Определено има интересна хипотеза с украинските драми. Кога е екс див, че ме мързи да търся?

                              поздрави,
                              Фиск
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • [QUOTE=pipbel;1059599580]Buy RIG, $38.7, soon >7.5% divident ( 3$ )
                                2020 - 138$[/Q

                                Имаш интересни идеи, но не рискуваш ли, прекалено много с компании занимаващи се с дрилинг и офшорен бизнес.
                                Самият бизнес е много специфичен изисква постоянни инвестиции в производствени активи и във високо-квалифицирани кадри, а печалбите не винаги са гарантирани.

                                Коментар

                                Working...
                                X