IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
    Насдака тръгна нанякъде...май видя нещо...
    На Наско му скочих на кратуната на 3647 мисля да го подържа известно време ...

    Коментар


    • Оххххх, чедооо! Май почва играта. Аз подсилих дългите виксове от петък на 1856. Мисля, че ще хубаво да ги изтърбушим до 1775. Ай честито!

      Коментар


      • inestors hungry for grubhub ipo

        Коментар


        • Насдака тръгна нанякъде...май видя нещо...
          I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

          Коментар


          • по нататък ще лъсне истината ,с големия руски мечок само пълнят новините

            Коментар


            • ооо джазии..
              I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                ае стига с тея фундаменти ве колега китай били тиктакали, не се плаши за тех те знаят и 2 и 200 аз за най развитите се плашим, че там не могат и обувките да си вържат с тея 18 трилиона вече ...
                Ама то винаги е тъй крадеца вика дръжте крадеца ...
                споделям мнението ти, но докато Китайската икономика бумти 18-те трилиона не са ядове.... лошото идва , когато Китайците кажат мяу.... реално всички тогава ще се вторачат в дълга на САЩ и изведнъж ще стане голяма проблемация...
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                  Китай е тиктакаща бомба много по-сериозна от Украйна.
                  Европа - Русия - криза = проблеми по един или друг начин
                  Баба ти Еленка си каза, че печатницата е прегряла и трябва малко почивка.

                  Ако нямаше бичи сентимент това щеше да закара пазара на 14К ако че много яка хамериканската икономика.... но както знаем стадото бикове не е най-рационалното и лесно управляемо...

                  упех
                  ае стига с тея фундаменти ве колега китай били тиктакали, не се плаши за тех те знаят и 2 и 200 аз за най развитите се плашим, че там не могат и обувките да си вържат с тея 18 трилиона вече ...
                  Ама то винаги е тъй крадеца вика дръжте крадеца ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    фондамент за падането
                    Китай е тиктакаща бомба много по-сериозна от Украйна.
                    Европа - Русия - криза = проблеми по един или друг начин
                    Баба ти Еленка си каза, че печатницата е прегряла и трябва малко почивка.

                    Ако нямаше бичи сентимент това щеше да закара пазара на 14К ако че много яка хамериканската икономика.... но както знаем стадото бикове не е най-рационалното и лесно управляемо...

                    упех
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Голяма битка ще е на 1850. Ако ги боднем не знам къде ще спре.
                      най много до илядо семстин и песе или шестин и песе повече нема дадът до каде летото после не знам, после сметам на илядо и двесто там от каде сичко почна ...

                      Коментар


                      • Голяма битка ще е на 1850. Ако ги боднем не знам къде ще спре.

                        Коментар


                        • майкъъъъъъъл

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            фондамент за падането
                            нема просто свободно падане и толкоз (фундамента е да преебем дългите)...

                            Коментар


                            • фондамент за падането

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Кастро бате те са за вход, нема никъде да ходат не се коси и нищо не продаам от там само Индексите ги скъсяаам, онея кат им дое времето щи каа разтоварвам ...
                                Бе аз си затворих профита да не избяга, пък да видим.
                                Инак GGN не съм го барал, нека си ми киха дивиденти.

                                Кат виден дивидентен маняк на тралене по дънцата си гепах туй попче преди малко - CTCM.
                                http://finviz.com/quote.ashx?t=ctcm
                                Надявам се да стане охранен шаран, и много хайвер да пуска дотогава

                                Инак на премаркет се облизвах за CYOU че беше на - 9.4%, ма отвори нормално

                                NTWK-то удари 5-ка с нелош обем за това време на сесията, ке видим.....

                                Коментар

                                Working...
                                X