IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    На мен друго ми направи впечатление - златото се вдигаше а миньорите падаха.
    не се плаши за тях, ей днеска би траало да подскочат, ми падат щото вълната ги повлича кво да се прай ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
      Самия факт че това става в ден слаб за долара без никакви новин (даже положителни)...при положение че това е 5-а поред червена седмица за биотек индекса където са тези които дърпат ...не изглежда добре..

      Може да очакваме Джей Йо да изкара базуката посред лято
      На мен друго ми направи впечатление - златото се вдигаше а миньорите падаха.
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Guten Morgen лъвове, има ли игра с публиката, днеска малко да олабат и после още един водопад и сме готови ... да купим некоя друга опция в обратна посока до летото ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andi;10596u13932
          квото ти правиш,две години
          Не ти го пожелавам.
          Аз съм си извадил поуките.
          Слушай патило,не старило
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • знам че искаш да се подържа статуквото Редко щото тарикатчета като тебе най- виреят , ама ЦЪ ще трепа наред

            Коментар


            • честита нова година ,честита коледа хахо . весели празници ей по коледа какво оптимистично беше .
              ами вчера фомк МИНЕТА / 7 милярда чутурляци подскачаха от радост / , ами на ол тайм хая , и извънземните подскачаха от радост . ама какъв див оптимизъм кукло . какъв

              и ти казах Редко когато по битивиту кажат че Ититата са най яката професия и всички да учат Ити и че работа ще има вечно и по много , бай ти Люкурвоазие си чупи ръцете да пуска къси прасета . ей ти анализ трябва да видим и 3333-3200 , като на евродолара нъл тъй

              инак и дакса и той уважи 9358 . уникално

              а плешивеца ще се изяде от яд че още има мечки.ХОХОХО.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                Дайте един сериозен анализ? Какво точно става?
                Имали потенциала това да е началото на краша за НАСДАК щото там е голям балон, ама все си мисля че ще го надуват още няколко години преди да ....
                Ти па умник..анализ, къв анализ за един ден бре, просто шум.
                Ке видим нататък.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Дайте един сериозен анализ? Какво точно става?
                  Имали потенциала това да е началото на краша за НАСДАК щото там е голям балон, ама все си мисля че ще го надуват още няколко години преди да ....
                  Самия факт че това става в ден слаб за долара без никакви новин (даже положителни)...при положение че това е 5-а поред червена седмица за биотек индекса където са тези които дърпат ...не изглежда добре..

                  Може да очакваме Джей Йо да изкара базуката посред лято
                  I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                  Коментар


                  • Дайте един сериозен анализ? Какво точно става?
                    Имали потенциала това да е началото на краша за НАСДАК щото там е голям балон, ама все си мисля че ще го надуват още няколко години преди да ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      квото ти правиш,две години
                      +++++++

                      Много си лош

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Разбира се,че всеки си има свое верою,въпроса е какво правиш ако вече си купил,а ние тепърва ще сваляме?
                        квото ти правиш,две години
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Бе не е станало кой знае какво.
                          Насдака беше на тия нива понеделник.
                          Ако и утре падне пак 3% тогава вече може да се замислим.
                          и акциите поглеждай
                          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                            тая приказка е на един, дето му се прецака системката за евро/долар.не ми я хвали
                            всеки си има номер,някой имат по два а трети..........
                            моя филм е да купувам.свалете го още
                            Разбира се,че всеки си има свое верою,въпроса е какво правиш ако вече си купил,а ние тепърва ще сваляме?
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Бе не е станало кой знае какво.
                              Насдака беше на тия нива понеделник.
                              Ако и утре падне пак 3% тогава вече може да се замислим.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Ще дойдете на дедовия,ама трябва да ви издрусат хубаво,че тогава да ви светне ламбата.
                                Имаше една приказка,че: Хората си губят ума бързо и на тълпи,а се връщат към разума бавно и по единично
                                тая приказка е на един, дето му се прецака системката за евро/долар.не ми я хвали
                                всеки си има номер,някой имат по два а трети..........
                                моя филм е да купувам.свалете го още
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X