IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Кво сте ме обсъждали туканка бре..Мдаа, Мишо златобълхов решил да ме кръсти Кастро...ми ок, макар и да съм заклет античервен няма лошо, дано съм така твърд и безсмъртен с артиите кат него.

    Бай Сиидрил на 32.5$...12% дивидентец, ох котарак
    Шорт SCO на 26.7 $ - обичам дънца, па и много ойл за хеджене има.

    Давайте други идеи ?
    Чи има едни $ останали де се чудя дали да не ги наврем и тях у Гилдо, аче нямам по блестящи хрумвания..
    Не знам този дрил накъде се е запътил.... В сравнение с RIG през 2009 е бил в тинята.
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Кво сте ме обсъждали туканка бре..Мдаа, Мишо златобълхов решил да ме кръсти Кастро...ми ок, макар и да съм заклет античервен няма лошо, дано съм така твърд и безсмъртен с артиите кат него.

      Бай Сиидрил на 32.5$...12% дивидентец, ох котарак
      Шорт SCO на 26.7 $ - обичам дънца, па и много ойл за хеджене има.

      Давайте други идеи ?
      Чи има едни $ останали де се чудя дали да не ги наврем и тях у Гилдо, аче нямам по блестящи хрумвания..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        И тва ше стане само не знам коя ще да е NTWK, EZPW, EPU, PBR ....
        Вярно, списъкът е дълъг. Аз лично гласувам за NTWK по обясними причини.
        Last edited by chronos; 17.04.2014, 19:25.

        Коментар


        • къс дакс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Имах такива подозрения, ......но си помислих, че може да си кръстил някоя компания на негово име
            И тва ше стане само не знам коя ще да е NTWK, EZPW, EPU, PBR ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
              Кастро е pibel аз го кръстих така, защото много ми прилича на Фидел и от там Фидел Кастро, та Пибел Кастро
              Имах такива подозрения, ......но си помислих, че може да си кръстил някоя компания на негово име
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • тъз обърната чутура дето си я направиха фашагите сега ака не я закарат до 9408 наси една работа

                Коментар


                • Значи почти на всички печалбите са им по-ниски отколкото същия период на миналата година но понеже били по-високи от прогнозите пак летим нагоре. Но иначе правим по-малко пари от миналата година като фирма но акцията ни е много по-скъпа от миналата година. Такива смешки скоро не е имало. Много ми е интересно тези дето са лонг как се се успокояват или те са част от стадото

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Кажи нещо за Кастро, че съм пълен аматьорчик
                    Кастро е pibel аз го кръстих така, защото много ми прилича на Фидел и от там Фидел Кастро, та Пибел Кастро

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                      Аха, айде не на нас тия. Винаги има значение. Тез опции на базата на какво се търгуват? На фазите на луната ли? Нали цената на подлежащия актив решава дали твойте опции струват нещо или не. Ако злото падне и копачите в киреча.
                      опциите ги търгувам на базата на Imp.Volatillity, IV Percentile Rank и Standad Deviation кат покажат стойности и влизам нема там фази новини и глусти ...Е гуруто там в съседната секция ги писа тея работи.
                      А копачите не ме е еня тех не пипам, те ше покажат до края на годината резултати, нема страшно, ако слезнат на 0 оше по добре купувам още

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        Абе аз не съм long на злото ве, а на жълтите копачи (по модерно му биткойнери ), и само опции трещим са, там при опциите нема значение дали нещо хои на горе, на доле или е спрело на завоя. А за тея VLO неам кешовица са да влизам на 55 и да ги чекам на 70, ако ше влизам то на падащи ножове кат Кастро иначе такива зелени кули ниц. Инак на горе е изчекай да го върне леко и му се метни на гушата щом те влече ...
                        Аха, айде не на нас тия. Винаги има значение. Тез опции на базата на какво се търгуват? На фазите на луната ли? Нали цената на подлежащия актив решава дали твойте опции струват нещо или не. Ако злото падне и копачите в киреча.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          Абе аз не съм long на злото ве, а на жълтите копачи (по модерно му биткойнери ), и само опции трещим са, там при опциите нема значение дали нещо хои на горе, на доле или е спрело на завоя. А за тея VLO неам кешовица са да влизам на 55 и да ги чекам на 70, ако ше влизам то на падащи ножове кат Кастро иначе такива зелени кули ниц. Инак на горе е изчекай да го върне леко и му се метни на гушата щом те влече ...
                          Кажи нещо за Кастро, че съм пълен аматьорчик
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                            Е, много си лаком бре! От 55 до 68 са над 20%! Малко ли са ти? От 1300 до 1000 колко ще спечелиш на злото?
                            Абе аз не съм long на злото ве, а на жълтите копачи (по модерно му биткойнери ), и само опции трещим са, там при опциите нема значение дали нещо хои на горе, на доле или е спрело на завоя. А за тея VLO неам кешовица са да влизам на 55 и да ги чекам на 70, ако ше влизам то на падащи ножове кат Кастро иначе такива зелени кули ниц. Инак на горе е изчекай да го върне леко и му се метни на гушата щом те влече ...

                            ей са съм си купил ей тва

                            MAY 15'14 RUT -1065/+1050 Bull Put @

                            с две думи съсела треа стой над 1065 до каде 15ти май, после не ме е еня, е може и са да се затвори но на по малко парици ...
                            Last edited by michaelis; 17.04.2014, 15:38.

                            Коментар


                            • дакса ше го порят

                              Коментар


                              • то изведнъж ще се окаже че там напрежението е много голямо , само плешивеца и бабата да решат кога

                                Коментар

                                Working...
                                X