IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    споделям мнението ти, но докато Китайската икономика бумти 18-те трилиона не са ядове.... лошото идва , когато Китайците кажат мяу.... реално всички тогава ще се вторачат в дълга на САЩ и изведнъж ще стане голяма проблемация...
    Да колега жълтурите ще кажат дет викаш - мяу, кат не моат си платат собствените сметки и кажат на баровците, яяя дайте тука квот сме ви дали на заем и баровците кат кажат еми няяме ей тогава почва филма, кой на кого дължи кой пие кой плащам лудница ше бъде ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
      Насдака тръгна нанякъде...май видя нещо...
      На Наско му скочих на кратуната на 3647 мисля да го подържа известно време ...

      Коментар


      • Оххххх, чедооо! Май почва играта. Аз подсилих дългите виксове от петък на 1856. Мисля, че ще хубаво да ги изтърбушим до 1775. Ай честито!

        Коментар


        • inestors hungry for grubhub ipo

          Коментар


          • Насдака тръгна нанякъде...май видя нещо...
            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

            Коментар


            • по нататък ще лъсне истината ,с големия руски мечок само пълнят новините

              Коментар


              • ооо джазии..
                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  ае стига с тея фундаменти ве колега китай били тиктакали, не се плаши за тех те знаят и 2 и 200 аз за най развитите се плашим, че там не могат и обувките да си вържат с тея 18 трилиона вече ...
                  Ама то винаги е тъй крадеца вика дръжте крадеца ...
                  споделям мнението ти, но докато Китайската икономика бумти 18-те трилиона не са ядове.... лошото идва , когато Китайците кажат мяу.... реално всички тогава ще се вторачат в дълга на САЩ и изведнъж ще стане голяма проблемация...
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    Китай е тиктакаща бомба много по-сериозна от Украйна.
                    Европа - Русия - криза = проблеми по един или друг начин
                    Баба ти Еленка си каза, че печатницата е прегряла и трябва малко почивка.

                    Ако нямаше бичи сентимент това щеше да закара пазара на 14К ако че много яка хамериканската икономика.... но както знаем стадото бикове не е най-рационалното и лесно управляемо...

                    упех
                    ае стига с тея фундаменти ве колега китай били тиктакали, не се плаши за тех те знаят и 2 и 200 аз за най развитите се плашим, че там не могат и обувките да си вържат с тея 18 трилиона вече ...
                    Ама то винаги е тъй крадеца вика дръжте крадеца ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      фондамент за падането
                      Китай е тиктакаща бомба много по-сериозна от Украйна.
                      Европа - Русия - криза = проблеми по един или друг начин
                      Баба ти Еленка си каза, че печатницата е прегряла и трябва малко почивка.

                      Ако нямаше бичи сентимент това щеше да закара пазара на 14К ако че много яка хамериканската икономика.... но както знаем стадото бикове не е най-рационалното и лесно управляемо...

                      упех
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                        Голяма битка ще е на 1850. Ако ги боднем не знам къде ще спре.
                        най много до илядо семстин и песе или шестин и песе повече нема дадът до каде летото после не знам, после сметам на илядо и двесто там от каде сичко почна ...

                        Коментар


                        • Голяма битка ще е на 1850. Ако ги боднем не знам къде ще спре.

                          Коментар


                          • майкъъъъъъъл

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              фондамент за падането
                              нема просто свободно падане и толкоз (фундамента е да преебем дългите)...

                              Коментар


                              • фондамент за падането

                                Коментар

                                Working...
                                X