IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Давай абдале давай към 16280 знам че го искаш с теб съм. ама като се замисля 16161 ми е любимото
    Last edited by the architect; 14.05.2014, 12:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Anyone Разгледай мнение
      Sell in JUNE and watch the ... MOON !

      Поздрави и успехи!
      то хубаво ,да не се наложи само да вием срещу луната ,като чакали
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Sell in JUNE and watch the ... MOON !

        Поздрави и успехи!
        NO SIGNATURE FOUND

        Коментар


        • еее вече така ли ще е при американците, 5 часа не бях отварял платформата то не е мръднало ако съдим по форума шортенето стана национален спорт та докато не се обърне сентимента ще продължават да ни обират все пак браво на купилите дипа тая година

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
            Много сте се развълнували тука инвеститорите.
            Не е станало кой знае какво, то си върви по тренда и си стой в рейндж.
            Не мисля че ще вдига още много, по скоро ще падне малко.
            А и върховете не са това което бяха (миналата година), туй 1900 го мъчим от 3 месеца и още не можем да го минем трайно. Така че споко.
            Но и тия дето чакат 15-20% да не се надяват.
            Ще си движим в рейндж и нагоре по тренда и така.
            към края на юни ще се види последния връх на бичия американски пазар.хайде успехи.да не познахме че почва април мечката но тя няма да се забави много

            Коментар


            • Така че моя съвет към биковете е да не се забравят с тия върхове, на тия нива умната, много вероятно е да падне от тука (поне малко).
              Това че е направило тези върхове не значи че от тука е само нагоре.
              Недейте да алчнеете и да се самозабравяте

              Коментар


              • добра вечер,добри хорица.и на контрелите ,добра вечер
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Една истина съм забелязал на бористе, като го надуят и откажат всички мечки, а биковете накупят на върха щото са алчни и виждат големите печалби и си викат Туй нещо ще върви само нагоре ... и те обръщат тренда ... и яко надолу
                  И обратното като го свалят и откажат и последният бик и като всички вече чакат тия прословути 10-15% и чакат да почне мечия пазар .... и те пак го обръщат и нагоре до нов връх.
                  Така че борсата никога не е толкова добре колкото изглежда, нито е толкова зле.

                  Коментар


                  • Много сте се развълнували тука инвеститорите.
                    Не е станало кой знае какво, то си върви по тренда и си стой в рейндж.
                    Не мисля че ще вдига още много, по скоро ще падне малко.
                    А и върховете не са това което бяха (миналата година), туй 1900 го мъчим от 3 месеца и още не можем да го минем трайно. Така че споко.
                    Но и тия дето чакат 15-20% да не се надяват.
                    Ще си движим в рейндж и нагоре по тренда и така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Прекалено много станаха тези, които чакат голямото сурване - следователно ще има още up.... не казвам, че няма да има корекциите от 10-15% , но голямата пързалка от 2009 едва ли скоро ще се повтори - първо трябва да се успокоят овцете преди ги подкарат на заколение
                      И аз така мисля , няма да е веднага , но скоро . Първо ще счупят каските на доста мечки , за да е пълно щастието .

                      А няма начин да не се случи нещо подобно като онова през 2009

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                        Следващото сурването ще е голямо като подобно на онова през 2009 .

                        Него ще играя . Дотогава съм холд .Това е моята стратегия .

                        Няма да е трудно да се познае щото ще мирише на изгоряла гума .
                        Прекалено много станаха тези, които чакат голямото сурване - следователно ще има още up.... не казвам, че няма да има корекциите от 10-15% , но голямата пързалка от 2009 едва ли скоро ще се повтори - първо трябва да се успокоят овцете преди ги подкарат на заколение
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                          И как ще разбереш кога е върха ако не е тайна? Ами ако е бил днес? А ако е на 2200? А ако от тук нататък индекса е флат няколко години и си мислиш, че всеки път е връх, а реално сме в рейндж? Архитекта и Хемилиото, може да имат за момента грешна стратегия, ама поне имат стратегия.
                          Следващото сурването ще е голямо като подобно на онова през 2009 .

                          Него ще играя . Дотогава съм холд .Това е моята стратегия .

                          Няма да е трудно да се познае щото ще мирише на изгоряла гума .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                            По-разумно е HOLD .

                            Като се счупи върха тогава шортене му е майката
                            И как ще разбереш кога е върха ако не е тайна? Ами ако е бил днес? А ако е на 2200? А ако от тук нататък индекса е флат няколко години и си мислиш, че всеки път е връх, а реално сме в рейндж? Архитекта и Хемилиото, може да имат за момента грешна стратегия, ама поне имат стратегия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Много по разумно е да си мечо настроен по тези върхове,неотразяващи фундамента,отколкото да си сляпо бичи настроен!!!


                              По-разумно е HOLD .

                              Като се счупи върха тогава шортене му е майката

                              Коментар


                              • ами разумно ли беше от 14000 да си мечи настроен, защото ти и тогава беше така

                                Коментар

                                Working...
                                X