IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Опаааа, бонбоните май ще се окажат горчиви. 7 милярда ...шегаджии
    Аз като бях малък ми казваха че парите не растели по дърветата..ама вече не съм много сигурен
    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
      Изпусна ти зингата..ся глей ко става
      Опаааа, бонбоните май ще се окажат горчиви. 7 милярда ...шегаджии

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        как е пичове-трейдвате ли?
        Изпусна ти зингата..ся глей ко става
        I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

        Коментар


        • как е пичове-трейдвате ли?
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Tи добре ли си бе, това са артии за много повече от годинка.
            Просто лека подстрижка им направих...надявам се на всички да успея при сгода да им понижа средната още.
            е хуу за кво си подстригал PBRa то има още да се шири докат завърши движението ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              тея продаде ли ги ве, е много бързо, аз мислех че ше ги подържиш поне годинка нешо такова ...
              Tи добре ли си бе, това са артии за много повече от годинка.
              Просто лека подстрижка им направих...надявам се на всички да успея при сгода да им понижа средната още.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Да ама днесканка пак се одърви
                Не веееее, не. Аз го разбрах тва най-накрая. Не било дърво, а БАСТУН!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Кой па тоя Которак бе ?

                  Язи пък обратно днес, сел ден ми беше, вече 18% кеш.
                  Използвах ръста да попродам тук таме от някои по тлъсти артии 1/5 до 1/4, де ми са над средната, ма не очаквам ралито им да продължи кой знай колко. Вероятно при следващ спих пак ще си тестват дъната.
                  ERUS, RSXJ, PBR, TUR, ECH, EDD
                  тея продаде ли ги ве, е много бързо, аз мислех че ше ги подържиш поне годинка нешо такова ...

                  Коментар


                  • голям котарак ще да е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      ръъъъъъъъъъъъъъъъсс

                      'Stay invested, markets are going higher' says David Kotok
                      Кой па тоя Которак бе ?

                      Язи пък обратно днес, сел ден ми беше, вече 18% кеш.
                      Използвах ръста да попродам тук таме от някои по тлъсти артии 1/5 до 1/4, де ми са над средната, ма не очаквам ралито им да продължи кой знай колко. Вероятно при следващ спих пак ще си тестват дъната.
                      ERUS, RSXJ, PBR, TUR, ECH, EDD

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Да ама днесканка пак се одърви
                        тоя NTWK се наопаки хои на тея индекси, иам чувството че е неккав inverted ETF смяятай кат дое големата корекция каде ше литне тая тапня ... на 20рка

                        Коментар


                        • ръъъъъъъъъъъъъъъъсс

                          'Stay invested, markets are going higher' says David Kotok


                          Европейските борси празнуват мини завръщане
                          Last edited by the architect; 25.03.2014, 19:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Нащо дръвце мръдна бре! Затвори над съпротивата. Следващата май се пада на 5,13.
                            Да ама днесканка пак се одърви

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              Не бе, не ти го пожелавам Ама, ако стане ще натоварим, ако не ще се озъртаме. Ама за да тръгне хубаво златцето, да може да се купува със затворени очи си трябва един хубав борсов срив и паника. Иначе никва файда от него. Демек, ти трябва да се молиш за това, иначе е слаба ракия жълтото.
                              ше стане беее, аз га чекам вече 1 година и повече ше стане паниката, нема къде да оди преплетат ли се SMA200 и SMA100 на жълтия на седмична и месечна туй беше, long term buy ... са още народо види тук таме ръстове и други глупости ама, ше има тояга и то голема ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                абе каде га виде тоз срив на GDXJ бе бат snaky не знам аз ли криво глеам на тая графика, ненам на месечна и седмична гледа да се завърта вече, а па ако слезне на 10-15 ше си купа един камион от тех, ама де тоз късмет ...

                                глей тука чок златарина кво врачува ...

                                http://zealllc.com/2014/gsgocro.htm

                                нема никкав срив да има, колко по срив толко по товарене ...
                                Не бе, не ти го пожелавам Ама, ако стане ще натоварим, ако не ще се озъртаме. Ама за да тръгне хубаво златцето, да може да се купува със затворени очи си трябва един хубав борсов срив и паника. Иначе никва файда от него. Демек, ти трябва да се молиш за това, иначе е слаба ракия жълтото.

                                Коментар

                                Working...
                                X